Ręczniki
łazienka

Łazienka w stylu francuskim oraz wyśmienite miękkie, w odcieniu ecru ręczniki, to kapitalny relaks.

Osoby kochające nastrój Francji, powinny wyposażyć pomieszczenia własnych mieszkań w podobnym stylu. Fantastycznym zamiarem jest zaprojektowanie łazienki we prowansalskim nastroju. Kąpiel w miejscu przypominającym najbardziej idylliczne miasto – Paryż – zadziała nadzwyczaj relaksująco. To w jaki sposób zaprojektujemy nasz dom ma bez wątpienia ogromny wpływ na nasz nastrój oraz pogodę ducha.
łóżko

Ręczniki zawsze się przydadzą

Istnieją takie przedmioty w domu, które wciąż się przydadzą, bez względu na to ile byśmy ich nie mieli, z pewnością każde użyjemy i będziemy wiedzieli, że nic niepotrzebnie nam nie zalega w szafie. Warto tu zaznaczyć, iż są to przedmioty tego typu, które spokojnie możemy komuś zaoferować w prezencie oraz nie musimy się obawiać, że będzie on nietrafiony.
łazienka

Fachowe zaopatrzenie łazienek hotelowych - co winno się w nim znaleźć?

Wyposażenie hotelu w wielu przypadkach oddziałuje na to, czy goście jeszcze raz zatrzymają się w danym miejscu. To oczywiste, że wynajmując pokój w hotelu pragniemy skorzystać z wygodnych łóżek, ładnej pościeli lub odpowiednio wyposażonej łazienki.
ręczniki plażowe

Najważniejsze właściwości ręczników

Pomimo, że wszystkie ręczniki niszczą się podczas ich użytkowania, powinno się zwracać uwagę na to, jak są sporządzone i wykończone, ażeby móc cieszyć się nimi jak najdłużej. Ze względu na schludną rolę jaką spełniają ręczniki w łazience, dla kupującego istotną funkcję odgrywa wzornictwo. Większa część z nas wymaga, żeby ręcznik był estetyczny i upiększał nasze wnętrza. Zdobienie może być w postaci wyciskania, haftu na tkaninie podstawowej, bądź bordiury żakardowej. Właściwości użytkowe ręcznika są równie ważne, jak jego prezencja.