Co mieści się na lotnisku w Szczecinie oraz co ono gwarantuje?

Transport lotniczy powinien gwarantować wszystkim osobom podróżującym maksymalny komfort oraz, co jest kwestią najistotniejszą, również bezpieczeństwo. Równie ważna jest szybkość i terminowość poszczególnych połączeń.


motor


Jednak lotnisko gwarantuje również niezwykle rozbudowane zaplecze, jakie oferuje klientom także dużo innych usług.


Znajdują się w tamtym miejscu bary, kantor, kącik zabaw czy wypożyczalnia aut. Ponadto tutaj > wizytówka firmy sklep internetowy OEM Tuning Center na terenie lotniska, mieści się taras widokowy, z którego można oglądać wyruszające w podróż, czy też lądujące samoloty oraz m.in. obszerna sala konferencyjna. Jeśli chciałbyś wiedzieć, gdzie znajduje się zapewniające wszystkie powyższe świadczenia lotnisko Szczecin jest miastem, które je zapewnia. Ponadto lotnisko to ma bardzo pożyteczną dla pasażerów stronę internetową, na której można odnaleźć wszystkie niezbędne informacje z zakresu sposobu wykonywania odpraw, kontroli bezpieczeństwa czy też urządzeń elektronicznych oraz papierów, które należy przy sobie mieć. Dostępna w tym miejscu jest również aktualna tabela odlotów oraz przylotów i informacje dotyczące biletów czy konkretnych przewoźników.


Kolejne tematy

Wykładziny samochodowe, kontra dywaniki - jaka dokładnie jest pomiędzy nimi różnica?

oszczędności
Zwykle, kiedy słyszymy o wykładzinach do wnętrza samochodu, stają nam przed oczami nie same wykładziny, tylko dywaniki, które tak naprawdę odrobinę odróżniają się od swoich niewątpliwych "braci".


Dla pasażerów, którzy posiadają jakieś pytania dotyczące przelotów albo przykładowo zgubionego bagażu, przygotowano punkt informacyjny, z którym można by się skontaktować między innymi osobiście czy też przez internet. Na lotnisko Szczecin-Goleniów można by dotrzeć za pomocą busów, taksówki czy własnego auta. Samo lotnisko usytuowane jest około 30 kilometrów od centrum Szczecina.


Wielkość terminala wynosi około 2,6 tys. m2, a długość drogi startowej równa się 2,5km. Pas ten ma system naprowadzania ILS. Jest to niezwykle istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa.
2019/10/04