Regały magazynowe

Usprawnianie produkcji, czyli dzierżawa widłaka i dźwigu jako kluczowy element działalności produkcyjnej

Salony z częściami najczęściej kojarzymy z takimi gabarytami aut jak silnik, karoseria, felgi czy tapicerki. Na zasadzie kupna, wypożyczenia czy leasingu posiądziemy również przemysłowe wyposażenie. Zakup przyczepy czy wózka widłowego to wydatek na który nie każdy właściciel może sobie pozwolić.
motocykl w terenie

Motocykle firmy Romet – jako połączenie dobrej jakości, a także atrakcyjnej ceny

Motoryzacja jest bez cienia wątpliwości branżą, która zazwyczaj wydawała się być dziedziną męską. Wynika to głównie z tego, że pozwala ona na uwolnienie zapasów adrenaliny poprzez przemieszczanie się z bardzo dużą prędkością, czego przeważnie boją się z kolei kobiety (choć nie zawsze).
firma

Kiedyś, by poradzić sobie z wypełnieniem dokumentu do Urzędu Skarbowego powierzaliśmy to wykwalifikowanej osobie lub też biuro rachunkowe okazywało się najlepszym wybawieniem

Bardzo duża liczba z nas do dziś ma w pamięci te czasy, chociaż może młodemu pokoleniu wydaje się to bajką. Takie były czasy, iż kto osobiście nie umiał sobie z tym poradzić płacił za to wykwalifikowanej osobie.


filtr powietrza

Jakie mają zadania filtry powietrza w samochodach, dlaczego trzeba systematycznie dbać o ich wymianę.

Auta do tego, żeby dobrze jeździć wymagają wielu różnorodnych elementów, jakie należy systematycznie wymieniać. Niezwykle ważne przykładowo będą filtry powietrza, o zmienieniu których wielu kierowców nie do końca na czas. Mechanicy zalecają, żeby robić to co najmniej raz w roku, a jeśli mieszka się w większej miejscowości lub częściej jeździ, to nawet częściej. Filtry te mają za zadanie oczyszczać powietrze, jakie dostaje się do silnika ze wszystkich zanieczyszczeń, a tych tak naprawdę jest naprawdę dużo.
Renault Clio

Każdy z nas ma określone hobby? To gwarancja, że nasze życie będzie bardziej interesujące niż na co dzień

Każdy z nas ma jakąś pasję, jakieś swoje hobby, które powinien rozwijać wraz z mijającym czasem. Wspaniała sytuacja to taka, w której jest to prawdziwa zabawa, a równolegle nasz codzienny sposób na zarabianie. Możemy spotkać takich ludzi, którzy zarabiają, a równocześnie uwielbiają swoją codzienną pracę, gdyż to zajęcie pokrywa się z ich zainteresowaniami. W większej jednak części przypadków często jest tak, że wykonuje się pracę i osobno pasję. Oba zainteresowania są wielokrotnie od siebie oddalone. Czyli idziemy do pracy na osiem godzin, a po skończonej pracy możemy się oddać swojej pasji.
Ford

Części samochodowe do Forda

Marka Ford ma już wiek i wszystko wskazuje na to, że przed nim jeszcze wiele dziesięcioleci sukcesów. Warto wiedzieć, że założyciel marki, Henry Ford jako pierwszy zaczął produkować samochody metodą seryjną, tym sposobem zostając pionierem obecnego przemysłu. Spowodował on, że każde części do Forda były składane przez jedną osobę, przez co produkcja stała się sporo szybsza i efektywniejsza. Henry Ford wymyślił także całą masę ważnych norm BHP, które są uznawane do dziś na całym świecie przemysłowym. Ford zbudował ogromne imperium przemysłowe i przez długi czas był najbardziej zamożnym finansistą na globie.
Wypożyczalnia aut, wynajem samochodu ceny

Jazda wypożyczonym autem

Jest wiele przypadków, w których wypożyczenie auta jest nieodzowne. Przyglądnijmy się im dokładniej, bo w Polsce nie trudno namierzyć działalność, która ma w ofercie wynajem auta. Rzeszów, Lublin, Zielona Góra – generalnie takie usługi funkcjonują wszędzie.
porsche

Jak niedrogo kupić kultowy samochód

Czy samochody muszą być nieciekawe? Zdecydowanie nie. Mimo to najczęściej obserwujemy podobne do siebie modele typu kombi, sedan czy aut miejskich. Nieczęsto można zobaczyć samochód, który wzbudził ciekawość. Dlaczego jest ich tak niewiele?
portret - firmy

Jakim sposobem sprawnie zaaranżować przeprowadzkę?

Sprawna zmiana mieszkania to nie lada wyzwanie. Pragniemy, ażeby sprzęty przeniesiono bez zarysowań, natomiast szkło nie potłukło się. Do tego wszystko ma pójść migiem jak też sprawnie.


Jakim sposobem sprawnie zaaranżować przeprowadzkę?

W jaki sposób zatem przyszykować się do przenosin, by nie zaliczyć żadnej wpadki? RozpOCznij wcześniej, dużo wcześniej.
złom

Obecnie nie wyobrażamy sobie samochodów bez klimatyzacji

To zapewne nie ocieplenie klimatu, albo też globalne ocieplenie jest tego powodem


Obecnie nie wyobrażamy sobie samochodów bez klimatyzacji

Wszelkie nowoczesne pojazdy, posiadają klimatyzację. To, co zwykliśmy nazywać "klimą", okazało się czymś oczywistym dla przeciętnego kierowcy.