Miejsca na buty

Przedpokój jest wizytówką lokalu i należy go potraktować z równą starannością jak pozostałe wnętrza. Korytarz nie musi być ciemny, ani bezbarwny. Prócz tego, że estetyczne, musi być to przede wszystkim funkcjonalne wnętrze.
Przedpokój, który zachwyca
Wygodę i fantastyczny wygląd zapewnią meble do korytarza, szafy, wieszaki i szafki na buty (szafki na buty w topeshop). Planowanie korytarza powinno się jednak zacząć od dopasowania kolorów ścian. Podłoga w przedpokoju powinna być wytrzymała na ścieranie. Sprawdzą się panele laminowane o górnej klasie ścieralności, lub glazura o właściwej twardości. Fantastyczny wystrój przedpokoju jest zależny nie jedynie od tego jakie szafy (zobacz meble EMMI Kuchnie & Wnętrza) i szafki na buty kupimy, lecz od tego jak je rozlokujemy. Podczas aranżacji korytarza trzeba zadbać też o oświetlenie.

Za pomocą kilku kinkietów odpowiednio rozstawianych jest możliwość uwydatnić punkty bardziej interesujące, albo schować mniej efektowne. Warto w wystroju wykorzystać też lustra. Zwiększą przedpokój o odbitą przestrzeń i rozjaśnią wnętrze. Lustrzane drzwi szafy w korytarzu sprawią, że stanie się niewidoczna. Za to przedpokój będzie wyglądał dwa razy większy. Jeżeli układ przedpokoju i system drzwi uniemożliwia pobudowanie szafy (zobacz meble na wymiar grodzisk mazowiecki), można ją umieścić w innym pomieszczeniu, a w korytarzu wystarczą szafki na buty, efektowne półki, bądź ściany udekorowane kwiatami. Jak przedpokój jest mały, liczy się każdy centymetr. Jest możliwość wykorzystać miejsce pod sufitem i powiesić tam drobne półki na pudła i kuferki.


Kolejne tematy

Jak wybrać najlepsze umeblowanie do domu? - To wybierzmy sosnę!

meblemagnat.pl
Jeśli zastanawiasz się które drewniane meble wybrać to trafiłeś perfekcyjnie! Nasza propozycja jest podparta wieloletnim doświadczeniem, bo wiemy, czym szafy drewniane lub łóżka drewniane powinny być. Jak chcemy najlepszy, najbardziej fachowy produkt musimy wybierać niezawodność, a tego typu właśnie produkty powstają z sosny. Jaki więc mamy wybór?

eleganckie półbuty
Ogromnym wyzwaniem jest wykorzystanie wąskiego korytarza. Ściany muszą mieć w tym wypadku jasny odcień. Na posadzce jest możliwość położyć dywanik w chromatyczne pasy poprzeczne, jakie optycznie rozszerzą przedpokój. W takim korytarzu sprawdzą się szafy zamówione na wymiar wzdłuż jednej ściany, najpoprawniej z przesuwnymi drzwiami. Jest możliwość w niej schować nie tylko ubiory, lecz także odkurzacz, walizki. Szeroka szafa jest w stanie też pełnić rolę szafki na buty. Maleńki korytarz uratują zamontowane lustra. Każdy korytarz jest możliwość umeblować w ten sposób, ażeby swoim wizerunkiem zapraszał przybywające osoby. Powinno się pamiętać, że pierwsze doznanie jest najważniejsze.
2018/06/20