Wanna
wanna

Wanna Marconio - luksus dla każdego

Wszyscy niezwykle lubimy różnego rodzaju wygody jak i szansę kontaktu z pięknymi przedmiotami. Doświadczamy tego różnymi sposobami i w różny sposób definiujemy. Dla pierwszych wygodą jest zwykła wanna, dla drugich odpoczynek w jacuzzi. Analogicznie w przypadku piękna, które jeden zauważy w ogromie szklanych konstrukcji, inny poczuje piękno muzyki rapowej bądź piękno sportowego ciała. Ilu ludzi, tyle gustów. Niezmienne będzie to, że każdy lubi spędzać czas z tym, co jest piękne i jest wygodne.

Wytworne wykończenie łazienki

Najczęściej wracając do domu po długim dniu myślimy o odpoczynku i spokoju. Zwykle pomaga nam w tym ciepły oraz odprężający prysznic. Możemy jednak dodatkowo ulepszyć ten moment wytchnienia przez stosowną przeróbkę własnej łazienki. Dzięki ogromnemu wyborowi mamy możliwość przy wykorzystaniu niewielkich akcesoriów wykreować unikalne miejsce do relaksu.
brodzik

Jeżeli w tym momencie projektujesz własną łazienkę, nie masz jeszcze pomysłu na wyposażenie - skorzystaj z obszernej oferty kolekcji Hansgrohe axor

W teraźniejszości, łaźnia, to nie tylko jednolity odcień płyt, pralka, wanna i umywalnia. Rynek obfituje w ogromną ilosć możliwości, projektów, wzorów. Nabywcy posiadają trudne zadanie, żeby wybrać, w jakim gatunku i jak wysokim poziomie zrobić sobie własne miejsce higieny. Kluczowym podłożem rozwarstwiania się projektów łazienek jest rozróżnienie między mniejszymi pomieszczeniami w mieszkaniach w blokach, a większymi obszarami w budowanych domostwach.
Wanna Melfen Pamela

Wanna czy prysznic - odwieczny dylemat osób wykańczających i projektujących łazienkę o niedużym wymiarze.

Łazienka jest jednym z najważniejszych pomieszczeń we wszystkich domach, dlatego też warto podczas jej projektowania zadbać o to, żeby stała się ona odpowiednio wygodna i funkcjonalna. Oczywiście bardzo dobrze by było, jeśli łazienka będzie miała na tyle dużą powierzchnię, aby bez żadnego problemu i kompromisów da się pomieścić w niej wszystko, co będzie potrzebne. Jednak takie szczęście ma niezbyt duża ilość ludzi, w zasadzie wszyscy pozostali w ten czy inny sposób będą ograniczeni dostępnym miejscem.
łazienka z dużym lustrem

Duży wybór eleganckich baterii do urządzeń sanitarnych

Baterie łazienkowe mogą stanowić jedną z najistotniejszych ozdób aranżacyjnych w naszych łazienkach, jeżeli tylko zdecydujemy się na odpowiedni produkt. W dzisiejszych czasach mamy do dyspozycji baterie o zróżnicowanym charakterze, jeśli chodzi o design. Dzięki temu każdy potencjalny użytkownik ma szansę znaleźć dla siebie ciekawą propozycję.
nieduża łazienka

Wyposażenie małej umywalni

Nieduża umywalnia może być funkcjonalna jak też efektowna. Wystarczy tylko dopasować właściwe meble oraz pozostałe akcesoria łazienkowe. Przy ich wyborze trzeba się kierować rozmiarem pomieszczenia a także liczbą posiadanych toalet. Jeśli w domu mamy wyłącznie jedną, powinna ona mieć pełne wyposażenie: umywalkę, kabinę prysznicową lub wannę a także sedes. Gdy są dwie, możemy rozdzielić ich role (przykładowo w jednej zaprojektować WC).
wanna

Nastrojowa łazienka w Twoim domu

Nie odkryto raczej lepszej rzeczy, niż relaksująca kąpiel w obszernej wannie po ciężkim dniu w biegu. Takiej przyjemności nie mogą zaznać ci ludzie, którzy posiadają jedynie kabinę prysznicową. Brak wanny może być efektem ciasnoty lokum – częsta sytuacja w blokach rodem z Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Jednak, jeśli rozporządzasz sporą łazienką, nie zastanawiaj się długo – zamontowanie wanny to trafny wybór.
wanna z hydromasażem

Wanna lub prysznic - na co się zdecydować?

Bez problemu można opisać pozytywne strony wanny. Długie kąpiele to idealny sposób na zrelaksowanie się. Wanny z hydromasażem to świetne rozwiązanie, by odetchnąć i odpocząć po całym dniu. Przebywanie w wannie wraz z olejkami eterycznymi, świecami i pianą poprawią nastrój każdej osobie. Ponadto posiadanie wanny działa bardzo pozytywnie na nawilżenie skóry.
fototapeta

Jak nietuzinkowo zaaranżować łazienkę, żeby się wybić ze standardowych nurtów?

Aktualnie praktycznie w każdej łazience największą ozdobą są płytki ceramiczne. Oczywiście różnią się między sobą wzorem, kolorem oraz kształtem. Dużym zainteresowaniem cieszą się się płytki dużego formatu.
wanna

W obecnych czasach w wyposażeniu łazienek wanny z hydromasażem są niezmiernie atrakcyjne

Dzisiaj każdy bardzo docenia sobie komfort i przepych. W dużej mierze zażyć da się go w takich ośrodkach jak hotele lub SPA, natomiast są już okazje, by wprowadzić go do własnego domu. Po trudnym dniu pracy dla wielu osób najistotniejszy jest relaks i odpoczynek. Z tego względu wszelakie sofy masujące czy domowe jacuzzi są coraz bardziej lubiane. Jest to również coraz wyraźniej przystępne, zatem nie dziwi fakt, że wielu ludzi się na to kusi.
1 2