zbiorniki

Paliwa i płyny bezpiecznie przechowywane - w jaki sposób to zaplanować?

Wybierając stację paliw kierujemy się na ogół ceną za paliwo i jest to raczej normalne podejście. Mniej z nas bierze pod uwagę tego rodzaju kwestie jak wystrój spacji paliw, czy inny sprzedawany na niej asortyment, choć bez wątpienia te kwestie także są istotne. Właściciele stacji muszą przy tym zadbać przede wszystkim o bezpieczeństwo na stacji. Mają to zagwarantować oczywiście odpowiednie zbiorniki LPG i na benzynę.
samochód

Wpływ regularnych przeglądów dla sprawności samochodu, w jaki sposób szukać dobrego mechanika

Każdy z samochodów, czy jest to nowiuteńki pojazd prosto od producenta, czy dwudziestoletni, wyeksploatowany egzemplarz, potrzebował będzie co jakiś czas wizyty u mechanika. Nawet jeśli nic nie będzie się psuć, to przynajmniej raz na rok powinno się wymienić filtr powietrza albo olej. I co jakiś czas warto także sprawdzić u dobrego mechanika ogólny stan pojazdu, sprawdzić czy nie ma jakiś luzów i wycieków, które za jakiś czas mogłyby być przyczyną czegoś poważniejszego.
silnik samochodowy

W jakich przypadkach losowych jesteśmy zmuszeni do wezwania pomocy drogowej i z jakiego powodu trzeba zawsze mieć przy sobie komórkę

Dalekie eskapady samochodem, nawet jeżeli w jego wnętrzu podróżuje zaledwie jedna osoba, stają się powszechnie obowiązującą regułą. Komunikacja państwowa nie cieszy się zbyt wielkim wzięciem, bo jeżeli trzeba się przedostać z południa na południe kraju, to czasem należy się przesiadać nawet trzy, cztery razy. Wspomniana podróż bywa też o wiele bardziej nużąca, bo trwa dłużej - autokary czy pociągi nie rozwijają tak oszałamiających prędkości jak fiaty.
części samochodowe

Rola systematycznych przeglądów pojazdu dla jego stanu technicznego i bezawaryjnej, długiej pracy

Każdy posiadacz samochodu musi pamiętać o jego systematycznym serwisowaniu, bo jedynie wtedy auto będzie długo i bezawaryjnie jeździć. Niestety wielu ludzi nie pamięta o tym, do mechanika zaglądając dopiero wtedy, jak coś już ulegnie awarii. A w przypadku każdego samochodu niezbędne jest regularne wykonywanie czynności serwisowych i przeglądów, podczas jakich nie tylko należy wymienić przykładowo klocki albo olej, ale także ocenić ogólny stan techniczny i w razie potrzeby dokonać niezbędnych napraw.
kasacja samochodów Warszawa

bez BIK

Leasing to akt prawny pomiędzy leasingodawcą, który udziela prawda dostępu do określonej w umowie rzeczy na określony czas, a leasingobiorcą, który zobowiązuje się do płatności w ratach za przedmiot umowy w całym okresie trwania umowy.
przejażdzka Subaru Impreza

Jazda Subaru jest proponowana wszystkim

Nie wszystkimi samochodami dobrze nam się podróżuje

Jazda Subaru jest proponowana wszystkim

Niektórzy uwielbiają prędkie samochody o sportowym profilu, inni wolą terenowe, a jeszcze kolejni takie zupełnie niewielkie. Dodatkowo każdy kierowca świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że każdym wozem jeździ się inaczej, przez to przed zakupem następnego rodzaju tak istotne jest to, aby móc się nim przejechać oraz przekonać się, czy wszystko nam tutaj będzie pasowało.
lotnisko

W sytuacji, gdy planujesz wycieczkę, potrzeba wynająć autobus w sprawdzonej firmie

Transport KOŁOwy to obecnie najpowszechniejsza alternatywa organizowania przejazdu. Na szczęście w tych czasach nie ma się najmniejszych problemów z zyskaniem dostępu do podobnych środków transportu i usług.
ciężarówka

Pomoc drogowa tir również ma szansę być potrzebna

Im więcej jakiś wóz jeździ, tym większa okazuje się szansa, że będzie się psuł. Dlatego również kierowcy tirów powinni być przygotowani na to, że przy tych wielkich kilometrach, które pokonują każdego dnia, części w ich pojazdach w każdej chwili mają szansę potrzebować naprawy. Na szczęście oferowany im okazuje się mobilny serwis tir, który może dojechać w dowolne miejsce oraz jeżeli to tylko możliwe, może przeprowadzić naprawy na miejscu, bez potrzeby udawania się do mechanika.
miasta

Dlaczego powinieneś mieć motor?

Czy zakup przez dojrzałego dżentelmena motoru powinniśmy uznać za pośredni przejaw kryzysu wieku średniego? A być może motor to zwyczajnie motor? Przeczytaj, zanim go kupisz!


Dlaczego powinieneś mieć motor?

Oznajmijmy to sobie szczerze – jest dużo przyczyn, które przemawiają za tym, abyś moment po przekroczeniu tak długo oczekiwanej czterdziestki kupił sobie nareszcie swój pierwszy motocykl.
reklama w autobusie

Czym są pojazdy tuningowane oraz w jakim miejscu winny one jeździć?

W obecnych dniach pojazdy nie muszą już być produktem, na którego zakup należałoby oszczędzać pieniądze poprzez calutkie swe bytowanie. Sprawia to, że auto mógłby kupić sobie nawet nastolatek, co posiada niestety również swe wady.


Czym są pojazdy tuningowane oraz w jakim miejscu winny one jeździć?

Ci młodzi kierowcy niezwykle chętnie stosują bowiem drogi jak tory wyścigowe.