Przewóz
transport

Międzykrajowy przewóz towarów - wyzwanie czy typowa działalność? Jak uprościć sobie spedycję?

Wyobraźmy sobie taką opcję: producent wytworzył dla nas towar, jednak nasze stosunki z nim pozwalają jedynie na zlecenie transportowe na opcjach dostawy Free on board, więc odpowiedzialność za wszystek przewozu od załadunku na statek trafia do nas. W jaki sposób zmniejszyć koszty i jak najszybciej dostarczyć towar do Polski?
Przed przeprowadzką

Bezstresowa przeprowadzka

Wielu z nas przynajmniej raz w życiu spotyka się z problemem niespodziewanej przeprowadzki. Szczególnie przeprowadzki w Warszawie, gdzie miasto jest bardzo duże, są niełatwe. Jak najlepiej wszystko zorganizować, by przeprowadzka była jak najłatwiejsza? Na co zwrócić uwagę?
ciężarówki

Nowa propozycja pojazdów dostawczych

Transport drogowy to kluczowy sposób przewozu towarowego. Przewóz drogowy stanowi ponad dwie trzecie całościowego transportu towarów, przeto sprzedaż samochodów dostawczych cały czas rośnie.
Meble

Transport mebli i różnego wyposażenia gospodarstwa domowego zapewnia kompleksową obsługę, aby nowiutki mebel trafił do nas w całości

Co najmniej kilka razy w życiu przenosimy się albo meblujemy. Jeśli decydujemy się na kupno mebla na przykład szafy, wersalki czy regału, itp. lub sprzętu gospodarstwa domowego między innymi kuchenki, chłodziarki czy też pralki, itp., powinno się też zastanowić się nad tym jak nowy nabytek trafi do naszego budynku.
transport

Wynajem samochodów ciężarowych – najlepszy sposób na błyskawiczną przeprowadzkę lub na rozwinięcie własnej firmy.

Dziedzina samochodowa jest branżą, która bardzo prężnie i szybko się rozwija. Coraz więcej osób chciałoby i potrzebuje mieć samochód. Dlatego też, różnoracy producenci pojazdów mają ogromne pole do popisu, jeśli chodzi o oferowane przez nich pojazdy.