W jaki sposób zaaranżować mieszkanie na wiosnę?

Aby odmienić dom na wiosnę, nie musimy od razu robić drogiego, kapitalnego remontu. Wystarczy pokusić się o parę modnych dodatków, by szybko wprowadzić widoczne zmiany. Specjaliści uważają, iż nawet małe roszady w dekoracjach pozytywnie wpływają na nasz nastrój. Zwykle wystarczy poprzesuwać parę mebli, dodać jaśniejsze zasłony, wyeksponować ciekawy obraz na nijakiej ścianie.


Wnętrza w stylu skandynawskim
Po pierwsze: bawmy się kolorami. To najłatwiejszy sposób na spektakularną zmianę. Najbezpieczniej trzymać się dwóch-trzech kolorów. W małych pokojach ładnie zaprezentują się jasne odcienie – gołębi szary czy kamienny beż. Jeżeli dysponujemy większym metrażem możemy zdecydować się na ciemniejsze barwy, jednak nie nasycone. Kolor ciekawie wygląda w formie dodatków – np. pledu. Na ścianach będzie trudny do zaaranżowania. Polecane rozwiązania: kliknij to.

Niech nie ujdą naszej uwadze dekoracje ścienne: grafiki, plakaty lub tańsze, ale tak samo efektowne naklejki. Do łask wróciły też tak długo niewidziane na salonach fototapety. Oczywiście w w lepszym wydaniu. To już nie są wyblakłe plaże czy górskie potoczki, a imponujące kolory i widoki oraz nowoczesne materiały i techniki druku. Dziś, to prawdziwe perełki, które potrafią wprawić w osłupienie większość z nas. Jasny salon z oknami wychodzącymi na południe nie ogranicza nas, z całą pewnością kolory tapet pozostaną bez zmian przez długi czas. Kolorowe tapety niesamowicie ożywią nasze pomieszczenia. Zobacz: czytaj dalej.
1 2