Urządź łazienkę z polotem, w atrakcyjnej cenie

Kiedy przenosimy się do nowo nabytego lokum, na pewno jesteśmy niezwykle podekscytowani. Nic w tym dziwnego, w końcu dzięki temu możemy nareszcie żyć na swoim. Jednak kiedy chcemy czuć się w nim komfortowo, powinniśmy jeszcze sprytnie je udekorować.


Każde pomieszczenie zasługuje na atencję, także łazienka, która bywa czasami traktowana po macoszemu.


Umywalka blatowa


Warto w tym pomieszczeniu zainwestować w najnowsze style. Bowiem ostatnimi czasy, ogromną popularnością cieszy się umywalka półblatowa. Jej krój jest nietypowy, sprawdza się najlepiej do niewielkich łazienek, gdzie poszczególny centymetr kwadratowy powierzchni jest istotny. Następnym, ciekawym pomysłem ostatnio są płytki 60x60, które z pewnością wyparły typowe, prostokątne kafle - płytki 60 x 60. Teraz panują w łazience zimne barwy, odcienie szarości a także grafit. Istotnym jest także, aby dobrać właściwą wannę, taką co z jednej strony będzie komfortowa, z drugiej natomiast niewielka.


płytki


Niezbędna będzie ci umywalka półblatowa, lecz nie masz koncepcji gdzie ją nabyć? Współcześnie w wielu sklepach budowlanych powinna być już ona dostępna w standardowej wersji. Jeśli jednak szukasz bardziej designerskiego rozwiązania, odwieź stronę internetową bezpośredniego producenta, w poszukiwaniu inspiracji. Podobnie należy postąpić z wanną. Natomiast płytki 60x60 najlepiej nabyć na giełdzie sprzętów budowlanych, która jest wystawiana co miesiąc w każdym, większym mieście. Idą na nią komponenty z zeszłorocznych sezonów w stu procentach nowe jednak o wiele tańsze.


Urządzaniu łazienki (zobacz lampa łazienkowa) dobrze poświęcić nieco więcej zachodu, gdyż będzie to pomieszczenie, w którym relaksujemy się po trudnym dniu w pracy. Dobrze prześledzić ostatnie trendy, aby umościć sobie ciekawe, designerskie wnętrze z wyrafinowanymi rozwiązaniami. Niedrogie artykuły można spotkać na comiesięcznych giełdach budowlanych.
2019/12/18