Salon odpowiednio urządzonyCzęsto mamy problem z ustawieniem kanapy. W wielu polskich mieszkaniach wciąż stoi w nieodpowiednim miejscu – zwykle pod ścianą i to w dodatku w samotności. Najwyższa pora na małą rewolucję. Najważniejsze, zmieńmy jej lokalizację – gdy możemy sobie na to pozwolić, przestawmy kanapę na tle okna lub w takim punkcie, w którym będziemy mogli spoglądać co się dzieje w kuchni czy holu. W dzisiejszych czasach kanapa to mebel, który dobrze wygląda z każdej strony (polecany serwis).

Nie zapominajmy, że sama sofa nie „zbuduje” wnętrza, idealnie czuje się w towarzystwienp. dwóch ogromnych kwiatów ustawionych po bokach czy oryginalnego oświetlenia. Nie zapominajmy też o poduszkach! Są jak biżuteria, którą dobieramy do sukni.

pokój
Dzisiejsze meble do pokoju dziennego są naprawdę ogromne i wygodne (więcej tutaj). Projektanci sof mają pole do popisu: łatwiej tu wymyślić dodatkowe funkcje, ponieważ większy mebel więcej zmieści.. Na takim już nie tylko posiedzimy, lecz i komfortowo się wyśpimy.

Bardzo ważną kwestią w salonie jest także oświetlenie. W salonie przebywamy dosyć często, dlatego pomieszczenie to wymaga specjalnej troski. Dobrze sprawdzą się kinkiety – po jednym z każdej strony komody lub okna. Tak urządzony salon przyniesie nam wielkie zadowolenie i miło spędzone chwile w gronie najbliższych.
2018/02/05
1 2