Stylowe tapety z motywem graficznym

Jeszcze do niedawna najważniejszym trendem w dekorowaniu mieszkań było przede wszystkim malowanie ścian na wyraźne, soczyste kolory. Niekiedy stosowano kilka różnych barw, pozornie do siebie niepasujących, by uzyskać interesujący rezultat. Współcześnie jednak do łask wracają tradycyjne tapety, a wraz z nimi fototapety, jakie w przeszłości były kojarzone z reguły z mieszkaniami z czasów PRLu.

Na rynku gwarantowany jest ich szeroki asortyment, toteż każda osoba będzie w stanie znaleźć coś stosownego dla siebie. Jakie wzory są aktualnie najbardziej modne?

Dużym zainteresowaniem cieszą się głównie Demural fototapeta z lasem albo te wykorzystujące zdjęcia pozostałych elementów przyrody.

Fototapeta z motywem lasu


Kolejne tematy

Jak odszukać najlepsze fototapety do dekoracji domu

Pomieszczenie
W czasie urządzania swojego domu szukamy prostych rozwiązań, ale w tym samym czasie oczekujemy, że okażą się one bardzo efektowne. Najbardziej chcianym rozwiązaniem jest również oczywiście jak najniższy koszt.


Jest to świetne rozwiązanie dla tych osób, które uwielbiają naturę i chciałyby posiadać jej namiastkę też w swoim domu. Fototapety, które wyobrażały las były trendy w latach 90, jednakże wtedy ich wykonanie i kolorystyka mogły pozostawiać dużo do życzenia. Nowoczesne tapety do złudzenia przypominają prawdziwe drzewa, w związku z tym ich właściciele mogą się poczuć, jakby faktycznie znaleźli się w lesie.

Czy zadziwił Cię prezentowany artykuł? Żeby poznać zagadnienie kliknij tutaj oraz poznaj więcej szczegółów (https://belbazaar.pl/) - na pewno będą dla Ciebie zadziwiająco interesujące.

Bardzo oryginalnym rozwiązaniem są też fototapety, które przedstawiają budowle architektoniczne, głównie te najbardziej znane i rozpoznawalne, jak Big Ben w Londynie lub wieża Eiffela w Paryżu. Ich stylistyka jest zazwyczaj utrzymana w kolorach czarnym oraz białym, dzięki temu świetnie nadają się do każdego pomieszczenia.

Co więcej popularne są fototapety ze znanymi osobami, jakie stały się wręcz ikonami danych czasów, chociażby Marilyn Monroe czy Elvis Presley. Oczywiście, decydując się na ich wykorzystanie we własnym wnętrzu trzeba wybrać postać, którą w istocie się ceni. Wiele osób kupuje także fototapety z napisami, które mają wydźwięk motywujący bądź przypominają o ważnych rzeczach, o których przeważnie się zapomina. Można wybrać własny ulubiony cytat i zlecić wykonanie takiej fototapety.

Reasumując, dzisiejszy rynek proponuje dużą liczbę możliwości, toteż każdy powinien dopasować fototapetę do swojego gustu, preferencji i zainteresowań. Moda pod tym względem gwarantuje rzeczywiście bardzo dużą dowolność, ponieważ trendy są przeróżne motywy fototapet.
2022/11/30