Łazienka
Fototapety ze zwierzętami, łazienka

Łazienka nowoczesna i niebanalna

Współczesna łazienka to nie tylko funkcjonalności związane z higieną, musi mieć też klimat. Zadbajmy, aby była nieschematyczna, przedstawiała nasz styl oraz mówiła o naszym charakterze. Sprawdźmy jak ukształtować właśnie taką łazienkę!
łazienka

Łazienka idealna to taka, w której każdy człowiek wyczerpany po pracy może się zrelaksować i poczuć, że jest u siebie

Dom, w którym na każdy detal jest konkretne miejsce jest przestrzenią harmonijną, w której można liczyć na prawdziwe ukojenie. Jeśli poszczególne przedmioty, które stanowią wyposażenie są stosownie dobrane, to zazwyczaj wszystko generuje spójną kompozycję. Nie da się przecenić uroku, który tkwi w każdym detalu pasującym do wystroju wnętrz, dlatego tak istotne jest, aby krok po kroku rozplanować, jak ma wyglądać przestrzeń, którą jest m.in. łazienka. Niewątpliwie ma ona do spełnienia ważną rolę w naszym życiu codziennym i właśnie z tego powodu trzeba dołożyć starań, by była miejscem, dobrze przemyślanym i wyposażonym.
wanna

W obecnych czasach w wyposażeniu łazienek wanny z hydromasażem są niezmiernie atrakcyjne

Aktualnie każdy bardzo docenia sobie komfort i przepych. W sporej mierze zażyć można go w takich ośrodkach jak hotele lub SPA, niemniej jednak funkcjonują już opcje, żeby wprowadzić go do własnego domu. Po ciężkim dniu pracy dla wielu osób kluczowy jest relaks i odpoczynek. Z tego względu wszelakie sofy masujące czy domowe jacuzzi stają się coraz bardziej powszechne. Jest to także coraz wyraźniej dostępne, zatem nie dziwi fakt, iż wielu ludzi się na to kusi.
łazienka, wanna, luksus

Jak estetycznie i praktycznie zrobić łazienkę? Znajdziesz tu rady i wskazówki

Łazienka jest pomieszczeniem, w którym spędza się dużą część dnia. Sporo czasu zajmują nie tylko rutynowe czynności wiążące się z higieną, ale także relaksowanie się, które w tym pomieszczeniu właśnie może by bardzo skuteczne. Bardzo dużo uzależnione jest jednak od faktu, jak się to pomieszczenie urządzi. Zdarza się tak, że posiada się do dyspozycji bardzo małą powierzchnię, która nie daje szczególnego pola do popisu. Tak jest zwłaszcza na blokowiskach, gdzie pomieszczenia mające być łazienkami właściwie w żadnym przypadku nie są duże. We wnętrzach tego typu wykorzystuje się rozmaite zabiegi dla uzyskania dodatkowej przestrzeni. Do tego rodzaju czynności zalicza się między innymi przeniesienie pralki do innego pomieszczenia, dzięki czemu uzyskuje się dodatkową przestrzeń. Ponadto w mieszkaniach w blokach często występuje łazienka i ubikacja jako dwa osobne pomieszczenia. Jest to rozwiązanie mało praktyczne i wiele osób dąży do tego, by te dwa pomieszczenia ze sobą połączyć.
lampy

Urządzasz swoje mieszkanie? Sprawdź, jak zrobić to gustownie

Własne mieszkanie to niewątpliwie spełnienie marzeń wielu osób. Dlatego ubiegamy się o kredyt, a gdy go otrzymamy, z radością rozglądamy się za nowym lokum, jakie będzie naszym miejscem do życia na dalszych kilka, kilkanaście, a może też nawet kilkadziesiąt lat. Aby miło się w nim mieszkało, należy zadbać nie tylko o solidne wykończenia ścian i podłogi czy o ładne meble, lecz także o eleganckie dodatki, jakie sprawiają, że mieszkanie nabiera smaku. Co nade wszystko mieć na uwadze?
Okno w łazience

Nowoczesne oświetlenie, czyli o czym nie zapomnieć wybierając atrakcyjne lampy łazienkowe

Łazienka to pomieszczenie, bez jakiego nie możemy się obyć w żadnym domu. Raz większa, innym razem mniejsza, lecz jest bezsprzecznie potrzebna, zatem powinniśmy ją w przemyślany sposób urządzić, aby była równocześnie funkcjonalna i estetyczna. Znaczenie mają nie tylko wykończenie łazienki i wstawione do niej urządzenia lub meble. Nadzwyczaj istotna jest także sprawa oświetlenia, na którą nie każdy zwraca uwagę, aż do chwili, gdy zechcą się starannie ogolić bądź w przypadku pań – nałożyć ładny makijaż.
Baterie łazienkowe

Ważne o bateriach łazienkowych

Kiedy wykańczasz łazienkę, istotna okazuje się kwestia wyboru odpowiednich baterii łazienkowych. W sklepach ze sprzętem łazienkowym znajdziesz sporo rozmaitych projektów takich przedmiotów, warto więc głębiej przemyśleć nabycie pasujących artykułów. Można rzec że wybór baterii nie jest bardzo skomplikowanym zadaniem – powinieneś raczej postawić na utylitaryzm, estetyka jest sprawą mniej ważną. Jeśli jednak kluczowe jest dla ciebie z czego będą zaprojektowane takie przedmioty, jak bateria prysznicowa czy bateria umywalkowa, nie zapominaj, żeby raczej stawiać na style nowoczesne.
łazienka

Na co zwrócić uwagę, rezerwując pokój w motelu

Baza gastronomiczna razem z noclegową stanowią bardzo ważną część życia społecznego. Na całym globie istnieje niezliczona liczba lokali świadczących usługi tego typu. Gdyby nie istniały takie obiekty nie byłyby możliwe długie wypady poza miejsce swego zamieszkania. Dzięki temu wyjazdy służbowe, w gronie przyjaciół, poznawcze czy po prostu relaksacyjne, mogą być realizowane również bez wcześniejszego specjalnego przygotowywania. Jednak większość z nas ma odmienne preferencje oraz upodobania, stąd też rynek przedstawianych usług jest tak bardzo rozbudowany, co umożliwia każdemu znaleźć coś dla siebie.
Oświetlenie kuchenne

Oświetlenie do kuchni

Prawda jest taka, że kiedy zaczynamy urządzać mieszkanie to najkosztowniejszymi pomieszczeniami okazuje się łazienka i kuchnia. A później kosztowne jest jeszcze między innymi oświetlenie. Oczywiście osoby, które biorą się czy to za remont mieszkania, czy też za stawianie domu mają świadomość , że tak właśnie jest.
łazienka

Jak wyposarzyć łazienkę

Prawidłowo wyposażona łazienka może służyć domownikom przez kilka dobrych lat. Niezwykle istotne, jeżeli chodzi o wyposażenie łazienek jest dobranie odpowiednich mebli a także armatury. Jeśli zbagatelizujemy te dwie kwestie, musimy liczyć się ze znacznym prawdopodobieństwem tego, że bardzo prędko przyjdzie nam przeprowadzić remont, który nie będzie należał do wyjątkowo tanich inwestycji.
1 2 3 4 5 6