W jaki sposób komoda może stawać się elementem wystroju wnętrz naszych ojczystych zajazdów

Karczmy bywają zakątkami, do których chodzimy z wielką radością. A to za sprawą urządzanych w nich hucznych przyjęć weselnych. Odprężające biesiady z członkami rodziny lub po prostu weekendowe kolacje z przyjaciółmi wymagają jak najlepszej oprawy.

Różne oblicza komody
Wnętrze lokalu gastronomicznego ma być ciepłe, przytulne i koić skołatane nerwy. Jego urządzenie wymaga nawet ingerencji dekoratora, który, bez zastanowienia, ustawi obok baru dębową komodę.
Pracownik tawerny, który codziennie używa skrótów myślowych, opatrzy ten mebel (biurko drewniane) nazwą: komoda 6 szuflad. Wspomniane szuflady będą nie tylko częścią dekoracji, ale także zostaną wykorzystane jako magazyn sztandarowych restauracyjnych akcesoriów.
W dwóch szufladach, tych pierwszych od góry, znajdą się białe i seledynowe obrusiki, koronkowe serwety, bawełniane serwetki, czyli jednym wyrazem, bielizna stołowa wyciągana na okazje iście niezwykle.
W dwóch kolejnych, tym razem środkowych szufladach, leżeć będą ekstra pieprzniczki oraz komplety widelców, które posłużą klientowi podczas spożywania sycącego obiadu z wysokokalorycznymi lodami o smaku wanilii.
Te dolne szuflady używane będą nieczęsto, bo istnieje pewne zagrożenie, że kurz zbierający się na podłodze w ciągu całego dnia, zagrozi higienicznemu wyglądowi umieszczonych weń przedmiotów.
Model nazwany skrótowo komoda 6 szuflad będzie spełniał poza konkursem funkcje reprezentacyjne. Jego ciemny kolor przysporzy wnętrzu elegancji (poznaj więcej). Postawione na nim świeczniki lub położone na blacie świeczki zapachowe bądź elektryczne lampki w kształcie kaganka, podkreślą czar długich, pachnących jaśminem i akacją, wczesnoletnich nocy.
1 2