Simplehuman, a Rosendahl - a więc, akcesoria do wnętrz i kolekcje porcelany stołowej

Czym bywają dokładnie za przedsiębiorstwa: Simplehuman a także Rosendahl? Z jakich miejsc pochodzą? Co wytwarzają? Jak wysokie bywają ceny tych firm produktów? To wszystko i jeszcze więcej przeczytasz w naszym własnym felietonie!


Firma Simplehuman, to amerykańska marka, która kojarzy się z jednym: ponadczasowymi trendami.
Łóżko w sypialni


komoda
Przedmioty przedsiębiorstwa, przygotowywane przez bardzo dużo fachowców, otrzymały bardzo dużo nagród, w szczególności nagrodę: Industrial design Excellence oraz bywają doceniane przez bardzo dużo użytkowników. Marka została po nagradzana także w bardzo specyficzny i pożądany metodą - najlepszy jaki ma możliwość być - produkty marki Simplehuman "wystąpiły" w wielkich produkcjach serialowych, między innymi wewnątrz serialach: "Dr. House", „Lost”, „CSI Miami” czy „Herosi” oraz "Gotowe na wszystko". Produktami marki Simplehuman bywają między innymi: dozowniki bezdotykowe, kosze przeznaczone na śmieci, lustra podróżne, ociekacze do naczyń oraz tak dalej. ceny tych produktów bujają się od około siedemdziesięciu złotówek po około tysiąc złotych.


Jeżeli może chodzić o markę Rosendahl, to bywa to Duńska przedsiębiorstwo, której specjalizacją bywają wyroby z porcelany (kliknij).

Nie czekaj - jeżeli zaintrygowały Cię interesujące wiadomości, to zajrzyj w podany link i czytaj to (https://umstahl.pl/szafy-kartotekowe,c11.html) nowy artykuł.

Porcelana ta bywa złączeniem funkcjonalności oraz łatwości, przyprawione dużą doza kreatywności. Przedsiębiorstwo postawiła sobie za cel tworzyć unikalne przedmioty, które można, a wręcz powinno się użytkować na co dzień oraz aby te rzeczy sprawiały jak najbardziej dużą przyjemność.
Głównymi używanymi do produkowania marki substancjami są: porcelana venice white villa italia kostkowa, szkło z kryształu oraz stal szlachetna. Kwoty tych produktów trzymają się pomiędzy kilka złotych, a nawet ponad siedemset złotówek.
2019/04/13