Simplehuman, a Rosendahl - a więc, akcesoria do wnętrz i kolekcje porcelany stołowej

Czym bywają dokładnie za przedsiębiorstwa: Simplehuman a także Rosendahl? Z jakich miejsc pochodzą? Co wytwarzają? Jak wysokie bywają ceny tych firm produktów? To wszystko i jeszcze więcej przeczytasz w naszym własnym felietonie!


Firma Simplehuman, to amerykańska marka, która kojarzy się z jednym: ponadczasowymi trendami.


Łóżko w sypialni


Kolejne tematy

Marka mebli, dzięki jakiej da się sprawić, iż mieszkanie będzie na wskroś innowacyjnie zaaranżowane

krzesło
Nie można ukryć, że kiedy chodzi o design to od paru lat dominuje nastawienie na nowoczesność. Najzwyczajniej, ludziom bardziej aniżeli w przeszłości zależy na tym, aby budynek mieszkalny nie przedstawiał się tylko typowo, lecz by posiadał coś, co pozwoli na nim maksymalnie skupić uwagę.


komoda
Przedmioty przedsiębiorstwa, przygotowywane przez bardzo dużo fachowców, otrzymały bardzo dużo nagród, w szczególności nagrodę: Industrial design Excellence oraz bywają doceniane przez bardzo dużo użytkowników. Marka została po nagradzana także w bardzo specyficzny i pożądany metodą - najlepszy jaki ma możliwość być - produkty marki Simplehuman "wystąpiły" w wielkich produkcjach serialowych, między innymi wewnątrz serialach: "Dr. House", „Lost”, „CSI Miami” czy „Herosi” oraz "Gotowe na wszystko". Produktami marki Simplehuman bywają między innymi: dozowniki bezdotykowe, kosze przeznaczone na śmieci, lustra podróżne, ociekacze do naczyń oraz tak dalej. ceny tych produktów bujają się od około siedemdziesięciu złotówek po około tysiąc złotych.


Jeżeli może chodzić o markę Rosendahl, to bywa to Duńska przedsiębiorstwo, której specjalizacją bywają wyroby z porcelany (kliknij). Porcelana ta bywa złączeniem funkcjonalności oraz łatwości, przyprawione dużą doza kreatywności. Przedsiębiorstwo postawiła sobie za cel tworzyć unikalne przedmioty, które można, a wręcz powinno się użytkować na co dzień oraz aby te rzeczy sprawiały jak najbardziej dużą przyjemność.


Głównymi używanymi do produkowania marki substancjami są: porcelana kostkowa, szkło z kryształu oraz stal szlachetna. Kwoty tych produktów trzymają się pomiędzy kilka złotych, a nawet ponad siedemset złotówek.
2018/08/29