Samochód
strój

Dobór właściwych żarówek do różnego rodzaju samochodów

Nowoczesne auta nie sprzyjają wykonywaniu przy nich samodzielnych prac. Dlatego właściciele tych aut muszą udawać się do salonu w celu naprawy także drobnych usterek czy wymiany najdrobniejszych części auta. Wartością tego rozwiązania jest to, że pracownicy salonu potrafią nie tylko dopasować najlepsze elementy samochodowe, ale również fachowo je założyć i doradzić właścicielowi samochodu, w który sposób potrafi wydajniej z niego korzystać.
opony

W jaki sposób wybierać opony, które okażą się najwyższej jakości, a jednocześnie nie będą zbyt drogie?

Żeby kupić dobre opony do naszego samochodu dobrze jest poznać nie tylko wyniki testów, ale również wiedzieć, w jakim miejscu zakupić gumy, aby nazbyt nie przepłacić. Dużo kierowców w celu oszczędzenia wiosną nie wymienia opon na letnie, dlatego też przez cały rok jeździ na zimowych oponach. To nie jest zbyt dobry pomysł, bo co prawda da się jeździć na oponach zimowych przez cały rok, ale większość z nich źle odprowadza wodę oraz ma słabą przyczepność na mokrej powierzchni.
biały zaparkowany samochód

Jak troszczyć się o samochód, którym rzadko jeździmy? - informator

Ze względu na coraz to większe korki mieszkańcy ogromnych aglomeracji chętniej podróżują do pracy komunikacją miejską czy jednośladami aniżeli samochodem. Nawet jeśli samochód został przez nich już zapomniany a korzystają z niego tylko parę razy w roku, nie zwalnia to z jego systematycznego serwisowania. Ci, którzy sądzą, iż doraźne używanie auta ułatwia eksploatację oraz redukuje jej koszty, są w błędzie.
wypadek samochodowy

Renowacja samochodów – na co powinno się zwrócić uwagę nim pójdziesz do serwisu?

Samochód jest współcześnie bez wątpienia jednym z najwygodniejszych sposobów na przemieszczanie się, też w dosyć dużych odległościach. Lato jest do tego wyjątkowo korzystne, jako że poruszanie się komunikacją publiczną podczas upałów może generować rzeczywiście dużo problemów. Trzeba jednakże pamiętać, że dla własnej wygody, auto także musi zostać odpowiednio przygotowane do rozpoczęcia sezonu letniego.
fotografijka - samochody

W jaki sposób wybrać należytego mechanika samochodowego?

Pojazd, jak każda machina, czasem psuje się. Wredność rzeczy martwych - zwykle w najmniej odpowiednim momencie.


W jaki sposób wybrać należytego mechanika samochodowego?

Są reperacje, jakie bez kłopotu możesz przeprowadzić samodzielnie: od najmniej skomplikowanych (wymiana żarówki czy też koła) po te w wyższym stopniu uciążliwe (wymiana podsufitki czy regulacja zapłonu) - już jednakże na tym etapie wielu z nas rozkłada dłonie.
Sporty ekstremalne- motor

Mechanik jako solidny fachowiec

Dzisiaj wiele osób nabywa auta używane z zagranicy, które wymagają ciągłych remontów.


Mechanik jako solidny fachowiec

Swój samochód jest to ogromna wygoda i oszczędność czasu, jednak ktokolwiek, kto kupuje samochód używany powinien mieć świadomość, że w niedługim czasie należy odstawić auto do mechanika.
warsztat

Przyjemność jazdy to przede wszystkim właściwe zawieszenie, odporne na wstrząsy. Czy jest to aktualnie zapewnione?

Standardowe układy zawieszeń są znane, więc coraz ciężej obmyślić coś zupełnie przełomowego w tej dziedzinie. Lecz w ostatnim okresie pojawiła się koncepcja, która jest w stanie to zmienić, ponieważ stwierdzono, że być może warto niektóre z funkcji powierzyć układom pneumatycznym. Czy to faktycznie działa?
garaż

Z jakich przyczyn warto skusić się na wzniesienie dużego garażu?

Z pewnością każdy zgodzi się z twierdzeniem, że obecnie większość ludzi ma w posiadaniu co najmniej jeden pojazd osobowy. Poruszanie się własnym autem stało się czymś jak najbardziej powszechnym, stając się synonimem komfortu. Oczywiście posiadanie samochodu jest związane z koniecznością przechowywania go w odpowiednich warunkach – nierzadko najlepszym rozwiązaniem jest wybudowanie garażu.
oleje silnikowe warszawa

Wozy zrewolucjonizowały współczesny świat w dosyć niedługim okresie - bez nich ludzkie życie wyglądałoby na pewno inaczej

W obecnych czasach niemal każdy ma auto. Te eleganckie są niesamowicie drogie, ale na stary samochód średniej klasy może sobie już niejednokrotnie pozwolić chociażby student.
części samochodowe

Rola systematycznych przeglądów pojazdu dla jego stanu technicznego i bezawaryjnej, długiej pracy

Każdy właściciel auta pamiętać powinien o jego regularnych przeglądach, bo jedynie wtedy auto może bezawaryjnie i długo jeździć. Jednak wielu ludzi nie pamięta o tym, do mechanika zaglądając jedynie wtedy, jak coś się zepsuje. A przy każdym samochodzie konieczne jest systematyczne wykonywanie czynności serwisowych i przeglądów, podczas których nie tylko trzeba wymienić na przykład klocki albo olej, ale również sprawdzić ogólny stan techniczny i w razie konieczności zrealizować niezbędne naprawy.
1 2 3 4 5 6