Jak wybrać najlepsze umeblowanie do domu? - To wybierzmy sosnę!

Jeśli zastanawiasz się które meble drewniane wybrać to trafiłeś idealnie! Nasza propozycja jest wzbogacona wieloletnim doświadczeniem, bo wiemy, czym szafy drewniane a także łóżka drewniane muszą być. Jak chcemy najlepszy, najbardziej fachowy produkt powinniśmy wybierać niezawodność, a te właśnie produkty powstają z sosny. Jaki więc posiadamy wybór?

meblemagnat.pl
Powinniśmy zacząć od szaf sosnowych, jakie zrobione są z bezsękowego drewna sosnowego. Drewno tego typu klejone jest poprzecznie, co wpływa na pokaźną trwałość. To w sumie zapewnia mniejszą podatność na ruchy, jakie mogą być wywołane przez pracę drewna. Tego typu szafa powinna być jednakowoż montowana na metalowych śrubach, natomiast drewniane kołki (kliknij tu) to jedynie dodatkowe zabezpieczenie przed pracą drewna. Co ważne, żaden element takiej szafy nie może być osadzony na kleju, co znaczy, że daną szafę można rozkręcać i skręcać, ile tylko razy chcemy.

Kolejne tematy

Jakie meble najlepiej zamówić?

Pastelowy chłód
Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. A o ileż lepiej, gdy dom jest porządnie wyposażony. W obecnych czasach projektanci prezentują rozległy wybór, jeśli chodzi o meble. Funkcjonalne i oszczędne w formie dla ludzi dynamicznych i systematycznych.


Bardzo interesujące są także komody sosnowe, czy bieliźniarki sosnowe. Dostępne są one w paru wersjach, co znaczy, że szuflady czy drzwiczki będą zarówno gładkie, przykładowo wypełnione ratanem czy frezowanym filunkiem. Filunek natomiast może być półokrągły lub prosty. Solidność jest zapewniona w każdym elemencie, dzięki czemu szuflady montowane są na trwałych metalowych prowadnicach rolkowych. To sprawia, że nie straszne im są duże obciążenia. Na łóżkach sosnowych możesz się wyspać jak król, a wybór jest faktycznie bardzo duży. Tak więc jak łóżka sosnowe to typy pojedyncze, podwójne, a również łoża małżeńskie. Każdy z modeli oferowany jest w wersji z ratanem albo filunkiem drewnianym.

Również rozmiarowo jest bardzo różne, przykładowo szerokości od osiemdziesięciu do dwustu centymetrów. Jeśli nie znajdziesz swojego rozmiaru to żadna trudność, jest możliwość zamówienia tego typu łóżka na wymiar. Łóżka sosnowe to solidne drewno sosnowe, gdzie każdy element jest pokrywany lakierem aż trzykrotnie. Łóżka sosnowe są montowane na najbardziej niezawodnych, trwałych śrubach, dzięki temu łóżko można składać i rozkładać niezliczoną ilość razy. To wszystko oferuje jakość na lata, i to nie jest istotne czy mówimy o łóżkach, komodach czy szafach. Gdy mkomodach (polecamy https://www.stylowy-mebel.pl/meble-prowansalskie-c-68.html)o szafie czy łóżku drewnianym miejmy na uwadze, aby wybrać z głową, wybierzmy sosnowy model. To gwarancja na lata, nie jedynie na chwilę, na teraźniejszość, która właściwie mija tak błyskawicznie, że nawet nie wiadomo, jak i kiedy. Myślmy perspektywicznie, a wybierzemy na pewno najlepiej.
2019/09/02