Ludzie
Kraków

Aukcje różnych pojazdów - licytacje standardowe kontra komornicze

Aukcja to znana od bardzo wielu, wielu lat "procedura", którą to niegdyś organizowano w przeróżnych


Aukcje różnych pojazdów - licytacje standardowe kontra komornicze

miejscach, w których zbierali się ludzie, zwykle z tak zwanych wyższych sfer. W czasie takiego typu aukcji - podnosząc stawkę - co konkretni ludzie licytowali jakiś konkretny przedmiot - zazwyczaj jakiś antyk albo jakiś na konkretny czas współczesny twór artystyczny - którypóźniej zabierali do swojego domu.
porsche

Co zrobić jeśli nie chcesz jeździć więcej samochodem powypadkowym? Czy opłaca się kupować takie samochody?

Samochody powypadkowe zazwyczaj budzą wielkie kontrowersje - z jednej strony nie da się ukryć, iż na rynku jest ich ogromna liczba, a jednocześnie tak naprawdę niedużo ludzi chciałoby takim samochodem jeździć.
aukcje uszkodzonych samochodów

Aukcje uszkodzonych i zdemolowanych samochodów - czy opłaca się brać w nich udział?

Słysząc słowo "aukcja" przede wszystkim widzimy przed oczami jakieś bardzo stare lub całkiem nowe przedmioty, posiadające niewiarygodnie dużą wartość pieniężną, które licytują ludzie zebrani w jakimś pomieszczeniu.
sprzęt komputerowy do utylizacji

Skup zepsutej elektroniki

Ekologiczne trendy stały się w teraźniejszych czasach bardzo chętnie stosowane. I ani jeden poprawny ekolog już nie posiada zamiaru przywiązywać się do drzewa w obronie godnej podążania idei. W naszych czasach o wiele skuteczniejsze są niemałostkowe metody rozwikływania problemów na tle ekologicznym, które działają długofalowo. Najnowocześniejsza ekologia to bez wątpienia pokazywanie mieszkańcom niebezpieczeństw, do których prowadzi wzrost cywilizacyjny.
drony

Dji phantom 4 może nam się podobać

Czy wiemy w jaki sposób działają drony?

Musimy sobie zdawać sprawę z tego, że coraz większym zainteresowaniem szczycą się drony, co sprawia, że są one stosowane nie tylko przez ekspertów w przeróżnych kategoriach, lecz także przez zwykłych ludzi. To właśnie powoduje, że stają się one coraz fajniejsze, a jednocześnie okazują się być niesamowicie łatwe w obsługiwaniu.