Luksus
nowoczesny wystrój

Nowoczesne wyposażenie i gadżety mieszkania

W sypialni spędzamy połowę własnego życia. To tutaj wypoczywamy i relaksujemy się po pracowitym dniu. Od owego pomieszczenia na ogół oczekuje się, że będzie służył wyciszeniu i ukojeniu. Urządzenie go w intymny sposób służy osiągnięciu takich zamierzeń. Odpowiednio dopasowany materac i komfortowa poduszka to podstawa, lecz lepiej budzić się w pięknym miejscu, w którym aż pragnie się dłużej poleniuchować.
wanna

Nastrojowa łazienka w Twoim domu

Nie odkryto chyba przyjemniejszej chwili, niż długa, gorąca kąpiel w wygodnej wannie po ciężkim dniu w biegu. Takiej rozkoszy nie mogą zaznać ci ludzie, którzy posiadają tylko prysznic. Brak wanny może być konsekwencją niewielkiej powierzchni czterech kątów – częsta sytuacja w blokach rodem z PRLu. Jednak, o ile dysponujesz większą powierzchnią, nie zastanawiaj się długo – zakup wanny to naprawdę dobry wybór.
fotka - pojazd

Jaki wybrać klimatyzator - przenośny czy może split?

Klimatyzator jeszcze do niedawna był uznawany za luksus. Jednak współcześnie klimatyzatory w mieszkaniu są spotykane coraz częściej. Najbardziej popularne są klimatyzatory przenośne oraz split.