Wnętrz
biuro

Każdy, kto ma dom, pragnie aby prezentował się on szykownie i aby służył nam na długo

Zazwyczaj przy modernizacji domu chcemy, by efekty naszej pracy były dostrzegalne dla wszystkich. Po przebudowie wnętrza powinny wyglądać świetnie.
kinkiet

Wszyscy kochamy pięknie przyozdobić mieszkanie na różne okoliczności - Wielkanoc jest jedną z ważniejszych chwil, kiedy możemy to zrobić

Kiedy nastaje ten magiczny okres Świąt Wielkanocnych i pragniemy spędzić czas z rodziną, to skupiamy się głównie na przyrządzeniu dobrego świątecznego jedzenia i cudownej dekoracji naszego domu.
mieszkanie - panorama

Dopasowane oświetlenie - do salonu, kuchni, łazienki

Wybór oświetlenia zależy od typu wnętrza i potrzeb domowników. Zastanawiasz się jakie oświetlenie wybrać? Poniżej kilka porad!
Oświetlenie Awaryjne

warianty oświetlenia awaryjnego

Dzisiaj nie sposób sobie wyobrazić życia bez światła elektrycznego.
Jesteśmy tak przystosowani i uzależnieni od światła elektrycznego, że czasem nie pamiętamy o tym, jakie niebezpieczeństwa niesie za sobą jego nagły niedobór, stajemy się wtenczas bezbronni, narasta w nas wrażenie zagrożenia. Kłopotem jest nagłe zgaśnięcie w całym obiekcie. W związku z zawodnością oświetlenia elektrycznego, zaistniały pomocnicze źródła energii określane są oświetleniem awaryjnym.
kolory ścian

Piękne detale we wnętrzach - obrazy

obrazy to jeden z najpiękniejszych detali i ozdób, które można sobie wymarzyć zarówno w domu, jak i w firmie. Nadają one uroku każdej aranżacji, dodając im ciekawości, a jednocześnie wprawiają w letarg i zadumę, których nie da się opisać słowami.
farelka

Fototapeta to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu nasze pomieszczenia będą ładniejsze

Fototapeta jest aktualnie bardzo powszechną ozdobą, którą z powodzeniem można zastosować właściwie w każdym miejscu. Jeśli pragniemy udekorować jeden pokój w mieszkaniu, to z łatwością znajdziemy odpowiednią fototapetę pasującą do klimatu w nim obecnego.
bezpieczeństwo

Gdzie możemy zastosować oświetlenie LED?

Oświetlenie ledowe jest ciągle jeszcze niusem dla poniektórych, stąd poniżej postaramy się przybliżyć Państwu troszeczkę możliwości jak też przeznaczenia diod ledowych jako źródła światła.
kolorowa poduszka

Poduszki dekoracyjne szyte rękoma, kontra zwyczajne poduszki ozdobne - czyli, co wybrać do wnętrza naszego domu

Lubisz ręczną pracę? Pragniesz po dodawać parę bibelotów do własnego mieszkania? Zastanów się o poduszeczkach dekoracyjnych z niespotykanymi wzorkami! W obecnym artykule powiemy Tobie o nich kilka słów!
cena

Aby nietypowo udekorować mieszkanie, nie potrzebujemy wcale mnóstwa pieniędzy, ani drogich mebli, starczy interesująca fototapeta

Wygląda na to, iż fototapety znowu są modne. Coraz więcej ludzi dochodzi do wniosku, iż mogą one stać się oryginalnymi dekoracjami oraz znacznie ożywić pomieszczenie, w którym je zamontujemy. Obecnie wybór fototapet jest bardzo duży i limitem jest tylko osobista wyobraźnia.
czerwone drzwi

Fototapety przeznaczone na ściankę wraz z krajobrazami - czyli, jak wdrożyć przyrodę do własnego domeczku

Bardzo chcesz po dodawać własnemu domu odrobinę swobody, jaką niesie za sobą przyroda? Ubóstwiasz sielankowe krajobrazy wraz z laskami, czy łąkami? A może to górki, albo morze do Was najbardziej przemawiają? To wszyściutko bywa do zrealizowania, starczy, że własne potrzeby "wniesiesz" do swojego domku w formie pięknej fototapety wraz z ulubionym krajobrazem, albo nawet i krajobrazami!


Fototapety przeznaczone na ściankę wraz z krajobrazami - czyli, jak wdrożyć przyrodę do własnego domeczku

Dobranie odpowiedniej fototapety zdaje się niełatwym zadankiem, szczególnie kiedy nie posiadamy sprecyzowane, co byśmy chcieli na ścianie, posiadać.
1 2 3 4