Lato
wymiana opon

W jakim miejscu w Szczecinie i okolicach dobrze zmienić koła?

Właściciel pojazdu ma obowiązek pamiętać o okresowej wymianie opon. Chociaż jest to dosyć oczywiste stwierdzenie, w praktyce jest tak, iż sporo właścicieli pojazdów o tym zapomina. Gdy opony są zmieniane na ostatnią chwilę dużo łatwiej o nieodpowiednie wykonanie usługi. Dlatego też warto odszukać dobrego fachowca, jaki będzie nam asystował przez parę sezonów.
Villa Mare

sklepik z akumulatorami - a więc, jakiego typu potrzebujemy prostowniki do danego akumulatorka

Czym dokładnie bywa prostownik oraz do czego się nadaje? Jakie są rodzaje akumulatorków oraz w jaki sposób wybrać ten najlepszy? To wszyściutko oraz jeszcze więcej znajdziesz wewnątrz naszego nowego felietonu!
opona samochodowa

Ogumienie do samochodu

Guma jest tworzywem sprężystym tworzonym z kauczuku. Jej cechy umożliwiają zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, jako przekładnia między kołem a drogą. Istnieje parę powszechnie stosowanych mieszanek o różnej twardości, które cechuje inne zachowanie na drodze.
Deser owocowy raj

W jaki sposób radzić sobie z wysokimi temperaturami?

I znowu przybywa lato, wchodzi niespodziewanie, lecz my nie posiadamywszak niczego przeciwko. Jedynie, co nas irytuje to latające wszędzie nachalnie robaki. Jednak jest to do wytrzymania, gorzej, iż po jakimś okresie rozpoczyna nam doskwierać skwar. Jak sobie z nim poradzić?