Luksus
nowoczesny wystrój

Nowoczesne wyposażenie i gadżety mieszkania

W sypialni spędzamy połowę swojego życia. To tutaj wypoczywamy i relaksujemy się po całym dniu. Od owego pomieszczenia zwykle oczekuje się, że będzie sprzyjał wyciszeniu i ukojeniu. Urządzenie go w przytulny sposób sprzyja realizacji takich celów. Porządnie dopasowany materac i komfortowa poduszka to baza, ale lepiej budzić się w pięknym miejscu, w którym aż chce się dłużej poleniuchować.
fotka - pojazd

Jaki wybrać klimatyzator - przenośny czy może split?

Klimatyzator jeszcze do niedawna był uznawany za luksus. Jednak współcześnie klimatyzatory w mieszkaniu są spotykane coraz częściej. Najbardziej popularne są klimatyzatory przenośne oraz split.
wanna

Nastrojowa łazienka w Twoim domu

Nie znasz raczej cudowniejsze chwili, niż odprężająca kąpiel w wygodnej wannie po całym dniu roboty. Takiej rozkoszy nie mogą mieć ci ludzie, którzy posiadają wyłącznie kabinę prysznicową. Brak wanny bywa rezultatem niewielkiej powierzchni lokum – bardzo często spotykana sytuacja w nieruchomościach rodem z komuny. Jednak, jeśli dysponujesz większą powierzchnią, nie myśl długo – nabycie wanny to naprawdę dobry wybór.