Fiat 500 Abarth

Serwis fiata fachowo dokona naprawy, udzieli gwarancji na zrobioną pracę, zapewni ochronę i poradzi.

Fiat jest firmą, która od wielu pokoleń udziela się we wszystkie aspekty wpływu aut na ochronę natury. Zaczynając od analizy prac projektowych nad silnikiem ekologicznym i redukcji emisji spalin, a kończąc na włączeniu się w działalność usługową. Każdy Fiat serwis kontynuuje tę ideę, idąc z duchem czasu, pobijając konkurencję i nieustannie dbając o swoich kontrahentów.
Bus, podróżowanie

Czy czas zacząć podróżowac busami do europejskich miejscowości!

Coraz bardziej popularne staje się podróżowanie busami i coraz częściej spotykamy busy na ulicach naszych miast. Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę, że na polskim rynku istnieje bogata oferta busów, które podróżują nie tylko po Polsce, ale też po całej Europie.
Akumulator

Dobór właściwych parametrów wpływa na wydajność akumulatora !

Odpowiedni dobór parametrów auta i właściwa eksploatacja – w takim połączeniu zaoszczędzimy czas, pieniądze i będziemy mieli więcej czasu na inne problemy. Kiedy bowiem rozpoczyna się problem z transmisją i kumulowaniem energii, musimy rozważyć zakup nowego akumulatora, co równa się ryzyku zakupowemu.
Audi RS7

Potrzeba poczuć się bezpiecznie we własnym samochodzie

Jeżeli wybieramy się w jakąś jazdę wozem, bez znaczenia czy długą czy krótką, to z pewnością pragniemy się w nim czuć jak najbezpieczniej. Przez to robimy przeglądy, wymieniamy zniszczone elementy, nie mniej nie mamy szansy tutaj również zapominać o tym, że niesamowicie ważna jest nasza przyczepność na drodze, zwłaszcza kiedy akurat pada deszcz albo śnieg. Przez to też systematycznie powinniśmy przeglądać stan naszych opon i to, na ile wielki mają one bieżnik.
części samochodowe i serwis volkswagena w krakowie

Nadkola – istotna część budowy samochodu

Nadkole stanowi ważnyelement konstrukcji nadwozia pojazdu. Wiążą się z nim różne inne części takie jak: błotniki, skrzynki na gaśnice, uchwyty oraz wsporniki do błotników i inne.
opona samochodowa

Ogumienie do samochodu

Guma jest tworzywem sprężystym tworzonym z kauczuku. Jej cechy umożliwiają zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, jako przekładnia między kołem a drogą. Istnieje parę powszechnie stosowanych mieszanek o różnej twardości, które cechuje inne zachowanie na drodze.
felga aluminiowa i opona

Ogumienie na porę zimową i opony na lato

W niezbędniku samochodowym każdego kierowcy powinien się znaleźć obowiązkowo zestaw opon letnich i zimowych. Taki zestaw zapewnia poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Właściciel samochodu jest przygotowany na nieuniknioną wymianę opon w odpowiedniej chwili. Trzeba tylko właściwie wcześnie odczytać moment, kiedy opony letnie należało by już zamienić na opony zimowe.
John Deere

Najpopularniejsze opony do pojazdów rolniczych i przemysłowych

Zarówno technologie rolnicze jak i przemysłowe rozwijają się niezwykle dynamicznie z powodu wielkiego zapotrzebowania na coraz bardziej wymagający sprzęt. W rolnictwie i w przemyśle zjawiają się coraz bardziej specjalistyczne urządzenia, które wymagają odpowiednich do odmiennych zastosowań podzespołów. Jedną z głównych rzeczy, na jakie zwraca się uwagę w urządzeniach rolniczych i przemysłowych są opony.

Akcesoria samochodowe

Z pewnością nie potrafimy już sobie wyobrazić życia bez własnego samochodu. Od chwili zjawienia się tego wynalazku, samochód jest przedmiotem pożądanym przez ludzi w każdym zakątku świata. Zakup własnego auta to swoiste wejście w dorosłe życie. Jesteśmy wówczas niezależni i szczęśliwi.
Nieformowany żywopłot

Który wymiar ogumienia jest odpowiedni do samochodów osobowych

Kierowcy muszą wiedzieć, jaki rozmiar opon pasuje do ich aut. Opony 215 65 16 należy dobierać w sposób odpowiedni, albowiem od tego jest zależne bezpieczeństwo nie tylko samego kierowcy i pasażerów, których wiezie, ale też innych uczestników ruchu drogowego.