Sofa
meble

Meble na zamówienie czy może ze sklepu? Wybierz najpiękniejsze umeblowanie do swojego mieszkania.

Nasze marzenia o ładnym mieszkaniu, mogą zostać spełnione kiedy odpowiednio zadbamy o każdy element naszych wnętrz. Z pewnością jednym z najistotniejszych elementów wyposażania domu jest umeblowanie, które decyduje o tym, w jakiej stylistyce będzie urządzone nasze wnętrze. Jeśli zdecydowaliśmy się na zaprojektowanie naszego mieszkania w określonym stylu, trzeba także znaleźć odpowiednie umeblowanie oraz dodatki, które będą ze sobą współgrały.
Komplet wypoczynkowy

Jakie meble są najlepsze do naszego mieszkania? Warto polecić sprawdzone oraz zawsze na czasie meble pokryte tapicerką

Marzy ci się, żeby twoje meble wypoczynkowe było bardzo trwałe, z klasą, a przy tym nie kosztujące majątek? Jeżeli tak, postaw na meble pokryte tapicerką. Czemu takie? Bo są to właśnie meble atrakcyjne cenowo, piękne i trwałe, a takie wypoczynek, fotel jak i narożniki nigdy nie wyjdą z mody.
W salonie i w biurze – wygodna przestrzeń do pracy

W salonie i w biurze – wygodna przestrzeń do pracy

Miejsce pracy to niekoniecznie biuro. Dlaczego nie pozwolić sobie na luksus home office, jeśli mamy taką możliwość? Etap Sofa wychodzi naprzeciw nowym zawodowym trendom, by pozwolić nam pracować w komfortowych warunkach – niezależnie od lokalizacji.
zagospodarowanie salonu w mieszkaniu

Meble wypoczynkowe nierzadko zwykle są zasadniczym punktem salonu

Meble skonstruowane z drzewa posiadają niezwykle wiele walorów. Atrakcyjna cena sprzętów z drewna idzie w parze z jakością o której w meblach z płyt zdołamy zaledwie pomarzyć. Meble dębowe są nadzwyczaj trwałe, wytrzymałe i odporne na skazy mechaniczne, dzięki czemu nie będzie konieczna ich wymiana za parę lat. Powinno się jednakże pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji, jaka jest jednak prosta i nie wymaga wielkich nakładów czasowych i finansowych. Użytkownicy, którzy poważają sobie komfort i wytworność nie zawiodą się na meblach drewnianych, ponieważ pasują one do każdego wnętrza.
kafelki

Designerskie sofy przemienią każde pomieszczenie

Kiedy pragniemy zrobić wspaniałą atmosferę w naszej łazience, to musimy się namyślić, jaki motyw w aranżacji będzie nam bliski. Następnie powinniśmy zacząć poszukiwać płytek, jakie pomogą nam utworzyć taki motyw, tak by wszystko prezentowało się idealnie tak jak to sobie wymyśliliśmy.