Ludzie
aukcje uszkodzonych samochodów

Aukcje uszkodzonych i zdemolowanych samochodów - czy opłaca się brać w nich udział?

Słysząc słowo "aukcja" przede wszystkim widzimy przed sowimi oczami jakieś niewiarygodnie stare lub całkowicie nowe przedmioty, mające bardzo dużą wartość pieniężną, które licytują ludzie zebrani w jakimś pojedynczym pomieszczeniu.
Kraków

Aukcje różnych pojazdów - licytacje standardowe kontra komornicze

Aukcja to znana od bardzo wielu, wielu lat "procedura", którą to niegdyś organizowano w przeróżnych


Aukcje różnych pojazdów - licytacje standardowe kontra komornicze

lokalizacjach, w których zbierali się ludzie, zwykle z tak zwanych wyższych sfer. W trakcie takiej aukcji - podnosząc stawkę - co konkretni ludzie licytowali jakiś konkretny przedmiot - zazwyczaj jakiś antyk albo jakiś na dany czas współczesny twór artystyczny - którypóźniej zabierali do domu.
sprzęt komputerowy do utylizacji

Skup zepsutej elektroniki

Ekologiczne zachowania okazały się w teraźniejszych czasach bardzo popularne. I nikt już nie ma zamiaru przywiązywać się do torów kolejowych w geście rozsławienia godnej podążania idei. W naszych czasach o wiele bardziej uważane są niemałostkowe metody rozwikływania problemów na tle ekologicznym, które działają w dłuższym okresie czasu. Nowoczesna ekologia to przede wszystkim uświadomienie mieszkańcom niebezpieczeństw, do jakich doprowadza wzrost cywilizacji.
drony

Dji phantom 4 może nam się podobać

Czy wiemy w jaki sposób działają drony?

Musimy sobie zdawać sprawę z tego, że coraz większym zainteresowaniem szczycą się drony, co sprawia, że są one stosowane nie tylko przez ekspertów w przeróżnych kategoriach, lecz także przez zwykłych ludzi. To właśnie powoduje, że stają się one coraz fajniejsze, a jednocześnie okazują się być niesamowicie łatwe w obsługiwaniu.
porsche

Co zrobić jeśli nie chcesz jeździć więcej samochodem powypadkowym? Czy opłaca się kupować takie samochody?

Samochody powypadkowe zazwyczaj budzą ogromne kontrowersje - z jednej strony nie da się ukryć, że na rynku funkcjonuje ich wielka liczba, a równocześnie tak naprawdę niewiele osób chciałoby takim samochodem jeździć.