Niesamowity pomysł na wykorzystanie drewnianych skrzyń - mebelki ze skrzynek drewnianych - Sprawdź!

Kupiłaś dom i masz dość okrojony budżet na jego umeblowanie? Jednocześnie posiadasz serdecznie dość życia w tekturowych pudełkach? Jest na to raza – możesz wykonać sobie meble ze drewnianych skrzyń.

Dziś opisujemy pomysł na skrzynki, które mogą zastąpić regał na książki!
meble z pomysłem
Na początku odnajdź kogoś, od kogo możesz kupić oświetlenie (zobacz propozycje) otrzymać trochę drewnianych skrzyń, takich jak te w których sprzedaje się jabłka. Najlepiej by były nieużywane i czyste. Nie będziesz musiała wtedy spędzać długich godzin na czyszczeniu ich papierem ściernym. Zastanów się, czy pragniesz by były one w odcieniu naturalnym, z widocznymi słojami, czy może chcesz je pomalować na jakiś ciekawy kolor. Tak czy siak, kup albo bezbarwny impregnat do drewna, albo kolorową farbę - sprawdź na blogu: meble ze skrzynek drewnianych.

Kolejne tematy

rola drewna w aranżacji mieszkań

salon
To jak zaaranżujemy mieszkanie jest zależne od wielu czynników. Jednym z nich jest bezspornie aktualnie panująca moda. Wielu z nas marzy o super nowoczesnych wnętrzach. Oczywiście bardzo ważne są również preferencje, które posiadamy. Nierzadko bardzo trudno jest je zmienić czy też zmodyfikować. Dlatego też często wybieramy projekty wnętrz mieszkań oraz całych domów, które będą z nimi zgodne. Dosyć często w różnego rodzaju projektach wykorzystywane jest drewno.


Kiedy już odpowiednio przygotujesz skrzynie przygotuj się na to, że będziesz musiała je czymś połączyć jedna do drugiej, albo zamocować do ściany. Zaplanuj w jaki sposób mają być przytwierdzone, w jakiej konfiguracji, obrysuj ołówkiem i rozpocznij zabawę w wiercenie dziur. Najciekawiej gdy od razu druga osoba będzie stała z włączonym odkurzaczem i pył zostanie odkurzony – unikniesz długotrwałego sprzątania. Gdy już przybijesz skrzynki do ściany pozostaje postawić na nich książki.

Możesz również przyozdobić regały różnymi kolorami i drobiazgami.
Równie nietrudnym zadaniem jest zrobienie ze skrzynek lub palet siedzisk i stolika kawowego. Wystarczy położyć na sobie kilka sztuk, w zależności jaką wysokość chcemy uzyskać i położyć nań kilka poduszek. Na dwie skrzynki wystarczy nałożyć taflę szkła i… gotowe! Starczy zaprosić znajomych, zrobić aromatyczną kawę, nalać do lampek wino i oddać się przyjemnemu relaksowi z przyjaciółmi. Po więcej pomysłów wejdź na
2020/02/17