Lato
Deser owocowy raj

W jaki sposób radzić sobie z wysokimi temperaturami?

I znów wraca lato, wchodzi bez pukania, ale my nie posiadamywszak nic przeciwko. Jedynie, co nas irytuje to latające wszędzie natarczywe robaki. Jednakże jest to do wytrzymania, gorzej, że po pewnym okresie rozpoczyna nam przeszkadzać gorąc. Jak sobie z nim poradzić?
wymiana opon

W jakim miejscu w Szczecinie i okolicach dobrze zmienić koła?

Kierowca winien pamiętać o cyklicznej zmianie opon. Chociaż jest to dość ewidentne stwierdzenie, okazuje się, że wielu właścicieli pojazdów o tym zapomina. Jeżeli gumy są zmieniane na ostatnią chwilę dużo łatwiej o nienależyte wykonanie usługi. Toteż należałoby znaleźć właściwego fachowca, jaki będzie nam towarzyszył przez parę lat.
Villa Mare

sklepik z akumulatorami - a więc, jakiego typu potrzebujemy prostowniki do danego akumulatorka

Czym dokładnie bywa prostownik oraz do czego się nadaje? Jakie są rodzaje akumulatorków oraz w jaki sposób wybrać ten najlepszy? To wszyściutko oraz jeszcze więcej znajdziesz wewnątrz naszego nowego felietonu!
opona samochodowa

Ogumienie do samochodu

Guma jest tworzywem sprężystym tworzonym z kauczuku. Jej cechy umożliwiają zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, jako przekładnia między kołem a drogą. Istnieje parę powszechnie stosowanych mieszanek o różnej twardości, które cechuje inne zachowanie na drodze.