Ile osób, tyle sposobów na urządzenie mieszkania - niejeden lubi inny gust i skupi się na różnych szczegółach

Jeżeli chcemy umeblować dom, to musimy przede wszystkim kierować się swym gustem. Oczywiste jest to, że trendy pojawiają się i odchodzą, a my będziemy musieli mieszkać w takim domu jeszcze przez jakiś czas, póki znowu nie zmienimy wystroju.


fototapety uliczki


Kolejne tematy

Stylowe tapety z motywem graficznym

Karkonosze, rzeka
Jeszcze do niedawna popularnym trendem w urządzaniu mieszkań było oczywiście malowanie ścian na wyraźne, soczyste kolory. Niekiedy stosowano kilka różnych barw, pozornie do siebie niepasujących, by uzyskać interesujący rezultat. Dziś jednakże do łask wracają tradycyjne tapety, a razem z nimi fototapety, jakie w przeszłości kojarzyły się głównie z mieszkaniami z czasów PRLu.


Jednakże po co się męczyć z czymś, czego nie lubimy?


Jeśli lubimy styl skandynawski lub kolonialny, to w takim guście meble i dodatki musimy zamówić. Jeśli lubimy minimalizm, to nie zamawiajmy zbyt dużej kolekcji drobiazgów, ponieważ kiepsko będziemy czuć się we własnym mieszkaniu, a przecież nie w tym rzecz. Jeżeli nie chcemy nazbyt dużej kolekcji poduszek, świeczek i tego typu rzeczy i zwiemy je "zbieraczami kurzu", ale mimo wszystko pragniemy uatrakcyjnić design salonu, żeby nie było zbyt skromnie, to mamy możliwość zainwestować w fototapety.


zegarek


Fototapety bywają różne, ale trzeba do pokoju dziennego wybrać coś, co poszerzy go optycznie. Fototapety uliczki będą kwalifikowały się rewelacyjnie. W szczególności jeżeli nasz salon jest urządzony skromnie i w jasnych odcieniach, to mamy możliwość wytypować uliczki z któregoś kraju nad Morzem Śródziemnym. Piękne białe uliczki Aten lub Neapolu sprawią, że nasz pokój nabierze charakteru.

Ciekawią Cię opisywane informacje? Kliknij na nowy materiał (http://salapodskrzydlami.pl/galeria/) a na pewno dowiesz się świeżych rzeczy, które Cię zaabsorbują.

Kolorystyką fototapeta będzie pasowała do wystroju, a my leżąc na kanapie po pracy będziemy sobie marzyć o dalekich wojażach.


Jeśli na naszej uliczce na fototapecie znajdzie się mała kawiarenka z maleńkimi stolikami, to tym bardziej nakłoni nas to do podróży. Może nie wyłącznie tych w snach, ale również w prawdziwym świecie.
2020/09/18