porsche

Jak niedrogo kupić kultowy samochód

Czy auta muszą być kopiami innych modeli? Zdecydowanie nie. Pomimo tego zazwyczaj widzimy bliźniacze auta typu kombi, hatchback czy aut miejskich. Tylko niekiedy widać samochód, który podniósłby ciśnienie. Z jakiego powodu jest ich tak mało?
Wypożyczalnia aut, wynajem samochodu ceny

Jazda wypożyczonym autem

Jest mnóstwo sytuacji, w których wydzierżawienie auta staje się niezbędne. Przyjrzyjmy się im lepiej, bo w Polsce nie trudno namierzyć działalność, która oferuje wynajem auta. Rzeszów, Lublin, Szczecin – właściwie takie przybytki funkcjonują wszędzie.
selfie - samochód

Jak spędzić czas wolny? Jak Polacy spędzają czas wolny?

Spędzanie wolnego czasu zależy od zamożności, wieku, społecznych uwarunkowań. Niektórzy sądzą, że dzisiaj mamy więcej wolnego czasu aniżeli w PRL-u.


Jak spędzić czas wolny? Jak Polacy spędzają czas wolny?

Skoro tak, to w jaki sposób wykorzystujemy urlopy i jakiego rodzaju działalności cieszą się największym zainteresowaniem? Wbrew powszechnej opinii w czasie PRL-u mogliśmy mniej swego wolnego czasu poświęcać rodzinie oraz na wypoczynek, dlatego że pracowaliśmy przez 6 dni w tygodniu i tylko od czasu do czasu przypadała wolna sobota.
samochody amerykańskie - części

Auta z USA

Wybór samochodu zależy od bardzo wielu elementów. W celu jego ułatwienia tworzone są rozmaite rankingi marek i modeli, sporządzane w oparciu o rozmaite kryteria. Jednym z podstawowych kryteriów jest bezpieczeństwo, które każde auto powinno zapewniać na jak najwyższym poziomie. Na tę cechę szczególnie zwracają uwagę klienci zamierzający korzystać z auta razem z rodziną, a w szczególności ci mający małe dzieci.
rower

Jakimi rzeczami kierować się podczas kupowania samochodu? Co opłaca się analizować?

Szukanie idealnego samochodu nie jest rzeczą prostą. Trzeba zwrócić uwagę na szereg rzeczy, które mają wpływ na to, jak będzie nam się dany wóz użytkowało. O czym należy wiedzieć?


Jakimi rzeczami kierować się podczas kupowania samochodu? Co opłaca się analizować?

Zdaje się, iż szukanie samochodu używanego jest bardziej zajmujące, bo wybór jest bardzo duży i sprawdzić należy wiele szczegółów, ażeby nie zakupić auta w złym stanie.
Sporty ekstremalne- motor

Mechanik jako solidny fachowiec

W dzisiejszych czasach wiele osób nabywa samochody używane z zagranicy, jakie potrzebują ciągłych remontów.


Mechanik jako solidny fachowiec

Własny samochód jest to ogromna wygoda i oszczędność czasu, jednak każdy, kto kupuje czterokołowiec używany powinien mieć świadomość, że w niedługim czasie trzeba odstawić auto do mechanika.
rolnictwo

Pomysł na przedsiębiorstwo - warsztat tapicerski

Ludzie nierzadko przyzwyczajają się do różnych rzeczy. Jednymi z nich na pewno będzie umeblowanie - pamiątkowe, mające wartość sentymentalną.


Pomysł na przedsiębiorstwo - warsztat tapicerski

Poniektóre osoby chcą przywrócić im piękno, pozostali nie chcieliby wymieniać ich na nowe sprzęty przez wzgląd na koszta czy też nie pragną przekształcać całego wystroju pomieszczenia.
samochód osobowy

Z jakich powodów giełdy samochodów powypadkowych cieszą się obecnie tak dużym zainteresowaniem.

Większość osób kupujących auto poszukuje pojazdu, do którego po prostu wsiądzie i nim zacznie jeździć. Najlepiej jakby nie miał za sobą żadnej wypadkowej przeszłości i miał idealny stan.
fachowcy

Złomowanie samochodów - dobry pomysł na biznes

Co dziesiąty wóz sprowadzony w minionym roku do Polski przybył na Dolny Śląsk. Za parę lat muszą trafić na złom, ale tutaj pojawia się problem - brak kompetentnej sieci recyklingu.
Samochód

Masz kłopot, co podarować szefowi? Doskonałym pomysłem są gadżety do samochodu

Nadchodzą urodziny szefa, ty z kolei wciąż nie masz pomysłu na dobry podarunek? Ten kłopot można łatwo rozwikłać. Twój prezes na pewno posiada samochód, więc jeżeli chciałbyś podarować coś naprawdę atrakcyjnego, świetne będą gadżety do samochodu. Co można wybrać? Na półkach sklepowych dostaniesz wiele słusznych propozycji.