Relaks, zdrowie i najlepsze samopoczucie. Jak tego dokonać? Możesz zdobyć ten efekt w swoim domu?

Spa we własnym domu? Czemu nie? Od wielu domowe spa cieszy się coraz większym powodzeniem. Nie trzeba już zbytnio się wytracać, żeby skorzystać z tej przyjemnej usługi. W przeszłości to było domena salonów kosmetycznych i ośrodków zdrowia, dzisiaj w domowym zaciszu zrobimy najbardziej pielęgnacyjne zabiegi dla ciała i ducha. Czasem wystarcza przecież kąpiel w gorącej wannie, w której woda i dodatek specjalistycznych olejków do kąpieli to już w zasadzie minimum, żeby poczuć się komfortowo. Można i jeszcze lepiej?

wygodna łazienka
Faktycznie możemy spróbować coś lepszego, czyli skorzystać z nowoczesnego rozwiązania, jakim jest wanna z hydromasażem.

Ekscytujący tekst? Jeśli tak sądzisz, kliknij bez wahania ten odnośnik, gdyż w witrynie (http://stalowydesign.pl/kategoria-produktu/pro/stoliki-kawowe/), którą tu odnajdziesz, także jest coś ciekawego!

To z pewnością bardziej kosztowne rozwiązanie, lecz na pewno bardziej komfortowe w użytkowaniu. Można podzielić to ze względu na masaż: z masażem wodnym, z masażem powietrznym i mieszane, czyli z masażem wodno-powietrznym.

Rozpocznijmy od masażu wodnego, co oznacza hydromasaż. Dysze są umieszczone na ściankach wanny z hydromasażem, na dnie wanny (tam gdzie trzymane są stopy), a również na jej oparciu. Takie rozmieszczenie umożliwia na masaż kręgosłupa, ramion i stóp. Zasada działania mówi nam, iż z dysz wydostaje woda, jaka jest w obiegu zamkniętym. Kierunek czy moc przepływu wody raczej można regulować. Niektóre typy wanien mają też dodatkowy system, który kreuje ultradźwięki, dla zwielokrotnienia efektu masażu.

Masaż powietrzny (czyli masaż perełkowy). Dysze znajdują się na dnie wanny, zaś wydobywa się z nich oczyszczone powietrze. Bardziej ciekawy jest masaż wodno-powietrzny. W tym wypadku mieszany jest masaż perełkowy i wodny, działanie dzięki temu jest niezwykle efektywne. Tego typu wanna umożliwia prace w systemie masaż powietrzny i masaż wodny, co zapewnia masaż mieszany. Tego typu masaż łączony oferuje rozluźnienie mięśni i ulepsza ukrwienie znacznie szybciej niż w przypadku masażu wodnego.

To na pewno wspaniała informacja dla każdej osoby, która planowała własne spa. Masaż w warunkach domowych jest faktycznie osiągalny i to w pełni profesjonalny. Trzeba zainwestować we właściwą dla naszych wymagań wannę z hydromasażem i już zawsze korzystać z dobrodziejstw, które przynosi ta forma relaksu. Czy jest coś bowiem bardziej przyjemnego niż w pełni profesjonalny masaż, zwłaszcza po ciężkim pracowitym dniu?
2022/03/06