Kąpiel

Jak prezentuje się łazienka oraz toaleta w nowocześnie wyposażonym mieszkaniu i czym różnią się te pomieszczenia od tych, w której zażywały kąpieli nasze prababcie

O ile sanitariaty umieszczone w miejscach, gdzie zwyczajowo przewijają się masy ludzi, bardzo często pozostawiają dużo do życzenia i raczej mało chętnie przekraczamy próg ogólnodostępnych toalet, o tyle korzystanie z prywatnej łazienki zwykle jakichkolwiek złych skojarzeń nie wywołuje. Zresztą we własnym mieszkaniu te pomieszczenia jesteśmy w stanie elegancko urządzić tak, żeby pluskanie się w wannie było zajęciem jeszcze bardziej przyjemnym i relaksującym. Nawet prezencja armatury będzie mieć tutaj znaczenie, więc niektórzy wybierają drogie krany, np. baterie Axor.
łazienka

Jeżeli w tej chwili masz zamiar aranżację wnętrze swojego. niewielkiego metrażu mieszkania, pragniesz odpowiednio zagospodarować małą przestrzeń – powinieneś poznać kilka skutecznych sposobów

Rynek mablarski w Polsce zdobywa własne maximum – pojawia się dużo udogodnień. Dzisiaj urządzanie mieszkania, to nie wyłącznie szybki nabytek mebli. Miejsca zbytu dysponują gotowymi zestawami i projektami. Obecnie w centrach handlowych możemy wybierać i tworzyć stylizację wnętrz według własnych życzeń.
ładna łazienka

Łazienka idealna – czyli jaka?

Łazienka – jak powinna wyglądać? Gdzie ją najlepiej umieścić? Na pewno jest to niemały dylemat, który nierzadko dopada nas w momencie projektowania domu czy też już w trakcie jego budowy. Każdy z nas ma trochę inny gust i lubi co innego. Jedni przepadają za raczej prostymi i niewyszukanymi pomieszczeniami, dla innych marzeniem jest łazienka w stylu skandynawskim. Jeżeli całkowicie nie mamy pojęcia, jak ma wyglądać nasza łazienka i jakie w istocie obecnie panują trendy, jeżeli chodzi o to pomieszczenie, warto poszukać inspiracji.
wnętrze sauny

Od którego producenta najlepiej mieć saunę?

Sauna, to jedno z urządzeń traktowanych, jako wyposażenie spa i wellness a może stać się naszym małym prywatnym azylem w mieszkaniu. Jak to możliwe Otóż firmy zajmujące się produkcją saun nie tworzą saun jedynie do miejsc dostępnych dla bogatych ludzi, ale też dla komfortu i rozkoszy zwykłego człowieka. Tworzone są sauny do domów i sauny ogrodowe w zależności od potrzeb i możliwości finansowych nabywcy. dodatkowo producenci saun oferują różne dodatki do saun. Dodatki, które sprawią, że nasza sauna będzie oryginalna.
lampa

Sauna w mieszkaniu. O czym warto pamiętać planując saunę w domu?

Ażeby móc skorzystać z kąpieli w saunie albo łaźni parowej, nie musisz iść do SPA. Saunę możesz zainstalować w domku. Jednak na prawdziwy komfort i relaks możesz liczyć tylko wtenczas, kiedy dobrze zaprojektujesz saunę w domu.
wanna z hydromasażem

Wanna lub prysznic - na co się zdecydować?

Bez problemu można opisać pozytywne strony wanny. Długie kąpiele to idealny sposób na zrelaksowanie się. Wanny z hydromasażem to świetne rozwiązanie, by odetchnąć i odpocząć po całym dniu. Przebywanie w wannie wraz z olejkami eterycznymi, świecami i pianą poprawią nastrój każdej osobie. Ponadto posiadanie wanny działa bardzo pozytywnie na nawilżenie skóry.
mieszkanie - panorama

Dopasowane oświetlenie - do salonu, kuchni, łazienki

Wybór oświetlenia zależy od typu pomieszczenia oraz potrzeb mieszkańców. Zastanawiasz się jakie oświetlenie wybrać? Poniżej kilka porad!
wanna

Luksusowa i wygodna łazienka dzięki wannie z hydromasażem oraz saunie na wymiar

Bez wątpienia nic tak nie odpręża po długim, ciężkim i trudnym dniu, jak na przykład ciepła, wonna kąpiel, w szczególności w wannie z hydromasażem. Wanny z hydromasażem cieszą się współcześnie coraz większym zaciekawieniem i wzrastającą popularnością. Oprócz wysokiego komfortu i wygody, którą zapewniają, mają doskonałe właściwości lekarskie. Kąpiel w wannie z hydromasażem jest ogromnie odprężająca, strumienie wody oraz powietrza masują pełne ciało, wskutek tego kąpiele w wannie z hydromasażem zalecane są w szczególności postaciom, które mają problemy z bólem mięśni.
budynek

Jak dobrze zaaranżować łazienkę?

Projekty umywalni nabierają nowego stylu. Niezależnie od finansowych możliwości posiadaczy, nowoczesna łazienka jest pomieszczeniem, jakie pobudza do indywidualnych kreacji, zachęca do wprowadzania odkrywczych rozwiązań.


Jak dobrze zaaranżować łazienkę?

Oczywiście ogromniejsze pole do popisu będą mieli posiadacze dużych łazienek.
łazienka

Solidna wanna z hydromasażem pomoże nam się zrelaksować po uciążliwym dniu w pracy

Gdy nabyliśmy swój osobisty budynek i jesteśmy na etapie jego urządzania to z pewnością winniśmy pomyśleć o licznych detalach, tego typu jak choćby odpowiednie dostosowanie kolorów firanek do naszego pomieszczenia, zastosowanie solidnych elementów odprowadzających parę w jadalni i łazience a także zakup właściwego, wygodnego łóżka, na którym będziemy nabierali siły przed dalszym, coraz intensywniejszym funkcjonowaniem.
1 2