Dom
Sauna

Sauny na wymiar, projektowanie łaźni

Dziś, jeżeli chcemy mieć saunę na podwórzu lub w łazience, to nie ma z tym kłopotu. Jedyne, co musimy zrobić to znaleźć firmę, która się wszystkim zajmie. Po naszej stronie są tylko środki na takie przedsięwzięcie. Oczywiście sauny na wymiar trochę kosztują, ale na bank dadzą wiele szczęścia i zdrowia nam i naszym przyjaciołom. Jeżeli pomyślimy o saunie w ogrodzie, to możemy mieć rzeczywiście ciekawe miejsce na spędzanie wspólnie czasu.
meble ze skóry

Meble skórzane - stateczne a oprócz tego eleganckie i wykwintne

Branża meblowa jest na tyle przestronna, że w wielu przypadkach nie wiemy który typ mebli wybrać do aranżacji domu czy również mieszkania. Meble produkowane są w rozmaitych stylach - klasycznym, skandynawskim, rustykalnym, nowomodnym itp., do ich produkcji używa się też rozmaitych materiałów.
stojaki na gazety

Uporządkuj w końcu własne czasopisma czy książki

Mnóstwo osób lubi mieć ukochane gazety czy książki zawsze w swym pobliżu. Jest to problematyczne, jeżeli mamy mnóstwo gazet. Wówczas przyda się praktyczny gazetnik.


Uporządkuj w końcu własne czasopisma czy książki

Porządek to podstawa jeżeli chcemy błyskawicznie coś znaleźć a także jeśli pragniemy, aby mieszkanie wyglądało estetycznie.
salon z kominkiem

Na jakiego rodzaju ogrzewanie się zdecydować, by odpowiednio rozprowadzać ciepło po całym domu?

Aktualnie wielką wagę się przykłada do ekologii. A duże koszty w jednorodzinnych domkach związane są z ogrzewaniem domku. W tym celu pojawiły się kominki z płaszczem wodnym. Mogą przekazywać wytworzone w nich ciepło do istniejącej instalacji centralnego ogrzewania z grzejnikami. W ten sposób umieszczona w niej woda ogrzewana jest ciepłem pozyskiwanym w toku spalania taniego i ekologicznego paliwa. A jest nim niewątpliwie drewno. Kominek z płaszczem wodnym może więc zastąpić kocioł tradycyjny.
mieszkanie

Urządzamy nowe lokum dla rodziny

Stylizacja nowego lokum to niełatwe zadanie nie tylko dla domowników, ale także architektów wnętrz. Zarówno użytkownikom, jak też projektantom zależy na stworzeniu funkcjonalnego oraz oryginalnego wnętrza, jakie stanie się wymarzoną rodzinną ostoją.
Wnętrza w stylu glamour

W jaki sposób zaaranżować mieszkanie na wiosnę?

Żeby odmienić wnętrze na wiosnę, nie trzeba od razu przeprowadzić kosztownego, kapitalnego remontu. Wystarczy pokusić się o parę zwracających uwagę dodatków, by szybko wprowadzić widoczne zmiany. Specjaliści uważają, iż nawet drobne roszady w dekoracjach pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie. Przeważnie wystarczy zmienić opatrzone ustawienie mebli, kupić zasłony, powiesić kolorową grafikę na pustej ścianie.
fotoobraz - przykład

Jaki wystrój mieszkania będzie oryginalny, a jednocześnie niepowtarzalny? Z pewnością ten, jaki wnosi pewną świeżość do mieszkania

Chciałbyś niesamowicie zrobić posiadane wnętrze, lecz nie posiadasz cienia pomysłu? Nie interesują Cię równocześnie przetestowane, ale nie do końca zachwycające możliwości? Jeśli tak, trzeba wybrać fotoobrazy. Tego typu dekoracja optycznie spotęguje każde pomieszczenie, co konieczne będzie zdobić ścianę, meble, wniesie do pokoju kolor i grafikę.
RETRO

Przytulna sypialnia wskazówki

Jest parę prostych reguł, dzięki jakim twoja alkowa będzie komfortowa jak też pozwoli Ci się zrelaksować. Ażeby mieć w domku taki azyl, nie musisz wydawać sporo pieniędzy. Wystarczy, iż zastosujesz się do poniższych reguł.


Przytulna sypialnia wskazówki

Łóżko w alkowie to bez wątpliwości najistotniejszy mebel.
turboszczotka

Domowe naprawy artykułów AGD – jak zrobić to skutecznie i bez większych problemów?

Każde gospodarstwo domowe do odpowiedniego funkcjonowania potrzebuje wielu sprzętów AGD, które pomagają w codziennym życiu. Dzięki nim niezbędne obowiązki są o wiele przyjemniejsze, a my mamy czas na to, by spędzić go w gronie najbliższych. Niestety niekiedy zdarza się, że jedno z urządzeń albo co gorsza – kilka na raz – popsuje się. Co wtedy zrobić? Możemy sami spróbować naprawić, lecz jak tego dokonać, by wszystko ponownie działało jak trzeba?
łóżko

Łatwe i niedrogie pomysły na odmianę oblicza w naszym mieszkaniu

Nasze smaki bardzo często ulegają zmianie. Dzisiaj podoba nam się jedno, a po jakimś czasie już nie jesteśmy w stanie tego oglądać. Musimy być na to przygotowani, gdy meblujemy nasz dom. Należy przyznać, że jest to wyjątkowo kosztowna i angażująca mnóstwo czasu inwestycja. Stąd też pomyślmy nawet kilka razy, zanim weźmiemy do mieszkania coś kosztownego. Może się okazać, że już za parę miesięcy znudzimy się tym przedmiotem. W niebezpieczeństwie są także te osoby, które zajmują się zawodowo się dekoracją wnętrz. Ponieważ są na czasie ze wszystkimi nowinkami, ciągle chcą odmieniać aranżację w swoim mieszkaniu, tak aby był w zgodzie z najnowszymi trendami.