Powietrze
mieszkanie - malowidło

Niedługi spacer po Gdańsku - to znaczy gdzie udać się na szkołę wyższą.

Wybór kierunku dalszego szkolenia u osób kończących szkołę średnią to nie lada wyzywanie. W większości przypadków są to dylematy, które zaledwie w przypadku połowy społeczeństwa zostały odpowiednio trafione i wykonane.
Klimatyzator monoblokowy

Dobre i świeże powietrze

Odpowiednio czyste powietrze jest potrzebne ludziom do przetrwania. Jak wiadomo, człowiek musi oddychać, żeby żyć. Im bardziej natomiast brudne powietrze, którym oddycha, tym większe stanowi to dla niego niebezpieczeństwo. Wszelkiego typu nieczystości mogą być groźne dla ludzkiego zdrowia, a człowiek mieszkający w skażonym rejonie jest znacznie bardziej narażony na różnego rodzaju choroby.
Toaleta publiczna

Wyposażenie toalety publicznej? Jakich elementów nie powinno w niej brakować? Co jest nieodzowne?

Dzisiaj ciężko nie korzystać czasami z toalet w miejscach publicznych. Czasami nie są one na określonym poziomie, który raczej zniechęca niż zachęca do skorzystania. Tymczasem, czy chcemy tego czy nie korzystamy z nich coraz bardziej często. Ciężko sobie bowiem wyobrazić znaną wszystkim galerię handlową czy kino bez tego typu toalety. Jak więc powinno wyglądać tego typu miejsce, by korzystanie z niego nie było przykrym obowiązkiem.
wentylator

Osuszacz, wentylator lub nagrzewnica

Technologia poczyniła duże, duże postępy w minionym wieku. Ludzie nauczyli się dzięki temu panować praktycznie nad dowolnym żywiołem: mamy melioracje, świetne okręty transportowe, militarne i inne. Wydzieramy ziemi surowce naturalne, drążąc korytarze parę kilometrów pod powierzchnią. Mamy systemy grzewcze, które prawie w stu procentach użytkują energię spalania, nie wspominając już o fakcie, że ogniska, które kiedyś trzeba było rozpalać krzesiwem albo patyczkami, obecnie potrafi rozpalić dziecko przy użyciu zapałki. Zostało jeszcze powietrze – najbardziej wymagający do okiełznania żywioł, tak samo groźny w nadmiarze, jak wszystkie pozostałe, ale najmniej uchwytny.