Jakie sprzęty nadają się do robienia zdjęć I kręcenia filmów sportowcom.

Każdy wielbiciel sportu pragnąłby mieć taki sprzęt jak GoPro Hero 2. Jest to przecież perfekcyjna kamera do nagrywania obiektów podczas sportu. Podstawową korzyścią tej kamery jest w szczególności niezwykle pomocny i wygodny ekran LCD, który jest dotykowy. Czyni to, iż obsługiwanie owej kamery jest bardzo proste oraz komfortowe. Mimotego, że ekran jest zabudowany ta kamera jest w pełni odporna na oddziaływanie czynników zewnętrznych, a także da radę wytrzymać do 40 metrów pod wodą.

www.camonboard.pl/
Nie da się ukryć ta kamera to perfekcyjna zabawka do osób, które w stopniu całkiem profesjonalnym pragną nagrywać swoje i innych zmagania ekstremalne i nie tylko. Poza filmami kamera GoPro Hero 4 umie wykonywać też znakomite zdjęcia. Ich ilość to aż 30 na sekundę, a dodatkowym plusem jest to, iż zdjęcia można robić zdjęcie w trybie tradycyjnym a także Time Lapse. Kolejnym atutem, jaki przekonuje użytkowników do zakupu GoPro Hero 4 to rewelacyjne gatunkowo fotografie w ustawieniach nocnych, poprzez to, że kamera posiada wspomaganie trybów nocnych takimi dodatkami jak Night Lapse.

Kolejne tematy

Jaką kamerę do sportów ekstremalnych powinno się wybrać?

Kamera GoPro Hero3
Klienci sklepów ze sprzętem zasięgają informacji na forach internetowych oraz strony internetowe poszczególnych marek oferujących kamery, by poznać zdanie na ich temat od użytkowników. Wybierając się na poszukiwania odpowiedniego sprzętu nagrywającego jakim jest kamera na kask, istotne jest uprzednie przemyślenie własnych kryteriów. Najważniejsze, biorąc pod lupę urządzeni rejestrujące jest to, aby jakość rejestrowanego obrazu znakomicie odzwierciedlała realne| zjawiska.


Niezwykle interesującym dodatkiem do kręcenia ekstremalnych filmików jest DJI Phantom. Najnowszy to DJI PHANTOM 2 - odwieź www - VISION PLUS, czyli dron, dzięki któremu ma się możliwość skuteczniej sterować. Ten sprzęt to w szczególności dobra sterowność, jasna informacja o baterii, a także sposobność uczenia się w symulatorze. Z pewnością można powiedzieć, że DJI Phantom to rewelacyjny dron, który jest poręczny i funkcjonuje w locie przez maksymalnie dwadzieścia minut.
1 2