Czas
zarządzanie relacjami z klientami

Na czym polega customer service?

Dzisiejszy rynek produktów oraz usług jesteśmy w stanie bez cienia wątpliwości określić rynkiem na jakim rządzi konsument. W świecie bardzo rozbudowanej konkurencji oraz rywalizacji, firmy muszą toczyć walkę nie tylko o jednorazowe przyciągnięcie konsumenta do swoich rozwiązań i produktów ale nade wszystko zadbać o zbudowanie właściwych stosunków, które w dalszej perspektywie są w stanie zaowocować kolejnymi transakcjami.


Na czym polega customer service?

Utarło się stwierdzenie, iż znacznie taniej jest utrzymać obecnych klientów niż walczyć o zupełnie nowych.
Meble z kolekcji Lima

Różne wykorzystania znanych poduszek wełnianych

Posiadanie odpowiednich sprzętów w sypialni sprawia, że to pomieszczenie kojarzy się domownikom ze spokojnym snem i odpoczynkiem. Do spania służą głównie łóżka, lecz też tapczany, a także fotele i wygodne materace. Całość zależy od takiego, na jak długi odpoczynek pragną się wybrać domownicy oraz od tego, o jakiej muszą wstać.
technika

Jakie są w obrocie części Ford, w jakim miejscu je można by zakupić i co mogłoby od tego być zależne?

Jak twierdzi znane przysłowie: "nie każda twarz nadaje się do Forda". Znaczy to, że firma ta jest przeznaczona dla ludzi trochę lepiej sytuowanych. W rzeczywistości jednak Ford jest firmą, która przeszło 100 wiosen wstecz jako pierwsza na globie otworzyła linię montażową, żeby powiększyć i zintensyfikować produkcję.
wzornictwo

Czy powiemy, jakie fototapeta miasta może nam pokazać?

Nieraz na pewno niewiele potrzeba, aby własna ściana zupełnie przemieniła prezentowany wizerunek.
Lampa wisząca do biura Paramo chrom

W sklepach internetowych odszukasz ładne, tanie lampki na biurko , a także lampy sufitowe!

Wspólnie z mężem czekacie na nadejście na świat Waszego pierwszego maleństwa? Z całą pewnością jest to nadzwyczajny etap w Waszym życiu, albowiem wszystko za kilka chwil odwróci się do góry nogami. Jeśli chcecie radować się z narodzin pociechy to już dziś musicie rozpocząć aranżować pomieszczenie dla malucha, by zdążyć przed czasem porodu.
Wypożyczalnia aut, wynajem samochodu ceny

Jazda wypożyczonym autem

Jest mnóstwo sytuacji, w których wydzierżawienie auta staje się niezbędne. Przyjrzyjmy się im lepiej, bo w Polsce nie trudno namierzyć działalność, która oferuje wynajem auta. Rzeszów, Lublin, Szczecin – właściwie takie przybytki funkcjonują wszędzie.
selfie - samochód

Jak spędzić czas wolny? Jak Polacy spędzają czas wolny?

Spędzanie wolnego czasu zależy od zamożności, wieku, społecznych uwarunkowań. Niektórzy sądzą, że dzisiaj mamy więcej wolnego czasu aniżeli w PRL-u.


Jak spędzić czas wolny? Jak Polacy spędzają czas wolny?

Skoro tak, to w jaki sposób wykorzystujemy urlopy i jakiego rodzaju działalności cieszą się największym zainteresowaniem? Wbrew powszechnej opinii w czasie PRL-u mogliśmy mniej swego wolnego czasu poświęcać rodzinie oraz na wypoczynek, dlatego że pracowaliśmy przez 6 dni w tygodniu i tylko od czasu do czasu przypadała wolna sobota.
rower

Jakimi rzeczami kierować się podczas kupowania samochodu? Co opłaca się analizować?

Szukanie idealnego samochodu nie jest rzeczą prostą. Trzeba zwrócić uwagę na szereg rzeczy, które mają wpływ na to, jak będzie nam się dany wóz użytkowało. O czym należy wiedzieć?


Jakimi rzeczami kierować się podczas kupowania samochodu? Co opłaca się analizować?

Zdaje się, iż szukanie samochodu używanego jest bardziej zajmujące, bo wybór jest bardzo duży i sprawdzić należy wiele szczegółów, ażeby nie zakupić auta w złym stanie.
karcher

Oryginalne, funkcjonalne sprzęty

Dla każdego, kto aranżuje swoje gniazdko, czy dom istotne jest, ażeby wnętrze było nie tylko użyteczne, ale również oryginalne, świadczące o właścicielu. Firma Actona Company oferuje nowatorskie, funkcjonalne umeblowanie w prostym skandynawskim stylu w o dobrej jakości i jednocześnie w niezwykle interesujących cenach.
koc z owczej wełny

Co dać dziadkowi w prezencie bożonarodzeniowym? Zobacz, jakie są nasze pomysły!

Kupowanie podarunków bożonarodzeniowych to z pewnością jedna z najbardziej miłych tradycji związanych z Bożym Narodzeniem - z drugiej jednak strony zwykle mamy dużo problemów z wyborem właściwego podarunku.
1 2 3 4 5 6 7