Żyrandole
Nowa seria telewizorów LED

Robimy zakupy do własnego mieszkanka

To może warto rozpocząć ten tekst w szczególności od pokoju gościnnego. Wiadoma kwestia: to wielce istotne miejsce, sporo od niego może zależeć. Generalnie w pokojach gościnnych znajduje się telewizor oraz DVD.
lampa

Lampy do domu – jakie z nich wybrać?

Jednym z niezastąpionych sprzętów w każdym mieszkaniu są lampy. Dzisiaj ciężko byłoby sobie wyobrazić życie bez oświetlenia, albowiem przy świeczkach możemy siedzieć, ale jedynie podczas romantycznej kolacji. Dlatego urządzając swoje gniazdko musimy wyposażyć je we właściwe lampy oraz żyrandole. Bez jakiego rodzaju lamp nie można się obyć?
lampa

Na co zwracać uwagę wybierając żyrandol do mieszkania?

Żyrandol to zazwyczaj o wiele więcej niż tylko oświetlenie. W większości pomieszczeń to bardzo istotny element, który jest perfekcyjnie dopasowany do wnętrza i stanowi jego dekorację. Stylowe żyrandole w domach powinny więc zostać właściwie dopasowane, zarówno pod kątem wielkości, jak także stylistyki wnętrz.
portret - mieszkanie

Oświetlenie domu i mieszkania - w jaki sposób urządzić je ze smakiem?

Wystarczająca ilość światła w domu to dość istotna kwestia. Jeśli pomieszczenie jest zbyt ciemne, nie będzie nam się w nim wygodnie przebywać, pracować lub wykonywać innych czynności, zatem dobrze jest o to zadbać. Dużą popularnością odznaczają się ekskluzywne lampy stołowe oraz ekskluzywne żyrandole i jest to propozycja dla osób, które dysponują konkretnymi środkami i mają różne możliwości.
oświetlenie

Bardzo dobre oświetlenie, jako dodatek do wystroju mieszkania

Nadal w wielu polskich domach głównym oświetleniem jest to, które musimy zamontować na naszych sufitach. Na szczęście pojęliśmy już, że poza żyrandolami możemy inaczej sprawić, że dane wnętrze będzie oświetlone.
Lampka stojąca

Jak sprawić, żeby nasz dom prezentował się przytulnie?

Podczas dekorowania pomieszczeń w domu powinno się ukierunkować uwagę na pewien element, mogący całkowicie zmodernizować stylistykę wnętrza. Mowa oczywiście o oświetleniu, które musi zostać wspaniale dopasowane do przestrzeni, w której się znajduje. Nie jest tu najważniejszy jedynie wygląd lamp, ale także styl, w jaki świecą, ponieważ ważne jest, aby rozjaśniały całą powierzchnię pomieszczenia i były zarówno przyjemnie dla oka, ale też funkcjonalne.
Kuchnia w stylu prowansalskim

W jaki sposób tanio zaaranżować kuchnie w stylu prowansalskim - wskazówki.

Kuchnia jest centrum mieszkania. Tak naprawdę tutaj nie tylko się gotuje, ale także spędza dużo czasu razem jako rodzina, jedząc wspólne kolację i wymieniając się wrażeniami z całego dnia. Stanowi to także jedno z pomieszczeń, który urządzamy na samym początku, gdyż bez aneksu kuchennego nie łatwo byłoby żyć.
lampa wisząca

Jakie oświetlenie do domu?

Wytwórcy wielu produktów przyzwyczaili nas do tego, że trendy ulegają zmianie i raz na jakiś czas pora wymienić naszą odzież, buty czy czapki. Poza tym postęp w rozwoju techniki powoduje, że jesteśmy zmuszeni do wymiany większości naszego sprzętu elektronicznego nawet co dwa-trzy lata. Na tej samej zasadzie pojawiają się i znikają kolejne trendy w dekoracji wnętrz, choć częstotliwość cyklu tych zmian nie jest może równie duża, jak w przypadku ubrań czy okularów. A jak ma się częstotliwość tych zmian do rozwoju technologii? Czy to oznacza, że znajdujące się u nas żyrandole lub lampy ogrodowe powinniśmy zmieniać tak samo często jak telewizor? Jak właściwie dobrać lampy do mieszkania?