Jak można właściwie wyposażyć łazienkę w bloku?

Mała przestrzeń, którą mamy w blokowej łazience, nie musi być powodem przekreślenia naszych planów związanych z urządzaniem tego miejsca. Idei może być tak dużo, jak ludzi, ale wskazane jest zaznajomienie się z wizualizacjami internetowymi. To właśnie one mogą stanowić źródło inspiracji, w sytuacji jak urządzanie łazienki w bloku.


elegancka łazienka
Zależnie od tego, dużą przestrzeń posiadamy i jaki mamy na to przeznaczony budżet postawimy na odmienne połączenie. Głównie ważne jest to, aby taka łazienka była funkcjonalna i by nie brakowało żadnego bazowego sprzętu. Najlepszym rozwiązaniem jest dodanie eleganckiego oraz nierzucającego się w oczy prysznica w rogu. Pralka nie musi być postawiona w łazience, jeśli dysponujemy innymi pomieszczeniami w mieszkaniu. Rezultat takiego remontu robi spore wrażenie! Dobrze przemyślany projekt wyposażenia łazienki w bloku - oto przykłady.

Z jakiego powodu łazienki w bloku dla wielu stanowią stale temat tabu? Projektanci wnętrz i producenci mebli w sposób stopniowy uświadamiają nam jak złe jest negatywne myślenie o niewielkim metrażu w tym niezwykle ważnym pomieszczeniu. Umieszczane w internecie wizualizacje mniejszych łazienek pokazują, że przede wszystkim istotne jest sporych rozmiarów lustro i świetnie dobrane oświetlenie. Wiele osób wybiera wówczas jasną, lecz równocześnie chłodną kolorystykę, natomiast do tego gładkie fugi w delikatnych odcieniach.

1 2