Fotografie na płótnie a wystrój salonu

Chyba każdy z nas ma w mieszkaniu jakiś plakat czy obraz. Najczęściej na ścianach wieszamy kopie prac największych twórców lub plakaty ulubionych filmów i grup muzycznych. Popularne są także abstrakcje i niepowtarzalne wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatniej dekady bardzo modne stały się fototapety. Prawdopodobnie nic tak nie ociepla chłodnego pomieszczenia jak ciekawy obraz na ścianie. Być może właśnie dlatego tak często decydujemy się na zakup obrazów.
W sieci znajdziemy dużo stron www oferujących dekoracje ścienne i z dnia na dzień pojawia się ich coraz więcej i więcej. Z tego powodu warto zaufać sprawdzonym i renomowanym sklepom aby mieć pewność, że nie pożałujemy zakupu. Jednym z taki serwisów jest portal .

Sypialnia, reprodukcja obrazu
W serwisie napotkamy między innymi: fotografie na płótnie, fotoobrazy, fototapety, ramy drewniane ----> SKLEP obrazów i kalendarze ze zdjęciem. Do wyboru mamy takie kategorie obrazów jak: abstrakcje, antique maps, architektura, jeździectwo, kosmos, pejzaż - góry, pejzaż - las, pejzaż - morze, pejzaż - woda, podróże, przyroda - kwiaty, przyroda - ogrody, zwierzęta, motywy religijne oraz dla dzieci. W menu znajdziemy również linki do dzieł malarzy współczesnych oraz reprodukcje (www.twoja-galeria.eu/reprodukcje/119-magritte-rene/) obrazów klasyków (*przykłady). Warto przejrzeć ofertę aby wybrać coś dla siebie.

Same fototapety tyczą się nie tylko pomieszczeń takich jak kuchnia, salon, łazienka czy pokój dziecięcy ale i przedmiotów jak meble czy drzwi. Nowością są bardzo efektowne fototapety stworzone z reprodukcji. Więc na naszej ścianie może pojawić się dzieło takich artystów jak Tamara Łempicka czy Ventzislav Pirianko Fototapety tworzone są ze specjalnego papieru, który zawiera w sobie lateks.
Kuchnia, fototapeta dekoracyjna
Papier ten jest bardzo mocny a jednocześnie elastyczny (dzięki temu nie niszczy się podczas prac związanych z naklejaniem). Jeżeli fototapeta ma być eksponowana przez długi okres czasu dodatkowo takie tapety są laminowane.

Firma oferuje także obrazy cyfrowe z fotografii przesłanych przez klientów. Możemy swoje ulubione zdjęcie wydrukować na płótnie, oprawić w ramę i powiesić na ścianie. Wystarczy przesłać wybrane zdjęcie do serwisu a resztą zajmą się pracownicy serwisu.


Kolejne tematy

Fototapeta sposobem na cudowny wystrój

Sypialnia - kolekcja CLASSIC
Chyba każdy z nas ma w biurze choć jeden plakat lub obraz. Najchętniej w pokojach wieszamy kopie dzieł najwybitniejszych twórców lub plakaty ulubionych zespołów muzycznych czy postaci z filmów. Modne są także abstrakcje i nietypowe wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatnich kilku lat bardzo popularne stały się fototapety. Prawdopodobnie nic tak nie ociepla surowego pomieszczenia jak ciekawy grafika na ścianie. Być może właśnie dlatego decydujemy się na zakup obrazów.


Sklep jest przede wszystkim dla ludzi, którzy chcą posiadać w swoim mieszkaniu piękny obraz lub zdjęcie. szybko i sprawnie wykona zlecenie, które zamówimy i z pewnością będziemy zadowoleni z końcowego efektu. Zobaczcie sami!
Na podstawie danych z: opracowanie własne
2018/07/19