Ład i porządek w kuchni, to możliwe

Kuchnia jest sercem każdego mieszkania. To przestrzeń, w której przy wspólnych posiłkach widzimy się z naszą rodziną lub przyjaciółmi, wspólnie gotujemy czy zwołujemy rodzinne narady. Z tego względu żadne z innych pomieszczeń w domu lub mieszkaniu nie dopomina się tak pełnego inwencji zaprojektowania, co kuchnia. Dotyczy to nie tylko samych mebli, ale także tego, co może skrywać się w ich wnętrzu.


kuchnia
Systemy organizacji wewnętrznej pozwalają na zachowanie płynnego ruchu, wysokiego komfortu i wykorzystanie wnętrza szuflad zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkownika. Począwszy od sztućców, butelek, garnków, produktów spożywczych poprzez blendery, miksery, patelnie, talerze, skrzynki z napojami aż po środki do utrzymania czystości. Organizacja wewnętrzna do szuflad daje nam pełen wgląd w zawartość szuflady, pozwala użytkownikowi na zagospodarowanie każdego centymetra w szafkach kuchennych a także, przyczynia się do utrzymania idealnego porządku.


Jeśli posiadamy dość dużo miejsca w kuchni, możemy zakupić większą ilość koszy do segregacji, np. na papier, szkło i plastik. Lepszym rozwiązaniem jest jednak umieszczenie kosza cargo w dolnych szafkach kuchennych. Właściwie dobrany kosz, dopasowany do szafki i ilości wytwarzanych śmieci, może w dużej mierze ułatwić pracę w kuchni i sensowne segregowanie.

Do dyspozycji mamy systemy sortowników, które szybko i bezproblemowo założymy w szafkach o różnych gabarytach.

cargo
Dostaniemy klasyczne modele na jeden lub dwa rodzaje odpadków, bardziej zaawansowane z czterema pojemnikami, a co więcej filtrami chroniącymi przed rozprzestrzenianiem się brzydkich zapachów. Kosze zwykle są montowane do spodu szafki na ruchomym stelażu z prowadnicami rolkowymi. Kosz jest poręczny i funkcjonalny. Takie patenty to obecnie norma w kuchniach, a co istotne - z ich montażem poradzi sobie większość z nas. Kosze cargo przypominają standardowe szuflady, lecz podstawową różnicą między nimi jest to, że podczas wysuwania kosza, ukazuje się pełna zawartość szafki. Na skutek tego mamy swobodny dostęp do koszy, szczególnie tych umiejscowionych w głębi mebla. W prosty, funkcjonalny i schludny sposób żyjemy w stylu Eko. Myślmy o ekologii, to się naprawdę opłaca.
2019/03/15