Wybieramy markowy telewizor

Zakup telewizora to obecnie nie lada wyczyn, widząc liczbę dostępnych modeli. Telewizor można kupić za osiemset zł, a można wydać na niego i kilkanaście tysięcy - zależeć wszystko będzie od preferencji i finansowych możliwości klientów. Oczywiście telewizory kosztujące kilkanaście tysięcy to najwyższa półka i odbiorców na nie nie ma jednak zbyt dużo.

Telewizory marki Philips
Dużo popularniejsze są telewizory w przedziale cenowym do 3 tysięcy złotych, z ich grona można wybrać rzeczywiście sporo interesujących modeli.Jeśli chodzi o firmy, to największym sprzedawcą od kilku lat jest Samsung, jego urządzenia są dobrze zaprojektowane, posiadają wiele nowinek technologicznych i zasłużenie panują na listach sprzedaży.

Za cenę ok 1500 zł interesująco prezentuje się model SAMSUNG UE42F5000A. Już za te niewygórowane pieniądze klient otrzymuje już obraz full HD i ekran o przekątnej 42 cale - wystarczającą wielkość do wygodnego oglądania filmów w większości mieszkań. Model ten jest już wyposażony w wejście USB, przez co można do niego podpiąć zewnętrzną pamięć i cieszyć się zdjęciami, muzyką i filmami na sporym ekranie.

Za trzysta złotych dopłaty możemy nabyć telewizor Samsung UE40F6400. Jest on wprawdzie mniejszy o 2 cale od poprzednika, ale posiada za to możliwość użytkowania sieci wi-fi i funkcję Smart TV. Zwłaszcza ta pierwsza opcja jest bardzo przydatna, urządzenie łączy się z internetem i może korzystać ze wszystkich popularnych portali internetowych z muzyką i filmami. Jakie możliwości zabawy i rozrywki może to dać nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Następne kilkaset złotych do dołożenia może być do także 40-calowego, lecz ze znacznie ciekawszymi parametrami telewizora, którym jest Samsung UE-40F6770 (link do produktu). Ten akurat model ma znacznie lepszą jakość ekranu od swojego poprzednika, co będzie tłumaczyć wyższa cena. Za to dostaje się eleganckie, z najwyższymi parametrami urządzenie, na którym oglądanie filmów to prawdziwa przyjemność. Za cenę tą można można również kupić telewizor Samsung UE46F6320 (na www.ceneo.pl), ma on 46 cali przekątnej i moduł wi-fi, a poza tym technologię SMART.


Kolejne tematy

Telewizor to podstawa

telewizor
W dzisiejszych czasach trudno wyszukać mieszkanie, w którym nie ma telewizora. Zazwyczaj sprawdzimy wydarzenia, ukochane filmy, a często też mamy szansę odsłuchiwania muzyki czy przeglądania sieci. Przez to właśnie tak ważne jest to, by dokładnie się zastanowić, który telewizor świetnie będzie wypełniał nasze założenia, jak spory powinien on być, tak żeby wszystko było dokładnie widoczne, lecz jednocześnie też, aby nie przytłaczał naszego pokoju. Warto przeczytać o parametrach oferowanych urządzeń, tak aby znaleźć te najwspanialsze dla siebie.
2017/09/18