Oświetlenie
Oświetlenie zewnętrzne budynku.

Lampy do ogrodu

Podmiejski dom to dla większości ukoronowanie marzeń o spokojnym życiu z dala od zgiełku miasta. Aczkolwiek, aby nasz dom dawał nam nas cieszył, dobrze zatroszczyć się również o o teren do niego przylegający. Mowa tu naturalnie o ogrodzie i jego aranżacji, jednak tak samo ważne jest właściwe oświetlenie zewnętrzne budynku.
Kuchnia

Rozjaśnij kuchnię na zimę

Nieraz spotkaliśmy się z opinią, iż kuchnia to serce domu. Rzeczywiście, tutaj przeważnie gromadzi się dobra energia, życzliwość, woń aromatów i przyjazna atmosfera.
Lampa wisząca w salonie

Jaki rodzaj oświetlenia okaże się dla nas rewelacyjny?

Idealne do wybranego pomieszczenia oświetlenie gwarantuje całkowite zadowolenie wszystkich domowników. Znacząco też ma wpływ na zmianę dopracowanego idealnie wystroju. Wyjątkowe połączenia stylów, niespotykane zmiany oraz zwracająca uwagę estetyka, którą wyróżniają się popularni producenci rozwiązań jak lampy włoskie, są tematem dyskusji wielu zadowolonych użytkowników sieci.
oświetlenie w łazience

Jaki typ oświetlenia wybrać do łazienki?

Rodzaj oświetlenia w łazience to naprawdę wiele możliwości aranżacyjnych. Stawiając na praktyczności tego typu oświetlenie, wcale nie musimy rezygnować z eleganckiego czy nietypowego wyglądu. Nie powinniśmy także ograniczać się tylko do górnego, głównego oświetlenia łazienki. Inne typy oświetlenia - na przykład punktowego, także idealnie sprawdzą się w łazience. Oświetlenie łazienkowe to również możliwość zamontowania kinkietów, bocznego oświetlenia, podświetlanego lustra czy nawet zamontowania oświetlenia podłogowego. Znany nam wszystkim jest z pewnością plafon do łazienki.
żyrandole

Jak dopasować oświetlenie do mieszkania? Jakie lampy okażą się odpowiednie? Na jakie rzeczy zwracać uwagę?

Najbardziej modne dzisiaj są klasyczne wzory, ale poddane przemianie przez najlepszych designerów. Znanym od dawna kształtom dodano koloru, a przy tym połączono w interesujące, fantazyjne, oryginalnie prezentujące się kompozycje. Nowoczesne lampy pełnią nie tylko funkcję oświetleniową, lecz również dekorują wnętrze. Najbardziej znane oraz wybierane są dziś lampy o stylu industrialnym, doskonale pasujące do loftów czy skandynawskich wnętrz, na jakie nie mija moda. Oferta wytwórców nowoczesnych produktów oświetlenia jest bardzo duża, ciężko w związku z tym zdecydować się na któryś konkretny model i kolor.
oświetlenie

Smart dom na miarę XXI wieku

Żyjemy w epoce, w której technologia odciska coraz większe piętno na naszą codzienność. Jest widoczna w niemal każdym elemencie naszych działań. Dzięki technologii mamy możliwość komunikować się w bardzo łatwy sposób, korzystać z wyjątkowo rozbudowanych systemów rozrywki jak i wykonywać zaplanowaną aktywność w wysoko produktywny sposób.
łazienka

Urządzanie łazienki, która będzie doskonałym miejscem wypoczynku- na co należy zwrócić uwagę urządzając łazienkę w naszym mieszkaniu

Łazienka to pomieszczenie, na które należy zwracać szczególna uwagę podczas urządzania domu. Jest to miejsce, w którym wypoczywamy po długim dniu w pracy- musi być więc ono przytulne a także funkcjonalne.Jeżeli mamy duży dom nie mamy dużego problemu z tym w jaki sposób rozmieścić poszczególne elementy wyposażenia w łazience. Większy problem zaczyna się, gdy mamy ograniczoną ilość powierzchni, a pragniemy stworzyć równie funkcjonalne jak również przytulne miejsce do wypoczynku podczas kąpieli czy też prysznica. Urządzając łazienkę należy też pamiętać o tym, aby wszystkie dekoracje czy też elementy wyposażenia były zrobione z tworzyw odpornych na wodę a także takich, które dosyć łatwo można umyć, gdyż czystość łazienki jest niezwykle istotna. Można również zdecydować się na dwa odrębne pomieszczenia łazienkowe- jedno z nich będzie jak salon SPA, w którym będzie można odpocząć dowolną ilość czasu. Urządzanie każdej łazienki wiąże się z koniecznością zakupu odpowiedniej armatury. W przypadku tego rodzaju pomieszczeń nie powinniśmy też zapominać o prawidłowym oświetleniu projektowanego wnętrza.
oświetlenie led do sklepu

Oświetlenie bywa ważne dla wygody prac, jak też projektu wnętrza, zatem znajdź materiały oświetleniowe dla swego domu

oświetlenie bywa bardzo ważne w przypadku wnętrz każdego rodzaju: zarówno tych mieszkalnych, jak też biurowych lub sklepowych. Oświetlenie to nie tylko dobre warunki do realizowania obowiązków, ale także piękno oraz wspaniały nastrój, o czym warto pamiętać podczas kupna artykułów oświetleniowych.
Lampy podłogowe i stołowa z kolekcji Toro

Wzbudzające zainteresowanie rodzaje lamp jakie nada charakteru poszczególnym pokojom znajdującym się w domu.

Jak wiadomo, rodzaj oświetlenia stanowi jedną z najbardziej istotnych elementów aranżacyjnych każdego bez wyjątku mieszkania. W związku z tym także trzeba przemyśleć bardzo skrupulatnie, które typy oświetleniowe mamy ochotę mieć w swoim mieszkaniu.
fototapeta z morzem

Atrakcyjne fototapety 3D - znakomity sposób na twórczą aranżację salonu

Fototapety idealnie pasują do każdego wnętrza, w związku z tym są dziś użytkowane w wielu rozmaitych aranżacjach. Niezależnie od stylu, w którym wyposażone jest nasze mieszkanie, niewątpliwie uda nam się odszukać modne, kreacyjne i eleganckie fototapety, które nadadzą wnętrzom jeszcze więcej uroku.
1 2 3