Luksus
wanna

Nastrojowa łazienka w Twoim domu

Nie odkryto chyba cudowniejsze chwili, niż odprężająca kąpiel w wygodnej wannie po ciężkim dniu roboty. Takiej przyjemności nie mogą przeżyć ci ludzie, którzy mają wyłącznie prysznic. Brak wanny może być konsekwencją ciasnoty lokum – bardzo często spotykana sytuacja w nieruchomościach rodem z komuny. Jednak, o ile rozporządzasz sporą łazienką, nie wahaj się długo – zamontowanie wanny to naprawdę dobry wybór.
nowoczesny wystrój

Nowoczesne wyposażenie i gadżety mieszkania

W sypialni spędzamy połowę własnego życia. To tutaj wypoczywamy i relaksujemy się po pracowitym dniu. Od owego pomieszczenia na ogół oczekuje się, że będzie służył wyciszeniu i ukojeniu. Urządzenie go w intymny sposób służy osiągnięciu takich zamierzeń. Odpowiednio dopasowany materac i komfortowa poduszka to podstawa, lecz lepiej budzić się w pięknym miejscu, w którym aż pragnie się dłużej poleniuchować.
fotka - pojazd

Jaki wybrać klimatyzator - przenośny czy może split?

Klimatyzator jeszcze do niedawna był uznawany za luksus. Jednak współcześnie klimatyzatory w mieszkaniu są spotykane coraz częściej. Najbardziej popularne są klimatyzatory przenośne oraz split.