Dlaczego powinieneś mieć motor?

Czy nabycie przez dojrzałego mężczyznę motocykla można uznać za pośredni przejaw kryzysu średniego wieku? A być może motor to po prostu motocykl? Przeczytaj, zanim go kupisz!


Powiedzmy to sobie otwarcie – jest co niemiara przyczyn, jakie przemawiają za tym, abyś chwilkę po przekroczeniu tak długo oczekiwanej czterdziestki nabył sobie nareszcie swój pierwszy motor.
Posiadasz już wszystko; mieszkanie, praca, przychówek, czteroKOŁOwiec? Brak ci tylko jednej rzeczy – uczucia niczym nieograniczonej wolności. Wolności nie możemy zakupić – możemy zakupić dwa kółka. Kiedy byłeś młodzik, do szczęścia starczał rower.

To super, że masz ochotę zdobyć większą ilość informacji na ten temat. Wtedy przejdź do podstrony, a dowiesz się rozmaitych wiadomości i zdobędziesz wiedzę na wiele tematów.

Aktualnie musisz posiadać motor. Koniec i kropka. Jak cowboy bez rumaka, kierowca zawodowy bez samochodu ciężarowego, pilot bez aeroplanu, tak ty bez motocykla.

Masz ochotę przeczytać podobne teksty tyczące się wyjaśnianej tutaj tematyki? Jeśli tak, to kliknij ten odnośnik oraz przeczytaj wpis z serwisu (http://latajacydywan.com/pranie-dywanow-glogow/).

. najzwyczajniej już nie dasz rady. Tylko w przeciwieństwie do nich wszystkich nie chcesz posiadać nowego, lepszego przyrządu do pracy. Pragniesz odskoczni. Czegokolwiek co da ci kilka odmian zadowolenia jak też tą wolność, o której wspomniałem. Te radości – to fakt posiadania czegokolwiek wartościowego i w sumie zupełnie zbędnego , czegoś wypasionego, przy czym da się podłubać (jeżeli ktoś lubi), czy też czym można jeździć (co lubi nieomal każdy). Przy czym jazdy motocyklem nie da się porównać z jazdą nawet bardzo dobrym wozem. Bez klimy, bez pasów bezpieczeństwa, bez zagłówka a także bez wspomagania kierownicy – to będzie jazda!


miasta


Może czas już odwiedzić sklep motocyklowy, dlatego że motor – to nie tylko pojazd.
To subkultura, od strojów począwszy, a na stylu życia kończąc. Niesłychanie twarzowe skórzane kurty, stylowe kaski jak też obowiązkowe okulary przeciwsłoneczne, specjalne buty i rękawice.
2019/09/12