Oświetlenie
Nowoczesna kanapa

Jak niewielkim kosztem uatrakcyjnić wygląd przeciętnie urządzonego domu - praktyczne rady dla jego właścicieli

Kiedy mieszkamy w starym bądź choćby nawet w peerelowskim budownictwie, to wówczas czasami zastanawiamy się, jak nasze codzienne życie wyglądałoby, gdybyśmy przenieśli się do nowo wzniesionego domu jednorodzinnego.
lampa wisząca

Jak umiejętnie oświetlić własne pomieszczenie?

Wiadoma kwestia - w tym kraju jak choćby Polska, czymś ze wszech miar ważnym jest to, aby w żadnym wypadku nie zapominać jak niesamowicie ważną rolę odgrywa temat dobrego oświetlenia. Skoro klimat Polski jest dosyć kiepski, a przynajmniej porównując do Brazylii, Tajlandii czy Włoch, to powinniśmy jakoś uatrakcyjniać własne życie. Bardzo dobrze, że tak naprawdę mamy jakieś możliwości, dzięki to którym wreszcie będziemy mieli okazję przyjemnie oświetlić wszystkie pomieszczenia!
nowoczesne mieszkanie z widokiem na góry

Czy warto więcej inwestować w wyposażenie swojego domu?

Odpowiedź na powyższe pytanie nie jest łatwa, ponieważ wszystko zależy od indywidualnych potrzeb oraz preferencji człowieka. Zasadniczo rzecz biorąc, wydaje się, że tak, jako że taka inwestycja posłuży nam przez następne przynajmniej kilkanaście lat, a nierzadko nawet do końca naszego życia, zatem wydatek ten rozkłada się w czasie. Warto mieć na względzie, że spędzamy w naszym domu sporą ilość czasu, zwłaszcza tego wolnego.
lampki

Lampki nocne dla naszych pociech - urocze dodatki ozdobne

Gdy kupujemy lampy do domu często umyka nam to, że trzeba kupić lampkę nocną dla dzieciaków. Najważniejsze jednak, żeby takie lampki kupić, nieważne już kiedy. Po jakimś czasie na pewno zrozumiemy, że czegoś brak w pokoju malucha. Na sto procent wieczorem i nocą zauważymy, że dziecku brakuje lampki nocnej. Najistotniejsze, żeby lampki nocne dla dzieci znajdowały się koło dziecięcych łóżek.
oświetlenie sypialni

Sprawdzone lampki w miejscu do spania

O tym, co dokonać może oświetlenie sypialni przekonał się już niejeden. Nie musimy więc po raz kolejny przypominać jak fundamentalny może być wybór oświetlenia. Jakie oświetlenie jest polecane do alkowy?
oświetlenie w pokoju dziecięcym

Szukamy oświetlenia do kuchni oraz pokoju dziecka

Oświetlenie to niesamowicie istotny element każdego domu. Wpływa nie tylko na klimat, lecz i funkcjonalność pomieszczeń, a w szczególności w tym przypadku kuchni i pokoju dziecka. Podpowiadamy jakie oświetlenie będzie tu dobre. Oświetlenie kuchni musi składać się z wielu źródeł światła, abyśmy mogli w niej komfortowo pracować. Konieczne jest oświetlenie główne, na przykład w postaci lamp sufitowych, świetlówek bądź halogenów. W codziennym funkcjonowaniu pomoże również oświetlenie blatu, kuchenki i zlewozmywaka.
wnętrze pokoju

W jaki sposób dobrać ciekawe oświetlenie? Funkcje praktyczne oraz walory estetyczne lampek i plafonów

Oświetlenie jest częścią wyposażenia mieszkania, które spełnia nie tylko funkcję praktyczną, jak także dekoracyjną. Szukając lampki lub żyrandola, który bardzo dobrze będzie komponować się z konkretnym wnętrzem należy uwzględnić nasze oczekiwania zarówno co do intensywności światła, jak również walorów wizualnych. Osoby, ceniące sobie szykowną prostotę oczywiście powinny odejść od wiszących żyrandoli, które nierzadko skupiają na sobie zbyt wiele uwagi i w ten sposób niszczą kompozycję całego wnętrza.
lampa sufitowa

Oświetlenie do przedpokoju - jaki model kupić?

Oświetlenie we wnętrzu mieszkania jest bardzo istotne. Niestety często nie pamiętamy o lampach do przedpokoju. Zdaje nam się, że to nie za bardzo ważna kwestia i wybiera się jakiekolwiek lampy do tej przestrzeni. Kiedy tymczasem to dokładnie do przedpokoju wchodzą na wstępie goście, to właśnie przedpokój robi tzw. pierwsze wrażenie. Tak, więc trzeba z rozmysłem szukać lampy do przedpokoju.
kuchnia

Ciekawe gadżety meblowe dla każdej kuchni

Umeblowanie stanowi niezmiernie ważny rodzaj ekwipunku w każdym domu. Meble pełnią dużo ważnych ról, zatem nic dziwnego, iż w domach można spotkać się z przeróżnymi ich rodzajami. Często ludzie pragną, aby ich meble prócz roli praktycznych, realizowały również rolę estetyczną.W tym celu wybierane są gustowne sprzęty, niemniej jednak istnieje również możliwość ozdobienia już istniejących.
Lampka stojąca

Jak sprawić, żeby nasz dom prezentował się przytulnie?

W czasie dekorowania pomieszczeń w mieszkaniu warto zwrócić uwagę na pewien element, mogący całkowicie zmienić stylistykę wnętrza. Mowa oczywiście o oświetleniu, które musi zostać perfekcyjnie dobrane do miejsca, w którym zostanie zamontowane. Nie jest tu ważny jedynie wygląd lamp, ale również sposób, w jaki świecą, gdyż istotne jest, aby rozjaśniały całą powierzchnię pomieszczenia i były nie tylko piękne, ale też funkcjonalne.
1 2 3 4 5 6 7