Sklep RTV

Czy rozmyślałeś kiedyś nad tym, jakie byłoby życie bez takich zdobyczy techniki jak telewizor? Mimo że sprzęty TV są w powszechnym użyciu dopiero od kilku dziesięcioleci, zdążyło dorosnąć pokolenie, które nie może sobie imaginować życia bez tv. Ostatnie lata to era panowania elektronicznych mediów, telewizory jednak nie tracą swojej siły – są przecież obecne w większości rodzimych gospodarstw domowych.
telewizor
Da się jednakże opisać urządzenie, które w ostatnich latach straciło mocno na popularność – radio. W erze, kiedy rodziły się media radiowe, był to naczelnych środek przekazywania informacji na masową skalę. Trzeba wiedzieć, że dzięki radiom w domostwach Niemców hitlerowcom udało się skutecznie kierować ludnością. Obecnie radio nie ma takiej mocny – dziś słuchają go jedynie wierni słuchacze, głównie zmotoryzowani w trakcie długiej podróży oraz ludzie w podeszłym wieku. Moc tego środka komunikacji pokazuje jeszcze Radio Maryja, garstka ludzi kierująca rozumami mas seniorów.

Coraz mniej klientów kupuje też wieże stereo. To nie dziwota – większa część młodych ludzi kawałki czerpie z cyberprzestrzeni. PłytyCD zostały zwalczone przez znany format MP3. Wieże stereo zostały pokonane przez przenośne odtwarzacze MP3. Tego typu gadżety zgarnęły ogromną popularność wtedy, kiedy powstał pionierski iPod, odtwarzacz muzyczny zaprojektowany przez triumfującego Steve’a Jobsa, który przyniósł jego przedsiębiorstwu (Apple) straszne zyski. Dziś utwory muzyczne da sie także odpalać na stronach sieciowych. Więcej możesz sprawdzić tutaj - sterowanie telewizorem (sterowanie telewizorem).

A jaka będzie przyszłość ziemskiej myśli naukowej? Nie planujemy trudnić się snuciem bajek, ponieważ są one bez sensu. W zasadzie nie da się wskazać futurologa, który trafnie przewidział, jak będzie prezentował się świat za parę lat. Jeżeli zamierzasz to sprawdzić, zobacz w internecie i książkach wizje różnych naukowców i wizjonerów – wg dużej części prognoz w dwutysięcznym roku mielibyśmy podróże w daleki kosmos…


Kolejne tematy

Auta z USA

samochody amerykańskie - części
Wybór samochodu zależy od bardzo wielu elementów. W celu jego ułatwienia tworzone są rozmaite rankingi marek i modeli, sporządzane w oparciu o rozmaite kryteria. Jednym z podstawowych kryteriów jest bezpieczeństwo, które każde auto powinno zapewniać na jak najwyższym poziomie. Na tę cechę szczególnie zwracają uwagę klienci zamierzający korzystać z auta razem z rodziną, a w szczególności ci mający małe dzieci.
2020/07/09