Wybieramy wieżę audio - którą wybrać?

Obecnie wokół nas działa mnóstwo sprzętów, przy pomocy których można słuchać muzyki. W zasadzie do każdego telefonu możemy podłączyć słuchawki, bardzo popularne są również wszelakie odtwarzacze MP3, a i komputery i laptopy przeważnie mają wbudowane głośniki. Biorąc to wszystko pod uwagę mogłoby się wydawać, że takie sprzęty jak wieże hi-fi nie będą miały racji bytu. Lecz wbrew wszystkim przesłankom bez przerwy cieszą się one popularnością, a producenci co chwilę proponują nowe modele.


Microlab SOLO 15
Rzecz jasna obecne wieże audio posiadają znacznie większe możliwości niż ich poprzedniczki sprzed wielu lat. Dzisiaj każda mała wieża potrafi grać utwory w formacie mp3, a wiele z nich ma także port USB który umożliwia przyłączenie zewnętrznej pamięci z muzyką.

Ceny takich wież zaczynają się od niecałych czterystu złotych i za tę niską cenę do kupienia będzie na przykład Wieża Philips MCM2150/12 (kup taniej). Mimo niskiej ceny posiada ciekawe brzmienie, kolumny wyposażone w system Bass Reflex i bardzo wygodny w użytkowaniu cyfrowy tuner. W standardowej konfiguracji tej wieży znajduje się port USB i wejście audio, przez co można podpiąć do urządzenia jakikolwiek odtwarzacz zewnętrzny.

W podobnym zakresie cenowym znajduje się Wieża Pioneer X-HM10-S (). Posiada ona dość podobne parametry co model Philipsa, tak więc jeżeli ktoś miałby wybrać między tymi dwoma sprzętami, to raczej powinien obu posłuchać i zdecydować się na ten, jakiego dźwięk będzie się bardziej podobać. Za niecałe dwieście złotych więcej stać się można posiadaczem mini wieży, która nie tylko doskonale odtwarza piosenki, lecz potrafi zastąpić kino domowe. Wieża PHILIPS MCD5110/12 ma poza potężnymi głośnikami z poszerzonym basem możliwość obsługi płyt DVD i wejście HDMI, przy pomocy którego można podłączyć wieżę do jakiegoś telewizora.

Czyżby któryś komentarz z serwisu (http://iq-building.com/articles/inteligentne+ogrzewanie+-+czy+warto%253F) Cię dotknął? Masz chęć na to zareagować? Namawiamy Cię do tego z radością. Czekamy na Ciebie!

Ta wieża może również być źródłem wyśmienitej zabawy, funkcja karaoke z całą pewnością zrobi furorę na wszystkich imprezach. Osobom szukającym lepszej jakości dźwięku można zaprezentować jeden z wież firmy Pioneer, przykładowo Wieża Pioneer X-HM50-S to naprawdę gwiazda wśród wież z tego przedziału cen, charakteryzująca się rzeczywiście najlepszymi parametrami muzyki.
2019/05/14