Moda
salon

rola drewna w aranżacji mieszkań

To jak zaaranżujemy mieszkanie jest zależne od wielu czynników. Jednym z nich jest bezspornie aktualnie panująca moda. Wielu z nas marzy o super nowoczesnych wnętrzach. Oczywiście bardzo ważne są również preferencje, które posiadamy. Nierzadko bardzo trudno jest je zmienić czy też zmodyfikować. Dlatego też często wybieramy projekty wnętrz mieszkań oraz całych domów, które będą z nimi zgodne. Dosyć często w różnego rodzaju projektach wykorzystywane jest drewno.
żaluzje okienne

Bardzo ciekawe pomysły na aranżację wnętrz - rolety z nadrukami

Nie wszyscy wiedzą, że można dokonać zakupu rolet z interesującymi nadrukami. Ci, którzy widzą, że jest taka opcja zaczynają żałować, że skusili się na zwyczajne rolety. Jednak nic straconego, nie musimy kupować nowych rolet można zamówić jedynie nadruki. Nadruki na roletach to genialna ozdoba, która okaże się fajnym dodatkiem, gdy zasłonimy okno, przed słońcem, lub wieczorem, gdy zasłonimy okno, by odciąć się od „nocnych podglądaczy”.
fototapeta

Niesamowite oraz atrakcyjne fototapety perfekcyjne do salonu

Każda osoba, jaka zdecydowanie troszczy się o wygląd lokum powinna szczególnie silnie zatroszczyć się również o dostosowanie tapet do wielkości salonu, jak też o ich dobry styl. Najczęściej nie opłaca się dziś wybierać często spotykanych oraz nudnych tapet. Sporo ciekawsze bywają zjawiskowe fototapety do salonu. W jaki sposób jednak je kupować?
Lampy wiszące

Podstawowe informacje na temat trendów i nowinek technicznych, które pojawiły się ostatnio w oświetleniu.

O roli oświetlenia w domu można by dużo pisać i mówić. Lecz nadal dla większości ludzi jest to tematyka, na jaką nie zwracają większej uwagi. Lampa to lampa, jak się ją zamontuje u sufitu, to będzie świeciła, jak się dobrze dobierze do wystroju wnętrza, to i będzie ładnie wyglądała. A przecież także w oświetleniu bez przerwy wprowadzane są nowe pomysły, które nie tylko będą pozwalać na znaczne oszczędności energii, ale także na nowoczesne rozplanowanie źródeł światła.