Strzeżony parking jest świetnym pomysłem, kiedy poszukuje się miejsca, w którym można komfortowo zostawić pojazd

Akty przestępcze w Polsce stają się coraz częstsze. Sporo z nich tyczy samochodów, które są rozbijane, jak również ulegają rabunkom. W licznych przypadkach trosk z samochodem można by uniknąć, ale właściciele chcąc tańszych rozwiązań, pozostawiają je w niestrzeżonych miejscach. To może stać się zarzewiem kłopotów.

samochody na parkingu

W miastach ciągle brakuje parkingów

Nie wszyscy właściciele samochodów posiadają dostęp do osobistego garażu lub miejsca parkingowego pod domem. Niektórzy z nich muszą szukać punktu, gdzie można postawić swój pojazd. Wielokrotnie więc auta parkują na drogach i trotuarach lub w alejkach między budynkami. Z racji iż nie są monitorowane (idź tutaj), w bardzo łatwy sposób mogą one zostać skradzione lub być zniszczone. Taka sytuacja niesie nieprzyjemne doświadczenie, a przede wszystkim poważne koszty związane z kradzieżą wozu lub zniszczeniami. Bolączką dużych miejscowości bywa stosunkowo niewielka ilość parkingów, gdzie można pozostawić auto, gdy chce się coś załatwić. Rozwiązaniem może stać się strzeżony parking.

Strzeżony parking pozwala bezpiecznie i komfortowo przechować samochód


Na parkingu strzeżonym samochód może zostawić właściwie każda osoba. Używają go zarówno właściciele, którzy chcą zaparkować wóz po powrocie do bloku, jak również ci, którzy dotrą do centrum dokonać zakupów czy w celu realizowania różnych spraw i chcą powierzyć wóz na dłuższą chwilę w bezpiecznym miejscu. Strzeżony parking (bonusy) jest doskonałym rozwiązaniem, jeśli wyjeżdża się na kilka dni, np. na delegację. Pojazd zaparkowany na strzeżonym parkingu będzie pilnowany przez cały czas i nie trzeba się martwić, że stojący pod domem przyciągnie uwagę wandali.

Dlaczego nie można oszczędzać na parkowaniu?

Wiele osób decyduje się parkować wóz w przypadkowym miejscu, ponieważ boi się kosztów. Rzeczywiście, parkingi bywają bardzo kosztowne, jednak warto poszukać miejsca przeznaczonego na nasz portfel, by nie być zmuszonym parkować na ulicy i narażać się na uszkodzenia lub kradzieży auta.


2019/04/06