Samochodu
przykład samochodu marki Ford S-Max

Czy uszkodzony samochód musi oznaczać dla nas stratę?

Nie da się ukryć faktu, że motoryzacja to na pewno jedna z dziedzin życia codziennego, która dotyka ogromnie mocno każdego z nas. Można nawet śmiało zaryzykować stwierdzeniem, że nikt z nas niejednokrotnie nie wyobraża sobie dzisiaj już normalnego funkcjonowania bez samochodu, w następstwie tego też tak chętnie je nabywamy oraz często eksploatujemy.
pielegnacja aut

Cóż powinieneś wiedzieć o czymś takim jak pielegnacja aut, ażeby Twoje auto zawsze okazale błyszczało?

Wszyscy chcemy, aby własne pojazdy okazywały się czyste. Udajemy się do myjni samochodowej, odkurzamy środek, pierzemy fotele. Nie w każdym wypadku wszakże pójdzie nam wszystko tak, w jaki sposób byśmy tego sobie życzyli.
LCD

W jaki sposób wybrać odpowiedni serwis samochodowy?

Zastanawiałeś się, w jaki sposób znaleźć dobry serwis samochodowy, by uniknąć nieoczekiwanych usterek, nie przepłacić a także otrzymać naprawiony samochód na czas?


W jaki sposób wybrać odpowiedni serwis samochodowy?

Jak się okazuje, wystarczy wprowadzić w czyn parę prostych reguł.
pojazd - obrazeczek

Co powinniśmy wozić w wozie?

Wielu posiadaczy pojazdów ma kłopot z wymienieniem wszystkich sprzętów, które stanowią nieodzowne wyposażenie pojazdu.


Co powinniśmy wozić w wozie?

Okazuje się, że lista przedmiotów, które musimy wozić w czterokołowcu, wcale nie będzie długa.
OC

Należy poczytać jakie okazują się być opinie na temat konkretnego szkolenia

Warto przejrzeć opinie o różnych szkołach jazdy, tak by posiadać gwarancję, że zapisujemy się do tej najwspanialej, po ukończeniu której, spora ilość kursantów zdaje egzamin za pierwszym razem.
samochód

Jak kupić właściwe akcesoria samochodowe?

Na dzień dzisiejszy auto ma bardzo wiele osób, a tendencja ta stale się zwiększa. Już długi czas wcześniej spostrzeżono dobre strony, jakie pociąga za sobą użytkowanie własnego auta, z komfortem na czele. Takie rozpowszechnienie aut skutkuje rzecz jasna dużym ruchem w miastach i sporym zanieczyszczeniem środowiska.
fachowcy

Złomowanie samochodów - dobry pomysł na biznes

Co dziesiąty pojazd sprowadzony w minionym roku do naszej ojczyzny zajechał na Dolny Śląsk. Za kilka lat powinny trafić na złom, jednak tutaj pojawia się problem - brak profesjonalnej sieci recyklingu.
wynajem samochodu

O czym należy pamiętać przy wypożyczaniu pojazdu np. za granicą?

Wypożyczenie auta z wypożyczalni to idealne rozwiązanie dla osób, jakie pragną mieć możliwość skorzystać z takiego środka transportu, jednak z jakichś powodów nie mają możliwości lub nie chcą korzystać z własnego auta.
wygląd

Jakie świadczenia zapewniają firmy, które proponują mobilny serwis TIR?

Codziennie po różnego typu szosach porusza się dużo pojazdów ciężarowych. Co poniektóre z nich posiadają olbrzymie naczepy, z jakimi kursują na bardzo duże nieraz odległości.