Praktyczne i schludne rolety dzień-noc do naszego mieszkania.

Roleta dzień-noc to wygodne rozwiązanie, które gwarantuje piękną aranżację okien i dostosowanie natężenia światła do bieżących oczekiwań domowników. Rolety dzień- noc charakteryzują się zastosowaniem dwóch warstw tkaniny o różnej przepuszczalności światła, która reguluje stopień natężenia promieni słonecznych w pomieszczeniach. Montując tego rodzaju rolety można korzystać z dziennych promieni światła i nie narażać się ciekawskie spojrzenia przechodniów. Przemienny układ pasów które przepuszczają lub zatrzymują światło pozwala na stworzenie niepowtarzalnego klimatu w pomieszczeniu.


Rolety zewnętrzne
Roleta dzień-noc stosowana jest do okien PCV, aluminiowych albo drewnianych.Prosta i solidna struktura czyni ją niezwykle atrakcyjną cenowo osłoną do okna. Roleta (Rolety Wrocław - interdeko.pl) dzień-noc znakomicie nadaje się do udekorowania i zaciemnienia biura, salonu, toalety albo bawialni. Bardzo schludne, a zarazem praktyczne tkaniny rolety (rolety dzierżoniów) dzień-noc to tkaniny, posiadające pasy przezroczyste i zaciemniające.

Nałożenie dwóch warstw tkaniny - jedna na drugą i przesuwanie ich względem siebie, daje szereg możliwości regulowania stopnia nasłonecznienia czy zaciemnienia pomieszczenia.To najnowsza oferta wśród ozdobnych osłon okiennych, która zdobywa coraz większą popularność wśród klientów. Ta innowacyjna tkanina, zwana też zebrą albo duo, pozwala na regulowanie w szczegółowy sposób rozproszenie światła w pomieszczeniu, od całkowitego nasłonecznienia aż do zaciemnienia. Cała oferta: .

Dzieje się tak za sprawą zastosowania podwójnej warstwy materiału, co pozwala uzyskać efekt podobny do tego w żaluzjach poziomych. Za sprawą odpowiednio ustawionego materiału przy opuszczonej rolecie można oglądać widoki na zewnątrz. Roleta dzień-noc zastępuje wszystkie dotychczasowe przysłony na okna - takie jak żaluzje, zasłonki czy firany. Okna wyposażone w roletę dzień-noc, tworzą klimatyczny charakter całego pomieszczenia.


Seria rolet Blackout marki Prakto
Rolety dzień-noc to innowacyjny system rolet, który za sprawą jednej rolety pozwala na utrzymanie światła we wnętrzu, ale też całkowite jego zaciemnienie. Lekki i ergonomiczny wygląd oraz przyjemne dla oka tkaniny podniosą komfort i intymność każdego pomieszczenia oraz ochronią przed nadmiernym nagrzaniem. To bardzo prosty, praktyczny i niezawodny system wzbogacony rozmaitymi sposobami bezinwazyjnego montażu. Roleta dzień-noc pozwoli nie tylko ochronić pomieszczenie przed promieniami słonecznymi, ale też może zastąpić zasłony i firanki oraz posłużyć jako element aranżacji wnętrza.
2019/09/02