Sofa
kafelki

Designerskie sofy przemienią każde pomieszczenie

Jeśli pragniemy stworzyć niesamowitą atmosferę w naszej łazience, to musimy się namyślić, jaki temat przewodni w stylizacji okazuje się być nam bliski. Następnie musimy rozpocząć poszukiwać płytek, które dopomogą nam stworzyć taki motyw, tak aby wszystko prezentowało się dokładnie tak jak to sobie planowaliśmy.
W salonie i w biurze – wygodna przestrzeń do pracy

W salonie i w biurze – wygodna przestrzeń do pracy

Miejsce pracy to niekoniecznie biuro. Dlaczego nie pozwolić sobie na luksus home office, jeśli mamy taką możliwość? Etap Sofa wychodzi naprzeciw nowym zawodowym trendom, by pozwolić nam pracować w komfortowych warunkach – niezależnie od lokalizacji.
sypialnia

Jakiego typu łóżko będzie w najwyższym stopniu właściwe? Czym się kierować przy wyborze łóżka?

Bardzo istotne pytanie: jakiego typu nabyć łóżko? Nie można ignorować tej sprawy, bo od tego jak będziemy spać, jest zależne bardzo wiele. Innowacyjne modele łóżek są równocześnie ładne, ale co najważniejsze – także wygodne. Bardzo też interesujące są dodatki do sypialni.
meble

Meble na zamówienie czy może ze sklepu? Wybierz najpiękniejsze umeblowanie do swojego mieszkania.

Nasze marzenia o ładnym mieszkaniu, mogą zostać spełnione kiedy odpowiednio zadbamy o każdy element naszych wnętrz. Z pewnością jednym z najistotniejszych elementów wyposażania domu jest umeblowanie, które decyduje o tym, w jakiej stylistyce będzie urządzone nasze wnętrze. Jeśli zdecydowaliśmy się na zaprojektowanie naszego mieszkania w określonym stylu, trzeba także znaleźć odpowiednie umeblowanie oraz dodatki, które będą ze sobą współgrały.
Komplet wypoczynkowy

Jakie meble są najlepsze do naszego mieszkania? Warto polecić sprawdzone oraz zawsze na czasie meble pokryte tapicerką

Marzy ci się, żeby twoje meble wypoczynkowe było bardzo trwałe, z klasą, a przy tym nie kosztujące majątek? Jeżeli tak, postaw na meble pokryte tapicerką. Czemu takie? Bo są to właśnie meble atrakcyjne cenowo, piękne i trwałe, a takie wypoczynek, fotel jak i narożniki nigdy nie wyjdą z mody.
zagospodarowanie salonu w mieszkaniu

Meble wypoczynkowe nierzadko zwykle są zasadniczym punktem salonu

Meble skonstruowane z drzewa posiadają niezwykle wiele walorów. Atrakcyjna cena sprzętów z drewna idzie w parze z jakością o której w meblach z płyt zdołamy zaledwie pomarzyć. Meble dębowe są nadzwyczaj trwałe, wytrzymałe i odporne na skazy mechaniczne, dzięki czemu nie będzie konieczna ich wymiana za parę lat. Powinno się jednakże pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji, jaka jest jednak prosta i nie wymaga wielkich nakładów czasowych i finansowych. Użytkownicy, którzy poważają sobie komfort i wytworność nie zawiodą się na meblach drewnianych, ponieważ pasują one do każdego wnętrza.