Łazienka
łazienki, łązienka, armatura sanitarna

Urządzanie łazienki - wanna czy kabina prysznicowa?

Budowa nowego domu to na pewno dla każdego nader silne przeżycie. Czasami bardzo elektryzującym momentem jest kupowanie akcesoriów do swojego domu. O ile jednak najczęściej mocno skupiamy się na urządzaniu sypialni, o tyle niejednokrotnie zapominamy o tym, że tak samo dobrze można wyposażyć łazienkę.
Płyty ogniochronne firmy Knauf

Kolorowe ściany w Twoim mieszkaniu

Oryginalne aranżacje wnętrz perfekcyjnie korespondują ze współczesnym stylem. Pole do popisu jest spore, więc efekt zależy od pomysłu, ale też od dobrego smaku. Ściany to duże wyzwanie.
zasłona prysznicowa

Projektujemy wnętrze swojej łazienki!

Tak naprawdę o urządzaniu łazienek można przygotować tysiące długich artykułów. Zatem to oznacza, że nigdy nie powinno się zakładać, iż w wyłącznie jednym tekście zainteresowani urządzaniem łazienki, będą mieli możliwość autentycznie wszystkiego się dowiedzieć. Bo to byłoby niemożliwe.
wanna

Nastrojowa łazienka w Twoim domu

Nie odkryto chyba cudowniejsze chwili, niż odprężająca kąpiel w wygodnej wannie po ciężkim dniu roboty. Takiej przyjemności nie mogą przeżyć ci ludzie, którzy mają wyłącznie prysznic. Brak wanny może być konsekwencją ciasnoty lokum – bardzo często spotykana sytuacja w nieruchomościach rodem z komuny. Jednak, o ile rozporządzasz sporą łazienką, nie wahaj się długo – zamontowanie wanny to naprawdę dobry wybór.
łazienka

Tajemnica komfortowej łazienki. Jak zapewnić sobie unikalną aranżację łazienki?

Warto zdawać sobie sprawę, jak istotną rolę pełni w domu łazienka, jaka musi być przede wszystkim w pełni funkcjonalna. Chcąc wykonać remont łazienki należy zwrócić szczególną uwagę na płytki, które muszą być wykonane z materiałów najwyższej jakości. Pękające lub odpadające kafelki mogą narazić nas na bardzo duże wydatki, a co za tym idzie najlepiej wybierać płytki wyłącznie sprawdzonych firm. Jak możemy zauważyć wielką popularnością mogą pochwalić się ostatnio łazienki nowoczesne, jakie charakteryzują się prostotą i minimalizmem.
ładna łazienka

Łazienka idealna – czyli jaka?

Łazienka – jak najlepiej ją zaprojektować? Gdzie ją najlepiej umieścić? Rzecz jasna jest to niemały dylemat, jaki często dopada nas w czasie projektowania domu czy też już w trakcie jego budowy. Każdy z nas ma trochę inny gust i preferuje co innego. Jedni przepadają za raczej prostymi i mało wyszukanymi pomieszczeniami, dla innych szczytem marzeń jest łazienka w stylu skandynawskim. Jeżeli całkowicie nie mamy pojęcia, jak powinna wyglądać nasza łazienka i jakie w ogóle aktualnie występują trendy, jeśli chodzi o to pomieszczenie, warto poszukać inspiracji.
mozaika

Kafelki do łazienki i nie tylko

Łazienka jest miejscem, gdzie spędza się wiele czasu w ciągu dnia. Wykonuje się w niej praktycznie wszystkie codzienne czynności higieniczne. Niezależnie od tego, czy posiada się ciasne wnętrze czy salon kąpielowy, w którym znajduje sięekskluzywna wanna oraz kabina prysznicowa z hydromasażem, jest to pomieszczenie bardzo istotne. Ważne jest więc, by urządzić je w sposób estetyczny, nie stwarzający zagrożenia i podporządkowany indywidualnym gustom w zakresie stylu czy doboru kolorów.
łazienka

Jak wyposarzyć łazienkę

Dobrze wyposażona łazienka służy jej posiadaczom przez kilka dobrych lat. Niezwykle ważne, jeśli chodzi o wyposażenie łazienek jest dobór funkcjonalnych mebli oraz armatury. Jeśli potraktujemy po macoszemu te dwie kwestie, musimy liczyć się ze znacznym prawdopodobieństwem tego, że bardzo prędko przyjdzie nam przeprowadzić remont, który nie będzie należał do najtańszych inwestycji.
Baterie łazienkowe

Ważne o bateriach łazienkowych

Gdy wykańczasz łazienkę, kluczowa okazuje się kwestia zakupu właściwych baterii łazienkowych. W sklepach ze sprzętem łazienkowym znajdziesz dużo różnorakich designów takich akcesoriów, warto zatem bardziej przemyśleć wybór pasujących artykułów. Można stwierdzić że dobór baterii nie jest jakimś szczególnie zawiłym wyzwaniem – masz raczej wybrać praktyczność, elegancja jest kwestią mniej ważną. Jeśli jednak niezmiernie istotne jest dla ciebie jak będą zaprojektowane takie akcesoria, jak bateria prysznicowa czy bateria umywalkowa, pamiętaj, żeby raczej stawiać na designy nowoczesne.

Urządzamy łazienkę w małym mieszkaniu

Jeśli mielibyśmy nazwać kluczowy ambaras, z jakim wojują ludzie pragnący zakupić właściwe wyposażenie do łazienek, byłaby to niewielka wielkość łazienki. Ogromna część mieszkańców naszego kraju żyje w blokach, które wybudowano w epoce Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Tego gatunku budownictwo charakteryzuje się wyjątkowym niechlujstwem wykonania i niezbyt dużymi domami.
1 2 3 4 5