Jak niewielkim kosztem uatrakcyjnić wygląd przeciętnie urządzonego domu - praktyczne rady dla jego właścicieli

Kiedy mieszkamy w dawnym lub chociażby nawet w komunistycznym budownictwie, to wówczas czasem zastanawiamy się, jak nasze zwyczajne życie wyglądałoby, jeślibyśmy przenieśli się do nowo wybudowanego domku jednorodzinnego.


I przeważnie poprzestajemy na snuciu marzeń, bo prywatny budżet świeci pustkami. Jednak brak środków na koncie niekoniecznie musi oznaczać zupełną rezygnację z interesujących albo nawet nieco intrygujących aranżacji domowych wnętrz. O przyjaznym klimacie w domu decydują zarówno gruntowanie odnowione pokoje czy solidne meble, jak i akcesoria. Niekiedy są one zresztą największą ozdobą mieszkania.

Remont łazienki albo toalety niesie ze sobą wielkie koszty i to nawet wtedy, jeśli pomieszczenie jest zupełnie nieduże. W miesięcznikach dla majsterkowiczów można szybko odszukać mnóstwo porad, a fachowcy starają się przekonać czytelników, że generalny remont można zrealizować za zaledwie kilka tysięcy. A jeżeli łazienkowe sanitariaty muszą jednak dotrwać do następnego remontu, to póki co można zainwestować w ciekawe akcesoria, czyli na przykład wolno opadające deski do muszli sedesowej z śmiesznymi i trochę zaskakującymi ilustracjami bądź w lustra o nietypowych kształtach. Dużo informacji przejrzysz na stronie artitalia.pl.

1 2