Wybieramy markowy telewizor

Zakup telewizora to obecnie nie lada wyczyn, widząc liczbę dostępnych modeli. Telewizor można kupić za osiemset zł, a można wydać na niego i kilkanaście tysięcy - zależeć wszystko będzie od preferencji i finansowych możliwości klientów. Oczywiście telewizory kosztujące kilkanaście tysięcy to najwyższa półka i odbiorców na nie nie ma jednak zbyt dużo.


Telewizory marki Philips
Dużo popularniejsze są telewizory w przedziale cenowym do 3 tysięcy złotych, z ich grona można wybrać rzeczywiście sporo interesujących modeli.Jeśli chodzi o firmy, to największym sprzedawcą od kilku lat jest Samsung, jego urządzenia są dobrze zaprojektowane, posiadają wiele nowinek technologicznych i zasłużenie panują na listach sprzedaży.

Za cenę ok 1500 zł interesująco prezentuje się model SAMSUNG UE42F5000A. Już za te niewygórowane pieniądze klient otrzymuje już obraz full HD i ekran o przekątnej 42 cale - wystarczającą wielkość do wygodnego oglądania filmów w większości mieszkań. Model ten jest już wyposażony w wejście USB, przez co można do niego podpiąć zewnętrzną pamięć i cieszyć się zdjęciami, muzyką i filmami na sporym ekranie.

Za trzysta złotych dopłaty możemy nabyć telewizor Samsung UE40F6400. Jest on wprawdzie mniejszy o 2 cale od poprzednika, ale posiada za to możliwość użytkowania sieci wi-fi i funkcję Smart TV. Zwłaszcza ta pierwsza opcja jest bardzo przydatna, urządzenie łączy się z internetem i może korzystać ze wszystkich popularnych portali internetowych z muzyką i filmami. Jakie możliwości zabawy i rozrywki może to dać nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Następne kilkaset złotych do dołożenia może być do także 40-calowego, lecz ze znacznie ciekawszymi parametrami telewizora, którym jest Samsung UE-40F6770 (link do produktu). Ten akurat model ma znacznie lepszą jakość ekranu od swojego poprzednika, co będzie tłumaczyć wyższa cena. Za to dostaje się eleganckie, z najwyższymi parametrami urządzenie, na którym oglądanie filmów to prawdziwa przyjemność. Za cenę tą można można również kupić telewizor Samsung UE46F6320 (na ), ma on 46 cali przekątnej i moduł wi-fi, a poza tym technologię SMART.
2018/06/22