Pospolity stolik drewniany można znaleźć od zwykłych stolików pod kwiaty po potężne stoły na konferencjach międzypaństwowych

Stolik drewniany jest podstawowym wyposażeniem znanym być może od początku cywilizacji ludzkiej. Zwykłe powalone drzewo stanowiło dla pierwszych ludzi miejsce na stół. Mebel ten stanowi nierozłączny sprzęt wyposażenia każdego mieszkania.
drewniany stolik
Ilość projektów na zaprojektowanie stolika jest duża. Można wyeksponować stoły od prostych po nieszablonowe. Też można zobaczyć stolik drewniany na czterech, trzech, czy jednej nodze. Drewno do wykonania stolika może być toczone, graniaste, rzeźbione, powlekane czy proste. Rzeźbić stoliki można w każdym gatunku drewna. Zastosowanie stolika może być w zależności ot potrzeby i miejsca inna. Wejdź również na stronę: (Stolik drewniany) Wykonuje się stoły (http://www.damnet.pl/produkty/wszystkie/stoly) różnorakie. Znamy stoliki do jadalni, składane, okrągłe, kwadratowe, trójkątne, owalne, ławy, kawowe czy rzeźbione. Również z wielu rodzajów drewna można zbudować stoły (zajrzyj: Diora lino). Drewno to miły w dotyku materiał do wykonywania wyposażenia.

Kolejne tematy

Wybierz elegancki stół do pokoju dziennego

Rodzina przy stole jadalnym
Elegancki design i dobre wykonanie to cechy, którymi zazwyczaj kierujemy się, kupując meble do pokoju dziennego. Oryginalny mebel może nie tylko pełnić swoją funkcję, ale też efektownie wyglądać i w ten sposób stanowić zaskakujący element wystroju wnętrza.


Wytrzymałość stołu zależy od rodzaju drewna, z którego jest zrobiony przedmiot. Wśród gatunków stołów drewnianych są także do wyboru różne rodzaje, style, kształty, rozmiary, kolory oraz sposoby wykonania powierzchni za pomocą bejc, politur, lakierów. Stolik drewniany również może być ozdobiony warstwą okleiny, forniru. Wykonanie intarsji, czyli zastosowanie różnych rodzai drewna do ozdobienia elementów stolika daje unikatowy wzór. Zapraszamy na stronę: http://www.rokko.com.pl/
1 2