Drzwi
mieszkanie

Jak znaleźć dobre drzwi do swojego nowego mieszkania?

Drzwi są jak ubrania. Nieodpowiednio „skrojone” potrafią zepsuć cały efekt. I niestety najbardziej luksusowe, kosztowne meble i dzieła sztuki wówczas nie zdołają odwrócić uwagi od owej pomyłki. Francuzi, nie wyobrażają sobie domu bez parkietu w jodełkę, Szwedzi, kochają pobielone deski. A Polacy? Cóż, moglibyśmy się od nich sporo nauczyć, gdyż z dopasowaniem drzwi, podłóg czy okien wciąż mamy problem. Żałujemy pieniędzy na wysokie listwy przy podłodze, drewnianą podłogę i eleganckie drzwi. A dobra jakościowo stolarka to podstawa.
szafa w garderobie

Inspiracje na interesujące zaaranżowanie wnętrza swojego mieszkania, zalety szaf z drzwiami przesuwnymi.

Umeblowanie wnętrza domu tak, aby wszystko było wygodne, funkcjonalne, i co najważniejsze prezentowało się odpowiednio, wcale nie jest proste. Każdy przez lata zbiera wiele przedmiotów, jakie gdzieś należy schować, a na to będą potrzebne jakieś półki, szafki czy komody.
wnętrze mieszkania

Nowoczesne wystroje wnętrz - kilka nowości ze świata architektury i wystroju wnętrz oraz wskazówki dla początkujących

Wiele osób czerpie wielką przyjemność z tego, że urządza swoje mieszkanie dokładnie tak, jak chce. Jeżeli Ty także czujesz się jak ryba w wodzie w takich sprawach, wtedy z pewnością uwielbiasz także chodzenie po sklepach, w których można kupić różnego rodzaju gadżety do swojego mieszkania.
lampa

Sauna w mieszkaniu. O czym warto pamiętać planując saunę w domu?

Ażeby móc korzystać z kąpieli w łaźni parowej albo saunie, nie musisz iść do SPA. Saunę możesz zamontować w domku. Jednakże na autentyczny komfort oraz relaks można liczyć tylko wówczas, kiedy dobrze zaprojektujesz saunę w domu.
Drzwi przesuwne SAJNO 5s.

Dobrze przystosowane i zakupione drzwi wewnętrzne Wrocław zapewnią nam pewność na długie lata

Niewątpliwie od wielu lat każdy dom lub każde mieszkanie musi być umeblowane nie tylko w odpowiednie pomieszczenia, z których każde sprzyja do czegoś innego, ale również powinien mieć pewne składniki, które po prostu muszą być
.
drzwi wewnętrzne

W jaki sposó dobrać drzwi do domu?

Drzwi przeznaczone są do oddzielania wszystkich pomieszczeń w naszym mieszkaniu. Obecnie jednak oprócz kwestii użytecznych, pełnią również wiele innych zadań, m.in. okazują się niezwykle istotnym elementem wystroju wnętrz. Musimy przekonać się więc, na jakie aspekty przede wszystkim powinniśmy zwracać uwagę, gdy dobieramy drzwi Wrocław do naszego domu.
PORTA NOVA   OKLEINA PORTADUR

Jak kupować najlepsze drzwi wewnętrzne ?

Dekorując wnętrza warto mieć na uwadze m.in. ten szczegół, jakim są stosownie dobrane drzwi. Dużo osób traktuję tę kwestię jako drugorzędną, czego wynikiem jest brak dopasowania drzwi do futryny. O czym zdecydowanie trzeba pamiętać kupując najlepsze drzwi wewnętrzne?
Model Hińcza z Kolekcji Rycerskiej CAL

Drzwi wejściowe, wizytówka naszego domu

Drzwi wejściowe to wizytówka mieszkania. Zwykle są ”zwiastunem” tego, co czeka na nas po ich przekroczeniu. Ale drzwi to nie tylko design, ale głównie zabezpieczenie domowników i ich dobytku. Na czym należy się skoncentrować przy decyzji o kupnie drzwi wejściowych?