Miejsca na buty

Przedpokój jest wizytówką lokalu i należy go potraktować z równą starannością jak pozostałe wnętrza. Korytarz nie musi być ciemny, ani bezbarwny. Prócz tego, że estetyczne, musi być to przede wszystkim funkcjonalne wnętrze.
Przedpokój, który zachwyca
Wygodę i fantastyczny wygląd zapewnią meble do korytarza, szafy, wieszaki i szafki na buty (szafki na buty w topeshop). Planowanie korytarza powinno się jednak zacząć od dopasowania kolorów ścian. Podłoga w przedpokoju powinna być wytrzymała na ścieranie. Sprawdzą się panele laminowane o górnej klasie ścieralności, lub glazura o właściwej twardości. Fantastyczny wystrój przedpokoju jest zależny nie jedynie od tego jakie szafy i szafki na buty kupimy, lecz od tego jak je rozlokujemy. Podczas aranżacji korytarza trzeba zadbać też o oświetlenie.

Za pomocą kilku kinkietów odpowiednio rozstawianych jest możliwość uwydatnić punkty bardziej interesujące, albo schować mniej efektowne. Warto w wystroju wykorzystać też lustra. Zwiększą przedpokój o odbitą przestrzeń i rozjaśnią wnętrze. Lustrzane drzwi szafy w korytarzu sprawią, że stanie się niewidoczna. Za to przedpokój będzie wyglądał dwa razy większy. Jeżeli układ przedpokoju i system drzwi uniemożliwia pobudowanie szafy (zobacz meble na wymiar grodzisk mazowiecki), można ją umieścić w innym pomieszczeniu, a w korytarzu wystarczą szafki na buty, efektowne półki, bądź ściany udekorowane kwiatami. Jak przedpokój jest mały, liczy się każdy centymetr. Jest możliwość wykorzystać miejsce pod sufitem i powiesić tam drobne półki na pudła i kuferki.


Kolejne tematy

Meble którymi się otaczamy , w pewien sposób wiele o nas mówią i tworzą naszą domową rzeczywistość

Meble do przedpokoju
Wchodząc do czyjegoś domu, oglądając wnętrza, zauważamy codzienny wymiar życia gospodarza. Jego odczuwanie piękna, jego zainteresowania, nietypowość. Przypuszczamy czym się zajmuje, poznajemy jego fantazje i potrzeby.
1 2