Samochód
auto

Gdzie poszukiwać dobrego używanego wozu?

Jeśli upierasz się już, że pragniesz zakupić pojazd sprowadzony spoza granicy, poszukaj czterokołowca z krajowej sieci dilerskiej, najlepiej wyprzedawanego przez właściciela bez udziału pośredników.
samochód marki Mini Moris

Tłumienie auta – z jakiego powodu wskazane jest stosować specjalne materiały? Poradnik

Nierzadko zdarza się, że nie jesteśmy do końca usatysfakcjonowani z naszego pojazdu, lecz nie możemy pozwolić sobie na jego zmianę. Czasami decydujemy się na poprawienie tych cech, jakie uznajemy za niewystarczające. Co uczynić, kiedy nie odpowiada nam szeroko zrozumiana akustyka samochodu? Postaram się zilustrować na czym polega wyciszenie auta.

Akcesoria samochodowe

Z pewnością nie potrafimy już sobie wyobrazić życia bez własnego samochodu. Od chwili zjawienia się tego wynalazku, samochód jest przedmiotem pożądanym przez ludzi w każdym zakątku świata. Zakup własnego auta to swoiste wejście w dorosłe życie. Jesteśmy wówczas niezależni i szczęśliwi.
Mechanik

Samochód - tak samo wielka pomoc, jak też trudność. W jaki sposób go odpowiednio wybrać i jak się później o niego troszczyć?

Obecnie większość osób posiada samochody. Nie ma w tym nic dziwnego – w końcu cztery kółka są w obecnych czasach wyjątkowo niezbędne. Jeszcze pół biedy, gdy jesteśmy samotni oraz zamieszkujemy miasto – wówczas nie tak ciężko jest poruszać się komunikacją miejską.
1 2 3 4 5 6