Dekoracje
szafy pod zabudowę

Jak błyskawicznie zmienić nasze wnętrza?

Aranżując dom na pewno zdajemy sobie sprawę z tego, że nie będzie to na wieczność. Nasze gusta ulegają zmianie i po jakimś czasie orientujemy się, że nie jesteśmy w stanie już patrzeć na nasze mieszkanie, tak bardzo nam się wszystko nie podoba. Jeżeli jesteśmy pasjonatami sztuki dekoratorskiej i na bieżąco śledzimy nowinki w sztuce dekoracji wnętrz, to co chwilę chcielibyśmy coś odmieniać w naszym domu. Na pewno nie wszyscy mamy sposobność zmiany wszystkich mebli każdego roku, ale zaradni ludzie zawsze sobie w jakiś sposób poradzą.
aranżacja wnętrz

Dlaczego często to najdrobniejsze szczegóły mają priorytetowe znaczenie w urządzaniu wnętrza?

Każdy chciałby mieszać w atrakcyjnym i co najważniejsze – przytulnym mieszkaniu. Na szczęście, dziś w sklepach można odnaleźć naprawdę dosyć dużo akcesoriów, jakie ułatwiają udekorowanie pomieszczeń zgodnie z własnymi potrzebami. Co trzeba wziąć pod uwagę? Jakie kwestie posiadają decydujące znaczenie?
Graffiti, dekoracje ścienne

Odświeżanie swego mieszkania w najniższej cenie

Nie trzeba zrobić tak dużo oraz wydać dużej ilości pieniędzy, aby odnowić oraz całkowicie odmienić własne wnętrza. Rewelacyjne fototapety graffiti łączą w sobie bogactwo stylów, co dla klientów liczy się w szczególności. Graffiti wybrane wyjątkowo przez klientów jest zawsze dopracowane do najdrobniejszego szczegółu, co spotyka się z niemałym uznaniem na rynku. Fototapety oferowane przez doświadczonych fachowców to odwzorowanie ich prawdziwej pasji oraz zaangażowania w swą pracę.
mieszkanie w lofcie

Rolety w dekoracji okien

Każdy z nas ma daną wizję mieszkania oraz znajdujących się tam akcesoriów. Dla jednych muszą one być bardziej wyszukane, inni stawiają na rozwiązania minimalistyczne. Dekoracja okien też ma duże znaczenie w przypadku domów i mieszkań, więc tak spory wybór dodatków na rynku trafia w różne gusty oraz potrzeby.
http://demural.fr/affiches/salon

Sposoby na ozdobienie ścian w mieszkaniu

Dekoracje ścienne to nie tylko piękne obrazy czy tapety ścienne. Bardzo często w naszych mieszkaniach pojawiają się finezyjne fototapety, nierzadko prezentujące osobiste fotografie, śmieszne naklejki lub eleganckie płytki ceramiczne. Niezwykle oryginalnym i modnym sposobem bywają również obrazy drukowane na płótnie.
meble skórzane

Najlepsze sugestie na niebagatelne projekty.

Kilka lat temu meble ze skóry uważane były jako symbol luksusu oraz jednocześnie delikatnej ekstrawagancji. W obecnych czasach, kiedy praktycznie każdy aspekt życia powszednieje, również te meble spowszedniały i są traktowane jako coś na dobrą sprawę standardowego. Szczęśliwie współczesne czasy przyniosły też coś lepszego, mianowicie chodzi o to, iż z normalnych przedmiotów da się zaprojektować oryginalne propozycje i wizjonerskie rzeczy.
mieszkanie - krajobraz

Fototapety ścienne - niewątpliwie warto w nie inwestować

Urządzenie mieszkania nie jest łatwe. Stworzenie praktycznych, a przy tym unikatowych wnętrz, które będą dobrym odzwierciedleniem naszej osobowości oraz preferencji stanowi nie lada wyzwanie.
łazienka widziana z góry

Nowoczesne aranżacje z fototapetą

Spośród wielu różnego wariantu materiałów do urządzania pomieszczeń, coraz większą wziętością cieszą się dzisiejsze fototapety.


Nowoczesne aranżacje z fototapetą

Tego rodzaju ozdoby były w modzie kilkadziesiąt lat wstecz, a obecnie na nowo powracają do łask, stanowiąc oryginalny pomysł na ścianę zarówno we wnętrzu biurowym, jak także mieszkalnym.
Florystyczna raj- fototapeta od Demur.pl

Jeżeli zamierzasz wykonać prace remontowe w kuchni, nie zapominaj o interesującym pokryciu ścian

Wybór odpowiedniego pokrycia ścian jest istotnym elementem aranżacji wnętrz. Od wykorzystanego produktu uzależniona jest nie tylko trwałość ścian, lecz również efekt, który otrzyma się we wnętrzu. Sporym wyzwaniem aranżacyjnym jest zaprojektowanie ścian kuchni, ponieważ powierzchnie w tym pomieszczeniu poddawane są działaniu pary wodnej i powinny wyróżniać się dużą trwałością.
Roleta

Rolety jako element dekorowania stolarki okiennej

Jeśli zależałoby nam na tym, żeby nasze mieszkanie faktycznie fajnie wyglądało powinniśmy pamiętać o tym, że diabeł tkwi w szczegółach. Powinniśmy pamiętać, że istotny oczywiście jest kolor ścian, rodzaj podłogi czy meble. Jednak równie ważne są takie elementy jak lampy, czy rolety. Kupując lampy musimy wybrać je do danego pomieszczenia. A kiedy stawiamy na rolety to musi być już wszystko ogarnięte, żeby wybrać roletę, która będzie faktycznie pasowała do całości.
1 2 3 4