Jak można właściwie wyposażyć łazienkę w bloku?

Mała przestrzeń, którą mamy w blokowej łazience, nie musi być powodem przekreślenia naszych planów związanych z urządzaniem tego miejsca. Idei może być tak dużo, jak ludzi, ale wskazane jest zaznajomienie się z wizualizacjami internetowymi. To właśnie one mogą stanowić źródło inspiracji, w sytuacji jak urządzanie łazienki w bloku.

elegancka łazienka
Zależnie od tego, dużą przestrzeń posiadamy i jaki mamy na to przeznaczony budżet postawimy na odmienne połączenie. Głównie ważne jest to, aby taka łazienka była funkcjonalna i by nie brakowało żadnego bazowego sprzętu. Najlepszym rozwiązaniem jest dodanie eleganckiego oraz nierzucającego się w oczy prysznica w rogu. Pralka nie musi być postawiona w łazience, jeśli dysponujemy innymi pomieszczeniami w mieszkaniu. Rezultat takiego remontu robi spore wrażenie! Dobrze przemyślany projekt wyposażenia łazienki w bloku - oto przykłady.

Kolejne tematy

Łazienka idealna – czyli jaka?

ładna łazienka
Łazienka – jak najlepiej ją zaprojektować? Gdzie ją najlepiej umieścić? Rzecz jasna jest to niemały dylemat, jaki często dopada nas w czasie projektowania domu czy też już w trakcie jego budowy. Każdy z nas ma trochę inny gust i preferuje co innego. Jedni przepadają za raczej prostymi i mało wyszukanymi pomieszczeniami, dla innych szczytem marzeń jest łazienka w stylu skandynawskim. Jeżeli całkowicie nie mamy pojęcia, jak powinna wyglądać nasza łazienka i jakie w ogóle aktualnie występują trendy, jeśli chodzi o to pomieszczenie, warto poszukać inspiracji.


Z jakiego powodu łazienki w bloku dla wielu stanowią stale temat tabu? Projektanci wnętrz (zobacz apdmarket.pl) i producenci mebli w sposób stopniowy uświadamiają nam jak złe jest negatywne myślenie o niewielkim metrażu w tym niezwykle ważnym pomieszczeniu. Umieszczane w internecie wizualizacje mniejszych łazienek pokazują, że przede wszystkim istotne jest sporych rozmiarów lustro i świetnie dobrane oświetlenie. Wiele osób wybiera wówczas jasną, lecz równocześnie chłodną kolorystykę, natomiast do tego gładkie fugi w delikatnych odcieniach.

Świetne rozwiązanie stanowią użyteczne schowki i pudełka, jakie można umieścić w dowolnym miejscu. Porady ekspertów od projektowania łazienek, jakie znajdziemy w internecie, mogą być dla nas niesamowicie pomocne. Różnego rodzaju dodatki, które ułatwią nam nawet remont na własną rękę, można wyszukać w wyjątkowo atrakcyjnych zestawach. Propozycji przybywa wprost proporcjonalnie do zaciekawienia konsumentów na rynku, a ono nie spada. Profesjonalnie przygotowane rozwiązania ze specjalnym przeznaczeniem do łazienek w blokach, które nie zaliczają się do największych, to przebój rynkowy.
2019/01/13