Sklep RTV

Czy rozmyślałeś kiedyś nad tym, jakie byłoby życie bez takich zdobyczy techniki jak telewizor? Mimo że sprzęty TV są w powszechnym użyciu dopiero od kilku dziesięcioleci, zdążyło dorosnąć pokolenie, które nie może sobie imaginować życia bez tv. Ostatnie lata to era panowania elektronicznych mediów, telewizory jednak nie tracą swojej siły – są przecież obecne w większości rodzimych gospodarstw domowych.
telewizor
Da się jednakże opisać urządzenie, które w ostatnich latach straciło mocno na popularność – radio. W erze, kiedy rodziły się media radiowe, był to naczelnych środek przekazywania informacji na masową skalę. Trzeba wiedzieć, że dzięki radiom w domostwach Niemców hitlerowcom udało się skutecznie kierować ludnością. Obecnie radio nie ma takiej mocny – dziś słuchają go jedynie wierni słuchacze, głównie zmotoryzowani w trakcie długiej podróży oraz ludzie w podeszłym wieku. Moc tego środka komunikacji pokazuje jeszcze Radio Maryja, garstka ludzi kierująca rozumami mas seniorów.

Coraz mniej klientów kupuje też wieże stereo. To nie dziwota – większa część młodych ludzi kawałki czerpie z cyberprzestrzeni. PłytyCD zostały zwalczone przez znany format MP3. Wieże stereo zostały pokonane przez przenośne odtwarzacze MP3. Tego typu gadżety zgarnęły ogromną popularność wtedy, kiedy powstał pionierski iPod, odtwarzacz muzyczny zaprojektowany przez triumfującego Steve’a Jobsa, który przyniósł jego przedsiębiorstwu (Apple) straszne zyski. Dziś utwory muzyczne da sie także odpalać na stronach sieciowych. Więcej możesz sprawdzić tutaj - sterowanie telewizorem (sterowanie telewizorem).

A jaka będzie przyszłość ziemskiej myśli naukowej? Nie planujemy trudnić się snuciem bajek, ponieważ są one bez sensu. W zasadzie nie da się wskazać futurologa, który trafnie przewidział, jak będzie prezentował się świat za parę lat.

Jeżeli zaintrygował Cię ten tekst, sprawdź jeszcze ten link. To bez wątpienia ta propozycja (http://extratel.com.pl/), na której odnajdziesz inne tego typu informacje.

Jeżeli zamierzasz to sprawdzić, zobacz w internecie i książkach wizje różnych naukowców i wizjonerów – wg dużej części prognoz w dwutysięcznym roku mielibyśmy podróże w daleki kosmos…


Kolejne tematy

Posiadasz telefon komórkowy? Uchroń go przed zniszczeniem

nowoczesne etui na telefon
W obecnych czasach, większość rodaków, szczególnie tych młodszych, ma najświeższe modele telefonów komórkowych. Jest to zdeterminowane tym, że w chwili kiedy podpisujemy dwuletnią umowę z korporacją oferującą usługi telekomunikacyjne, telefon otrzymujemy w niezwykle przystępnej cenie. Jednak mimo że kosztuje nas on znacznie poniżej swojej autentycznej wartości rynkowej, staramy się o niego dbać. Przecież kolejny aparat otrzymamy w chwili zawarcia kolejnej umowy, dlatego w tym czasie należy zabezpieczyć aparat przed wszelkimi uszkodzeniami.
2019/05/12