Lustra w sklepie - najprostsze wyjście antykradzieżowe

W niejednym sklepie znajdziemy miejsca, które okazują się słabo widoczne. Ten stan rzeczy może kusić złodziei. Miejsca te aż proszą się o wyjątkową kontrolę. Istnieje możliwość w tym miejscu postawić oczywiście jednego z pracowników w sklepie.


Niewspółmiernie tańszym wszakże wyjściem jest wykorzystanie w naszym sklepie zwierciadeł. Lustra sklepowe (tutaj o lustrach sklepowych) możemy bez żadnego kłopotu kupić w internecie lub specjalistycznym sklepie. W każdym rozmiarze i dowolnej technice wykonania. Zdaniem wielu właścicieli sklepów, szczególnie tych wielkopowierzchniowych zastosowanie luster jest jednym z tańszych rozwiązań antykradzieżowych. Umożliwiają one także możliwość obserwacji ogromnych powierzchni sklepowych. Z jednego punktu z lustrami możemy wyeliminowywać tzw. martwe miejsca. Lustra sklepowe pełnią więc funkcję prewencyjną oraz kontrolną. Sami odwiedzający sklep (naświetlacze led) mogą czuć się komfortowo. Kieszonkowcy bywają narażeni na obserwację. Lustra takie funkcje antykradzieżowe mogą spełniać samodzielnie lub wspomagać techniczne systemy zabezpieczeń. System monitoringu z pełną świadomością dostosować do zamontowanych luster. Z jednej kamery widocznych będzie kilka miejsc.


Nie rzadko lustra (sprawdź www.krypton.wroclaw.pl) podnoszą także estetykę pomieszczenia, w którym się znajdują. Nie od dziś wiadomo, że klient wchodząc do wnętrza, gdzie znajdują się zachowuje się zupełnie inaczej. Z prostego względu. Widok własnej postaci, sprawia iż mamy ochotę dobrze prezentować się i wyglądać dobrze.


Kolejne tematy

Czy oświetlenie jest w stanie wpłynąć na konkurencyjność pośród przedsiębiorstwami?

oprawy wiszące
W obecnej dobie, kiedy energia staje się coraz kosztowniejsza, należy pomyśleć o obniżeniu kosztów, które mają wpływ na rentowność naszego przedsiębiorstwa.


Należyte wykorzystywanie energii elektrycznej może mieć ogromne znaczenie.


Łazienka dla całej rodziny


Elementy ze szkła w aranżacji sklepu, generalnie sprawiają, że wnętrze staje się bardziej nowoczesne i atrakcyjne.


Jeżeli zdecydujemy się na zamontowanie drzwi ze szkła, potrzebne nam mogą być zawiasy do drzwi szklanych - (więcej o zawiasach do drzwi szklanych). Szklane drzwi wyśmienicie oświetlają wnętrze i optycznie je zwiększają. Pokoje w ten sposób wydają się lekkie i przestronne.
2018/12/19