Niesamowity pomysł na wykorzystanie drewnianych skrzyń - mebelki ze skrzynek drewnianych - Sprawdź!

Kupiłaś dom i masz dość okrojony budżet na jego umeblowanie? Jednocześnie posiadasz serdecznie dość życia w tekturowych pudełkach? Jest na to raza – możesz wykonać sobie meble ze drewnianych skrzyń.

Dziś opisujemy pomysł na skrzynki, które mogą zastąpić regał na książki!
meble z pomysłem
Na początku odnajdź kogoś, od kogo możesz kupić oświetlenie (zobacz propozycje) otrzymać trochę drewnianych skrzyń, takich jak te w których sprzedaje się jabłka. Najlepiej by były nieużywane i czyste. Nie będziesz musiała wtedy spędzać długich godzin na czyszczeniu ich papierem ściernym. Zastanów się, czy pragniesz by były one w odcieniu naturalnym, z widocznymi słojami, czy może chcesz je pomalować na jakiś ciekawy kolor. Tak czy siak, kup albo bezbarwny impregnat do drewna, albo (więcej treści na ten temat) kolorową farbę - sprawdź na blogu: meble ze skrzynek drewnianych.

Kolejne tematy

Hiszpańska wytworność - echa imperium

meble
Meble - obiekty bez których nie da się normalnie żyć. Wydawało by się zwykłe przedmioty codziennego użytku. Ot - stół, krzesło, półeczki na książki, banalne łóżko lub stół kuchenny - tymczasem nadają wnętrzu niepowtarzalny wygląd.


Kiedy już odpowiednio przygotujesz skrzynie przygotuj się na to, że będziesz musiała je czymś połączyć jedna do drugiej, albo zamocować do ściany. Zaplanuj w jaki sposób mają być przytwierdzone, w jakiej konfiguracji, obrysuj ołówkiem i rozpocznij zabawę w wiercenie dziur. Najciekawiej gdy od razu druga osoba będzie stała z włączonym odkurzaczem i pył zostanie odkurzony – unikniesz długotrwałego sprzątania. Gdy już przybijesz skrzynki do ściany pozostaje postawić na nich książki.

Możesz również przyozdobić regały różnymi kolorami i drobiazgami.
Równie nietrudnym zadaniem jest zrobienie ze skrzynek lub palet siedzisk i stolika kawowego. Wystarczy położyć na sobie kilka sztuk, w zależności jaką wysokość chcemy uzyskać i położyć nań kilka poduszek. Na dwie skrzynki wystarczy nałożyć taflę szkła i… gotowe! Starczy zaprosić znajomych, zrobić aromatyczną kawę, nalać do lampek wino i oddać się przyjemnemu relaksowi z przyjaciółmi. Po więcej pomysłów wejdź na
2018/06/22